Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Přihlášky do jarních soutěží!!

09.12.2020

31.1. 2021 je termín pro odevzdání přihlášek, členských příspěvků na sezónu Jaro 2021! Členské příspěvky ve schválené výši 5.000,-Kč za tým zasílejte jako vždy na účet Malé kopané Jihlava v bance Moneta (dřívější název GE MONEY Bank). Číslo účtu je 205073019/0600 s variabilním symbolem v podobě ID oddílu, které naleznete na kartě mužstva. Žádáme o striktní dodržení termínu, aby bylo možné seřadit týmy do jednotlivých lig a připravit rozlosování. Po přihlášení po termínu tým zaplatí za zpoždění 50Kč, za každý den prodlení. Čekací lhůta je maximláně 14 dní. Při odesílání přihlášek (soupisek) jednotlivým vedoucím lig zkontrolujte své karty mužstev a vyřaďte si z týmů členy, kteří již nejsou aktivní (pomocí Výstupního lístku, který najdete zde), aby mohly být správně rozpočítány členské příspěvky na jednotlivé hráče a zároveň si zaktualizujte kontakty na vedoucí!


Vzhledem k tomu, že se sezona Podzim 2020 neodehrála v plném rozsahu, tak všem týmům byla do karet "připsána" poměrná výše startovného dle neodehraných zápasů. Je tedy třeba uhradit částku, kterou má každý tým v Přehledu startovného a pokut, a srovnat na nulu.


Jak již bylo předesláno, tak nikdo nesestupuje a nikdo nepostupuje! Ale je možné, že se nějaký tým nepřihlásí a určité přesuny nastat mohou.


Hrací dny by měly být stejné, jak doposud.


Držte se.


S.R.


S.R.