Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 1. kolo: Kolo plné hattricků

09.04.2018


ALPHA - SV AYL "B" 4-5 (1-3)
Branky:
Brnický 2, Florian, Loskot - Mazuch, Pernička ml., Plášil, T. Vystrčil, Wasserbauer
Zápas podzimních nováčků nabídnul zajímavou podívanou, obě mužstva se tlačila před soupeřovu branku a na branky se tak nemuselo příliš dlouho čekat, v sedmé minutě rozvlnil síť za zády brankáře domácích Daniel Mazuch. Hostující mužstvo vstřelená branka povzbudila a hned v následující minutě přidali hosté druhý přesný zásah, tentokrát se prosadil Ondřej Wasserbauer. Domácí ovšem o minutu později zchladili euforii v táboře Aylu, pod kontaktní branku se podepsal David Brnický. V následujících minutách se hra přelévala ze strany na stranu, domácí několikrát pohořeli v koncovce, a tak udeřilo na druhé straně, ve dvacáté minutě vrátil Aylu dvoubrankový náskok Adam Plášil. Start do druhého poločasu vyšel lépe domácím, ve 27. minutě se mohli radovat z druhého střeleckého úspěchu, přesnou střelou se blýsknul Libor Florian. Stejně jako v první části ovšem nedokázali hráči týmu ALPHA smazat náskok soupeře, který tak dokázal opět odskočit na rozdíl dvou branek, ve 40. minutě se zapsal se mezi střelce tohoto duelu zapsal Marek Pernička ml. Závěr utkání nabídnul strhující (a pořádně vypjatou) podívanou, domácí totiž dokázali během necelých dvou minut vyrovnat, nejprve ve 43. minutě snížil Martin Loskot a hned o minutu později svou druhou brankou v utkání dorovnal náskok Aylu David Brnický. Domácí mohli překlopit misky vah na svou stranu, ale nedokázali přidat pátou branku, což se jim stalo osudné, neboť v předposlední minutě byla nařízena penalta po nedovoleném zákroku jednoho z hráčů domácích a Tomáš Vystrčil nabídnutou příležitost využil.UMBRO JIHLAVA - GALAXIE 4-5 (3-3)
Branky:
Bena 4 - Matěcha 3, Hamáček, Prokš
První poločas nabídnul sice šest branek, ale většina z nich padla až v jeho druhé polovině. V úvodu utkání se dokázal prosadit pouze Jan Matěcha, který svou přesnou střelou zajistil Galaxii vedení. Hráči Umbra se dočkali první branky v šesté lize v minutě sedmnácté, kdy propálil brankáře soupeře David Bena. O čtyři minuty později už Umbro vedlo, podruhé v zápase se prosadil David Bena. Jenomže vedení domácích mělo krátkou životnost, už ve 22. minutě bylo vyrovnáno, svou druhou brankou během úvodního dějství se to o postaral Jan Matěcha. Střelecké manévry ovšem nekončily, ve 24. minutě zkompletoval David Bena hattrick a Umbro bylo opět o krok před Galaxií. Hosté ovšem stihli vyrovnat ještě před koncem prvního poločasu, ve 25. minutě dorovnal manko svého mužstva Jakub Prokš. Ve 28. minutě se Umbro potřetí v zápase dostalo do vedení a i tentokrát se pod branku domácích podepsal David Bena. Galaxie i tentokrát, i když o trochu později, dokázala vyrovnat, ve 37. minutě se prosadil Jan Matěcha a obě mužstva tak byla opět stejně vzdálena tříbodovému zisku. V závěru utkání se usmálo více štěstí na hostující mužstvo, které ve 43. minutě vstřelilo vítěznou branku, která nesla výrazný podpis Jana Matěchy, jenž se střelecky prosadil potřetí v utkání.DENATURÁT ZHOŘ - STS CHVOJKOVICE-BROD 11-4 (8-3)
Branky:
Procházka 3, Stejskal 3, Kaňka 2, J. Koumar, P. Koumar, L. Kučera - P. Došek 2, Čermák, Vedral
Domácí jako jarní nováček netrpěli přílišnou nervozitou z úvodního duelu v šesté nejvyšší soutěži a už ve čtvrté minutě rozvlnili síť za zády brankáře soupeře, jejich první branku si připsal Pavel Koumar. V následujících minutách přidali hráči Denaturátu další dva přesné zásahy, a tak se mohli po brankách Dominika Procházky (5.) a Vojtěcha Stejskala (6.) radovat z tříbrankového vedení. Soupeři z Chvojkovic se postupem času herně zvedli, ale v polovině úvodního dějství přišla další pekelná část, ve které třikrát inkasovali. Čtvrtou branku mužstva ze Zhoře přidal Lukáš Kučera ve dvanácté minutě, o dvě minuty později se během necelých šedesáti vteřin prosadili Dominik Procházka a Vojtěch Stejskal. Následující minuty nabídly brankové hody i na druhé straně hrací plochy, postupně se trefili Petr Došek (16.), Antonín Čermák (17.) a Pavel Vedral (19.), což mělo za následek, že z náskoku Denaturátu zbyla jen polovina. V závěru prvního poločasu ovšem domácí rázně potlačili vzpouru soupeře, ve 22. minutě zkompletoval hattrick Dominik Procházka a v poslední minutě úvodního dějství přidal osmou branku do sítě Chvojkovic Jan Koumar. Druhý poločas se už dohrával spíše jen z povinnosti, o vítězi bylo rozhodnuto, zvlášť, když ve 27. minutě přidal svůj třetí střelecký úspěch během tohoto utkání Vojtěch Stejskal. Dvouciferný výsledek se stal realitou ve 35. minutě, kdy propálil brankáře Radek Kaňka. O dvě minuty později se prosadil Petr Došek, ale jeho druhá branka v utkání jen kosmeticky upravila průběžný výsledek. Poslední slovo si vzal Radek Kaňka, který ve 49. minutě uzavřel střelecký účet tohoto utkání.YOUNG BOYS - FC INTER JIHLAVA 4-1 (1-1)
Branky:
Altrichter, Časta, Diviš, Vrtal - Soukupová
Inter v prvním poločase hýřil aktivitou a jednu svou akci, tu z desáté minuty, dokázal dotáhnout do úspěšného konce, když se dokázala prosadit Natálie Soukupová. Postupem času ale začali přebírat vládu nad utkáním domácí, kteří se dočkali prvního zásahu v šesté lize ve své historii v minutě šestnácté, když se blýsknul povedenou střelou Ondřej Časta. Druhý poločas začal pro Inter pohromou, hned v jeho úvodu se po chybě v zadních řadách dostal k míči Adam Altrichter a nabídnutou příležitostí nepohrdnul. Hosté se snažili, seč jim síly stačili, ale příliš se jim herně nedařilo, a tak se více bránili než ohrožovali branku Young Boys. Ve 40. minutě se domácí prosadili potřetí, tentokrát síť napnul míč vystřelený z kopačky Romana Diviše. V téže minutě byla udělena i jediná žlutá karta v utkání, po hrubém zákroku ji inkasoval Karel Pojezný. Pět minut před koncem pak domácí znovu prolomili obranný val Interu, pod jejich čtvrtou branku se podepsal Lukáš Vrtal.RAIL TEAM - PVFC 5-9 (1-3)
Branky:
Adam 2, Paška 2, Luňáček - Janák 4, Jiří Novák 3, Hes 2
Nováček z PVFG si nebral žádné servítky a už ve třetí minutě se ujal vedení, když obranu Rail Teamu překonal Ondřej Hes. Domácí přibrzdili nadšení v táboře soupeře v sedmé minutě, kdy se prosadil tahoun jejich mužstva Dušan Luňáček. Další slavné okamžiky v prvním poločase patřily už jen hostujícímu mužstvu, ve dvanácté minutě jim vrátil vedení Martin Janák, který pak ve 21. minutě svou druhou trefou v utkání náskok PVFC ještě navýšil. Po změně stran se hráči Rail Teamu blýskli rychlou akcí, na jejímž konci byl ve 29. minutě Tomáš Adam, pak ovšem přidali hosté na tempu a začali znovu navyšovat svůj náskok. ve 35. minutě se prosadil podruhé v utkání Ondřej Hes, pak se dvakrát během necelých dvou minut trefil Jiří Novák (37. a 38. minuta) a s mužstvem v červených dresech to vypadalo nevesele. Rail Team se ovšem nesmířil s úlohou beránka jdoucím na porážku a během tří minut se vrátil zpátky do hry o ligové body, dvakrát se trefil Štefan Paška (38. a 39. minuta), na kterého ve 40. minutě navázal Tomáš Adam a ztráta domácích byla deset minut před koncem pouze jednobranková. Hosté ovšem nechtěli ztratit nadějně rozjeté utkání, a tak přidali plyn a ve 42. minutě Jiří Novák zkompletoval hattrick. V následujících minutách dělal největší starosti obraně Rail Teamu Martin Janák, který přidal další dvě branky (44. a 47. minuta) a zvlášť ta druhá, kdy si pohrál s několika protihráči, byla parádní.FC DOUBRAVA - 1. FC BLACK PANTHERS 2-0 (1-0)
Branky:
Mazač 2
Hosté byli od začátku utkání nebezpečnější, ale koncovka byla jejich velkou slabinou, a tak hráči Doubravy přežili jejich šance bez vážnější újmy. Domácí hrozili z rychlých akcí, ale dlouho jim chyběla větší přesnost v kombinaci či zakončení, a tak jsme se první branky dočkali až v samém závěru úvodního dějství, ve 23. minutě se trefil Ladislav Mazač a domácí byli po prvním poločase šťastnějším mužstvem. Druhý poločas nabídnul spíše urputný boj než líbivý fotbal, oba soupeři chtěli svého soka přetlačit, ale stejně jako v první části utkání končila většina jejich akcí nezdarem. Důležitý okamžik nastal ve 42. minutě, kdy se podruhé v utkání probil obranou "Panterů" Ladislav Mazač a jeho přesná střela definitivně rozhodla o majiteli tří bodů z tohoto utkání.