Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

V. Sabe liga - 4. kolo: Další příděl pro Tel Aviv

18.09.2017CZERVENA ZVEZDA - FC ZÁVITOVÉ TYČE 4-3 (1-1)
Branky: Jabůrek, A. Mencl, Peschel, Toufar - Číhal 2, O. Klimeš
V prvním poločase příliš branek nepadlo, střelci se v koncovce trápili a dlouho nedokázali žádnou nadějnou příležitost dotáhnout do úspěšného konce. Až v sedmnácté minutě se pohnul ukazatel skóre, a to dokonce dvakrát, protože během necelých šedesáti vteřin se prosadila obě mužstva. Nejprve vyšla akce hostujícímu mužstvu, na jejímž konci byl Šimon Číhal a podzimní nováček se ujal vedení. Ale jen nakrátko, protože hned po rozehrávce ve středovém kruhu udeřili domácí, pod branku, která znamenala vyrovnání, se podepsal Antonín Mencl. Začátek druhého poločasu vyšel lépe hráčům Czervene Zvezdy, když se ve 28. minutě prosadil Vít Jabůrek a domácí tak otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Jenomže o minutu později bylo vyrovnáno. přesně zamířil (podruhé v utkání) Šimon Číhal a oba soupeři to měli opět stejně daleko k druhému vítězství v sezóně. Závěr zápasu byl dramatický, nejprve se ve 42. minutě podruhé v zápase dostalo do vedení hostující mužstvo, jehož třetí branku vstřelil Ondřej Klimeš, ale domácí ještě stihli otočit výsledek ve svůj prospěch. Ve 46. minutě zapomněla obrana Závitových tyčí na Roberta Peschela a jeho střela zaplula za záda hostujícího brankáře, o tři minuty později využil okénka v obraně soupeře Martin Toufar a jeho přesná střela zajistila domácím druhou podzimní výhru.


OLD BOYS - RED HOT 2-7 (1-2)
Branky: Novák, L. Procházka - Brnický 2, Vágner 2, Kadlíček, Pytlík, Rásocha
Red Hot jede jako válec a tentokrát to odnesli Old Boys, kteří po nadějném začátku začali poněkud uvadat. Hostům se podařilo vstoupit do utkání parádně, ve čtvrté minutě přelstil obranu domácích Petr Vágner a jeho střela zařídila Red Hotům vedení. Více branek ovšem Red Hot z povedeného vstupu vytěžit nedokázal, a tak se dostali ke slovu Old Boys, kteří v sedmnácté minutě vyrovnali, když se prosadil Lukáš Procházka. Red Hot ovšem hrají letos na podzim v obrovské pohodě, a tak si ještě před koncem prvního poločasu vzali vedení zpět, v předposlední minutě úvodní části se podruhé v zápase prosadil Petr Vágner a jeho branka nalomila sebevědomí domácích. I do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ve 29. minutě navýšil jejich vedení Ladislav Brnický a domácím začínalo téct do bot. Závěrečná čtvrtina utkání nabídla více branek než celá předchozí část utkání, ve 39. minutě přidal čtvrtou branku Red Hot Tomáš Rásocha a čtvrtá podzimní výhra pro hostující mužstvo začínala nabývat reálných rozměrů. Následující minutě přinesla radost i mezi hráče Old Boys, díky přesné střele Jana Nováka připomněli soupeři, že se s nimi musí stále počítat. Red Hot nebrali jejich varování na lehkou váhu a během dalších dvou minut přidali dvě branky, které definitivně srazili soupeře na kolena. Mezi střelce se zapsali Ladislav Brnický, pro kterého to byl druhý úspěšný střelecký pokus v tomto zápase, a Pavel Kadlíček. Definitivní tečku za duelem napsal ve 48. minutě Martin Pytlík, který přidal sedmou branku hostujícího mužstva.


SEDMÍK - SOME VYSOČINA "B" - TEL AVIV 13-1 (5-0)
Branky: Wasserbauer 3, Sobotka 3, Klíma 2, J. Sedmík 2, K.Sedmík 2, Sapola - Šťastný
"Sedmíci" si připsali druhou podzimní výhru a tentokrát se ani příliš nenadřeli, neboť Tel Aviv podal hóóóóóódně špatný výkon. Domácí si vytvořili dobrou výchozí pozici už v úvodních deseti minutách, kdy se prosadili František Sobotka (4. minuta) a Karel Sedmík (9. minuta). Tel Aviv se na podzim trápí a jeho forma je mizerná, což dokládá i druhých deset minut v tomto utkání, ve kterých inkasovali hostující hráči další tři branky. Postupně se trefili Jan Klíma (14. minuta) a druhé branky v zápase přidali Karel Sedmík (16. minuta) a František Sobotka (19. minuta). Pětibrankové manko sice bylo vysoké, ale to pravé peklo přišlo pro hráče Tel Avivu až ve druhém poločase. Domácí svého soupeře nešetřili a nasypali mu další pořádnou porci branek. Střelecký účet druhé poloviny utkání načal svou druhou brankou Jan Klíma (27. minuta), postupně se k němu přidali Jiří Sedmík (30. minuta) a Gilvest Wassebauer, který se během necelých dvou minut (33. a 34. minuta) prosadil hned dvakrát. Desátou branku "Sedmíků" vstřelil ve 39. minutě František Sobotka, pro kterého to byla zároveň třetí branka v utkání. Druhou desítku branek v síti Tel Avivu načal ve 43. minutě Jiří Sedmík, který se stal šestým hráčem svého mužstva, jenž nastřílel v tomto utkání alespoň dvě branky. Ve 47. minutě se usmálo štěstí na hostující mužstvo, mezi střelce utkání se zapsal Pavel Šťastný, ale mnoho radosti mu patrně jeho branka nepřinesla. Zvlášť, když trápení hostujícího mužstva nebralo konce, neboť o minutu později přidal dvanáctou branku Some Gilvest Wasserbauer a v poslední minutě ještě přibalil třináctou branku hráčům Tel Avivu na cestu domů Ondřej Sapola.


FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - FC AJTAKRAJTA 3-3 (1-2)
Branky: Pytlík, Sebroň, P. Stratil - Chvojsík, Jaroš, Petřík
Hostujícímu mužstvu se povedla úvodní čtvrthodina, ve které si vypracovalo dvoubrankový náskok, pod který se největší měrou podepsali povedenými střelami Marek Chvojsík (5. minuta) a Richard Petřík (13. minuta). Dvoubrankový náskok ovšem hráčům Ajtakrajty nevydržel ani do konce prvního poločasu, protože v 18. minutě vstřelil kontaktní branku Jaroslav Pytlík a domácí se vrátili zpátky do hry. Do konce prvního dějství se už hráčům Stavgazu nepodařilo přidat druhou branku, vše si ovšem vynahradili v úvodu druhé části utkání, ve které otočili průběžný výsledek ve svůj prospěch. Obranu Ajtakrajty nachytali Jiří Sebroň (30. minuta) s Pavlem Stratilem (33. minuta) a rázem to byli hráči Stavgazu blíže k vítězství. Nakonec se oba soupeři rozešli smírně, neboť ve 42. minutě smazal manko Ajtakrajty povedenou střelou Vítězslav Jaroš.


FC RIVALS PL - FC DOUBRAVA 9-6 (4-4)
Branky: M. Petráš 4, Čech 2, Fencík, Fortelný, D. Petráš - Mazač 3, Šimon 2, Boháček
Rivals si připsali čtvrtou podzimní výhru, tentokrát se ovšem více nadřeli, byť tomu začátek utkání příliš nenaznačoval. Neuběhly totiž ještě ani tři minut hrací doby a domácí už vedli o dvě branky, když se prosadili David Petráš (2. minuta) a Martin Čech (3. minuta). Hosté nesložili zbraně a v šesté minutě odpověděli na úvodní kanonádu soupeře, část ztráty Doubravy umazala pohotová střela Petra Boháčka. Rivals mají ve svém středu kanonýra Michala Petráše a ten v jedenácté minutě nechal promluvit své střelecké kopačky, díky nimž měli domácí opět dvoubrankový náskok. Ale hosté opět dostali příležitost k rychlé odpovědi, ve 14. minutě obrana Rivals neuhlídala Stanislava Šimona a ten jim ukázal své střelecké schopnosti. Domácí v osmnácté minutě opět odskočili na rozdíl dvou branek, tentokrát se o navýšení náskoku postaral umístěnou střelou Jiří Fencík. Ovšem i tentokrát našli hráči Doubravy možnost, jak zkrátit náskok soupeře, tentokrát ho dokonce i vymazali, protože se dvakrát trefil Ladislav Mazač (20. a 25. minuta) a zajistil tak, že po prvním poločase byla obě mužstva stejně vzdálena tříbodového zisku. Ve 28. minutě sice Michal Petráš vrátil svým barvám vedení, ale v dresu Doubravy hrající Ladislav Mazač ve 32. minutě zkompletoval hattrick a opět bylo srovnáno. Bohužel pro hostující mužstvo následovala pětiminutovka, ve které si hráči Rivals vypracovali tříbrankový náskok, který už nepustili. Branky. které sebrali hostujícímu mužstvu naději na bodový zisk v zajímavě rozehraném utkání, nastříleli Michal Petráš (35.), Martin Čech (37.) a Pavel Fortelný (39.). Doubrava sice ještě jednou skórovala, branka Stanislava Šimona ze 42. minuty už ovšem jen umazala část náskoku soupeře. Poslední slovo patřilo Michalu Petrášovi, který ve 48. minutě vstřelil svou čtvrtou branku v tomto utkání.


ŽST - FC POPICE 2-9 (2-2)
Branky: L. Freitich, Jirka - Horáček 3, Dvořák 2, Pytlík 2, Skořepa, Sychra
Domácí sice dvakrát vedli v souboji dvou prozatím stoprocentně úspěšných mužstev, ale hosté dokázali vždy rázně odpovědět na jejich vedení. Na branku Matěje Jirky ze třetí minuty odpověděl o dvě minuty později Daniel Horáček, druhý zásah domácích, který měl na svědomí v sedmnácté minutě Lukáš Freitich, zase dorovnal ve 23. minutě Pavel Dvořák. Ve druhém poločas spustili hosté kanonádu, ze které šla hráčům ŽST hlava kolem. Hned ve 26. minutě se Popice poprvé v utkání mohly radovat z vedení, když se trefil Radek Pytlík. V poslední fázi utkání pak hostující hráči svému soupeři udělili tvrdou lekci z proměňování šancí, dvakrát se trefil Daniel Horáček (37. a 49. minuta), po jedné brance přidali Pavel Dvořák (38.), Michal Skořepa (42.), Petr Sychra (44. minuta) a Radek Pytlík (46.). Hráči ŽST nakonec s vypětím všech sil odolali dvouciferné porážce, to ovšem hráče Popic příliš trápit nemuselo, protože si připsali čtvrtou podzimní výhru a i nadále jsou v tabulce na postupové příčce.