6. liga - ve třetím kole padlo 57 branek, diváci se měli na co koukat

09.09.2009

Lídr soutěže z Jiřína zvládl i druhé těžké utkání v soutěži s dosud neporaženým Abbacarem a po nerozhodné první půli se rozstřílel a převálcoval svého soupeře, který se zařadil mezi pětici šestibodových pronásledovatelů vedoucího Jiřína. FC Jiřín - Abbacar 7-3.
Na druhé místo se prostřílel nováček Jihlavský balet, který porazil velké překvapení soutěže Abus Gastro (po dvou výhrách poprvé zakopnul) 8-5, když se o výhru zasloužil hlavní měrou Dreveňák, který zacílil do černého celkem pětkrát.
Třetí místo prozatím patří mužstvu FC Netopýr, který přehrál Brojlers Poděšín 5-2 díky dvěma gólům v druhé půli, na které již "Brojleři", po víceméně vyrovnaném prvním poločase, nedokázali odpovědět.
Jeden ze spolufavoritů soutěže, Tel Aviv, po porážce v minulém kole zažil těžký úvod v utkání s Olds želetava, když po třech minutách prohrával 0-2, ale ještě do konce poločasu otočil skóre ve svůj prospěch, a když v druhé půli přidala obě mužstva po dvou brankách, skončilo utkání 5-4 ve prospěch Tel Avivu.
Zápas dvou týmů, které zatím nebodovaly, Red Hot a 1. FC U Gábinky, rozhodl už první poločas, ve kterém si Red Hot vypracoval dvoubrankový náskok, který v druhém poločase ještě o jeden přesný zásah navýšil a dočkal se první výhry v soutěži, zatímco Gábinka stále na bod čeká a po jarním sestupu jí čeká další těžká sezóna.
Kalamita si řádně zastřílela (tři hráči dali 4 branky) v utkání s Cavalerou, která přišla v počtu dostačujícím ke hře (4+1), a po kanonádě se může těšit nejen z výhry 13-3, ale i z první podzimní výhry.