I. liga - 3. kolo: S plným bodovým ziskem už jen SEDMÍK Some Jihlava

22.09.2017

FK Klasici "A" - RC Maňana "A"   14:3 (6:0)
Branky: Novák 4, Lacina 3, Göth Jakub 2, Svoboda 2, Janák, Pokorný, Tichánek - Kovář, Kučírek, Prchal

Klasici si připsali první výhru v sezoně, když s přehledem porazili Maňanu. Již od začátku Klasici uzavřeli Maňanu na její půlce a připisovali si šanci za šancí. Klasici nakonec první půli vyhráli v pohodě 5:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo něco změnit. Ve druhé půli Klasici nastříleli dalších 8 branek, ale i Maňana se prosadila, když se trefila 3x, ale to bylo vše. Klasici tak vyhráli 14:3 a mají první body. Řádil hlavně Novák, který se trefil 4x.

Ježek - AMC Trans   1:1 (0:0)
Branky: Nevosad - Lokvenc

Zápas o důležité body se odehrál mezi AMC Trans a Ježkem. A podle toho také zápas vypadal. Nikdo z týmů nechtěl udělat chybu a zbytečně neinkasovat. AMC bylo trochu aktivnější a mělo asi i o něco více šancí, ale nakonec první půle skončila 0:0. ve druhé půli se hra příliš nezměnila, ale přesto se AMC dostalo do vedení ve 34. minutě, když se trefil Lokvenc. Ježci poté trochu přidali a ve 43. vyrovnal Nevosad. AMC mělo několik dalších slibných šancí, ale skore se již neměnilo, a tak si oba týmy rozdělily po bodu.

DEVILLÉ - Pohárová středa   6:5 (3:3)
Branky: Coufal 4, Kružík, Roušar - Přibyl 2, Heřmánek 2, Kolman

Pohárovka do sezony vstoupila dobře, ale v zápase proti Devillé se jí podle představ nedařilo. Jako první se dostalo do vedení Devillé, když se v 6. minutě trfeil Coufal. Jenže už v 8. minutě bylo sorvnáno po trefě Heřmánka. I nadále pokračovala velmi slušná malá kopaná a další branka padla ve 14. minutě, kdy opět Heřmánek dostal Pohárovku do vedení. Jenže za minutu bylo zase srovnáno, když se trefil s chutí hrající Coufal. Devillé si vedení vzalo zpět v 18. minutě, když se prosadil Kružík. Ale pohledná první půle nakonec skončila remízou, když ve 22.minutě srovnal Přibyl. Pohárovka měla parádní vstup do druhé půle, když se do 31. minuty trefili Kolman s Přibylem a Pohárovka měla solidní náskok. Devillé ale předvedlo totální obrat. Nejprve ve 34. minutě snížil Roušar a dílo zkázy pro Pohárovku Coufal, který se trefil ve 44. minutě a svou čtvrtou brankou ve 49. minutě korunoval svůj výkon a cenné 3 body pro Devillé.

Olds Želetava - SEDMÍK - Some Jihlava "A"   7:26 (5:8)
Branky: Daniel 3, Vrbka 3, Čurda - Šuta 8, Demeter 6, Kavka David 4, Kavka Daniel 4, Sapola 3, Kučera

Neskutečná přestřelka se udála v zápase mezi Olds Želetavou a SEDMÍKEM. V úvodu se Želetava držela a dokonce se dostala do vedení ve 4. minutě. Jenže poté pomalu začal Sedmík přebírat otěže a převažovat zápas na svou stranu. Želetava se ale dokázala držet. Sedmík nakonec první půli vyhrál 8:5 a bylo relaz´tivně o co hrát. ale ve druhé půli se začali dít věci. Sedmík začal svého soupeře točit, jak na kolotoči a branky začaly přibývat neskutečným tempem. Sedmík nakonec vyhrál 26:7 a už je na čele tabulky. Své střelecké statistiky si vylepšili nejvíce Šuta s Demeterem, když prvně jmenovaný se trefil 7x a druhý jmenovaný 6x.

FC Hranatá Koule - AC B2B Pekelnej Stroj "A"   9:5 (4:2)
Branky: Plichta 5, Dolejš 3, Schrek - Pacek 2, Pecina, Šerý, Špaček

Hranatá Koule nastoupila proti Pekelnýmu stroji v silné sestavě a na výkonu to bylo znát. První čtvrtina nabídla solidní hru, ale branku žádnou, to se začalo měnit až se 13. minutou, kdy se trefil Pacek a poslal Pekelnej do vedení. Jenže hned ve 14. minutě bylo srovnáno potrefě Plichty. Koule se dostala do vedení v 16. minutě, když se trefil Dolejš. Další navýšení skore pak přišlo ve 20. minutě po další trefě Plichty. Na tu ještě Pekelnej dokázal odpovědět, když snížil Pecina. Jenže poslední slovo si vzal Plichta a ve 23. minutě završil hattrick. Ve druhé půli brankové hody pokračovaly. Koule si stále držela odstup a peknelnej pomalu snižoval, ale nedokázal se přiblížit. Nejblíž by výsledek 7:5, ale v samotném závěru Koule dala 2 branky a potvrdila 3 body za výhru 9:5. Dařilo se hlavně Plichtovi, který dal 5 branky.

R.U.M. - Starlet "A"   6:5 (4:2)
Branky: Brabec 2, Dvořáček 2, Kovář, Padrnos - Dršata 2, Michálek, Mužík, Trojánek

Zápas mezi Starletem a R.U.M. začal zostra hned od začátku, když ve 4. minutě vedl Starlet 2:0, když se trefili Dršata s Michálkem. R.U.M. snížil hned v 7. minutě, kdy se trefil Brabec. Poté se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách. Ale brankáři své týmy držely. To vše se změnil až v posledních minutách, kdy Starlet zapomněl bránit a R.U.M. 3x udeřil a vyhrál první půli 4:2. Ve druhé půli Starlet zvýšil obrátky a do 36. minuty zápas otočil, když vedl 5:4. Jenže R.U.M. zbraně nesložil. nejprve ve 38. minutě srovnal Brabec. Po té byl k vidění hektický konec, kdy se oba týmy snažily přetáhnout vedení na svou stranu. To se nakonec podařilo R.U.M., který využil brejkovou situaci a díky Dvořáčkovi vyhrál 6:5.