Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Dnes má narozeniny

Přemysl Strnad (46)
Miniaplikace

III. liga - 6. kolo: Puklické derby patří Sportvelu

28.09.2017

Sportvel - FC Galacticos   5:3 (4:3)
Branky: Skotar 2, Tůma 2, Kabelka - Bulant, Kos, Pauser
Puklický šlágr nakonec lépe vyzněl pro zkušenější Sportvel, i když Galacticos nedali svému soupeři nic zadarmo. Vše podstatné se odehrálo zejména v první poločase, ve kterém padlo hned 7 branek. Druhé dějství už bylo na branky výrazně chudší, když se pouze Kabelka.


SK - AZ Chaos - VŠP Jihlava   5:4 (2:2)
Branky: Pjenčák 2, Kubát, Milfajt, Němeček - Jeníček 3, Duc Anh
Zcela vyrovnané utkání, kde byl nakonec šťastnější Chaos, který o svém vítězství až ve druhém poločase, i když se v tom prvním dostal už do dvoubrankového vedení, o které však přišel. Chaos tak má na svém kontě 6 bodů a v tabulce má na dohled ostatní týmy. Na Poděšín ztrácí pouze bod, na čtvrtou příčku ztrácí pouze 3 body.


Atik - SSC Rock Club Jihlava   9:0 (3:0)
Branky: Tlačbaba 6, Boháček, Klíma, Matějíček
Atik nemá konkurenci. Tentokrát odnesl jeho formu Rock Club. Pouze jediná branka chyběla Atiku, aby mu nadělila potupnou desítku. Atik zcela jednoznačně míří za postupem a můžeme jen doufat, že konečně svoji možnost postoupit do vyšší soutěže neodmítne a najde odvahu změřit síly ve druhé nejvyšší soutěži.


FC ATIS Jihlava "A" - Brojlers Poděšín   7:2 (2:1)
Branky: Čumpl 2, Kozojed 2, Hlaváčik, Turoň, Urbánek - Jaroš 2
Atis se po rozpačitém úvodu soutěže, kdy vyhrál jediné ze čtyř utkání, dostává do formy. Po minulém vítězství si poradil i s Poděšínem, který se naopak po poměrně dobrém úvodu soutěže začíná propadat tabulkou. Atis o svém vítězství rozhodl až ve druhém poločase, kdy se dvakrát trefil Čumpl a Kozojed, jednu branku přidal i Turoň.


FC Lontov - Palermo   5:1 (3:1)
Branky: Klimeš 4, Habermann - Vorálek
Zápasy Lontovu jsou jako na houpačce a soupeř nikdy pořádně neví, co od něj má čekat. Proti Palermu předvedl jeden ze svých nejlepších podzimních výkonů a zaslouženě tak bere 3 body za vítězství. Kaňkou na vítězství Lontovu je vyloučení po dvou žlutých kartách Habermanna. Palermu patří po šesti odehraných kolech až 7. příčka, naopak Lontov se vyšvihl na bronzovou příčku.


Monsters - FC Real ´91 "A"   2:1 (1:1)
Branky: Caha, Šabatka - Nikoyan
Real už potřeboval konečně poprvé na podzim plnohodnotně bodovat, soupeřem mu byl relativně dobrý soupeř, ale k jeho smůle se mu to opět nepovedlo. Monsters totiž zvolili defenzivní taktiku, která nakonec vedla k úspěchu. V 11. minutě otevřel skóre Caha, těsně před koncem prvního dějství srovnal Nikoyan. Vítězství nakonec Monsters vystřelil Šabatka, kteří mají po polovině soutěže na svém kontě už 9 bodů. Naopak Real se stále krčí na poslední příčce.


 


-kh-