II. Maxi-Tip liga - 4. kolo: Klasici nadělovali!

26.09.2017

Branky: Kucarov 5, Poláček 2, Boháček, Hlávka, Varhaník - Pech 5, Budovič

Orel Luka se konečně chytli a utrpěli první výhru, Odbilla dál čeká na plný bodový zisk. Prvních 10 minut bylo opatrné oťukávání, pak si ale Orel vytvořil dvoubrankové vedení, v zápětí Odbilla snížila. Do konce poločasu oba soupeři vstřelili po brance, poločas skončil těsným vedením Orlů Luka. po změně stran Odbilla vyrovnala, ale to právě nakoplo jejich soupeře. Orel Luka si vytvořili takový náskok, který Odbilla nedokázala smazat. Orel Luka jsou na 8. místě, Odbilla na 11. místě.

FK Klasici "B" - STOON   14:5   (9:3)
Branky: Janák 4, Novotný 3, Kocmánek 2, Lacina 2, Neuwirth 2, Göth - Bláha 2, Mareš 2, Dvořák

Klasici, favorit utkání roztočil další kolotoč, ze kterého se nevymotali ani dnešní soupeři, Stoon. Od úvodních minut narůstalo skóre v pravidelných intervalech. Stoon stihlo pouze snížit. V pohodě hrající Klasici vyhráli půlku 9:3. Po změně stran Stoon sice 2x snížil ale Klasici dávali další branky. Stoon od většího přídělu zachránil skvěle chytající brankář. Střelec utkání je Jiří Janák, dal 4 branky. Klasici jsou na 2. místě, Stoon je na 9. místě.

1.FC Strejkové - DRUIDS   3:2   (0:0)
Branky: Vedral 2, Staiger - Dáňa, Křenek

Strejkové nepřestávají udivovat, i tentokrát přehráli svého soupeře a zaslouženě zvítězili, Druids stále čekají na první výhru. Bojovný první poločas s několika šancemi skončil bezbrankovou remízou. Strejkové hráli jako vždy především ze zajištěné obrany. Po změně stran si Strejkové postupně vypracovali tříbrankový náskok. Druids se střelecky trápili ale i přes to dokázali vstřelit dvě branky a snížit. Strejky čekalo perných 5 minut ale ubránili se a berou všechny body.

AC Spatra - Ždírec   4:6   (3:5)
Branky: Matoušek 2, Urbánek 2 - Forman 2, Pospíchal 2, Doucha, Horáček

Favorit a lídr souteže Ždírec začal pěkně z ostra, jenže byla to Spatra, kdo otevřel skóre ve 12. minutě. Ždírec v rozmezí šesti minut vstřelil 4 branky a prakticky rozhodl o své výhře. Spatra ještě snížila ale i tak prohrála poločas 3:5. Po změně stran vykřesala Spatra ve 35. minutě jiskřičku naděje v podobě snížení na 4:5 ale více branek vstřelit nedokázala. I přes nervozitu některých hráčů v závěrečných minutách utkání vstřelil Ždírec ještě jednu branku a zaslouženě vyhrál. Spatra je stále bez bodu poslední.

SV Ayl "A" - Mokováci   4:2   (3:1)
Branky: Flégr 2, Blaško, Heřmánek - Doležal, Zelený

Utkání začalo ve svižném tempu. Ještě než diváci stačili najít ideální místo měnilo se skóre, Ayl poslal do vedení Petr Heřmánek. Ve 2. minutě vyrovnal Jiří Zelený. Pak se na dlouhé minuty utkání vyrovnalo ale byl to pouze Ayl, kdo dokázal vstřelit branky. Poločas skončil vedením Aylu 3:1. Po změně stran snížil Tomáš Doležal. Ayl hrál rychlý kombinační fotbal ale nedařilo se vstřelit další branku, golman Mokováků Jakub Plaček byl pozorný. Pojišťovací branka padla ve 42. minutě, Ayl se tak bodově dotáhl na Mokováky.

ABUS GASTRO - Litrpůl   3:5   (1:3)
Branky: Chramosta ml., Svoboda, Tůma - Vaněk 2, Živný, Kovačík, Lát

Utkání dvou sestupivších mužstev z nejvyšší ligy a teké sousedů v tabulce vyznělo lépe pro Litrpůl. Litrpůl převzal od úvodních minut iniciativu a zatlačil Abus k jejich brance. V 10. minutě z protiútoku poslal Abus do vedení Pavel Svoboda. Do poločasu však stačil Litrpůl otočit na 1:3. Po změně stran Abus snížil a ve 38. minutě dokonce vyrovnal na 3:3. Jenže konec utkání patřil Litrpůlu, dvě branky znamenali výhru a také posun na 3. místo.