Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

V.Sabe liga-2 kolo

12.04.2018

Czervena zvezda-Závitové tyče 2 : 5 (0 : 2 )


Branky:Antonín Mencl,Robert Peschel - Štěpán Kriegsmann 2,Ondřej Klimeš,Adam Dubský,Šimon Číhal


Dlouho se nic podstatného na hřišti nedělo a na první branku si diváci museli počkat až do 24 minuty kdy O.Klimeš otevřel skore zápasu.Za minutu ho napodobil A.Dubský a uzavřel účet prvního poločasu.Hned po přestávce snížil A.Mencl,ale za dvě minuty si přisadil Š.Číhal a po něm dvěmi brankami Š.Kriegsmann.CZ stačila ještě v konci zápasu snížit přesnou střelou R.Peschelem.


 


Red Hot-JP Gaseco 3 : 2 (3 : 1 )


Branky : Martin Pytlík,Miroslav Šoukal,Petr Vágner-Václav Pavlíček,David Matulka


Red nastoupili s vědomím,že konečně musí bodovat a na hřišti to podle toho taky vypadalo.V sedmé minutě se ujali vedení,kdy se přesně trfil M.Šoukal na kterého nedlouho navázal M.Pytlík.Gaseco ovšem přidalo a zásluhou mu byl kontaktní branka V.Pavlíčka.Do poločasu ještě zvýšil P.Vágner na rozdíl dvou branek.Ve druhém dějství se mužstva soustředila vetšinou na bránění .K vidění byla už jenom jedna branka D.Matulky.


 


Old Boys - Stavgaz Jihlava 2 : 0 (0 : 0 )


Branky : Pavel Kubala,Roman Krch


Brankově nejchudší utkání kola,které nabídlo mnoho nepřesností na obou stranách.První branka padla až 37 minutě zásluhou P.Kubaly a druhou přidal před koncem zápasu R.Krch.Nejlepší hráči na hřišti byli brankáři svých mužstev.


 


FC Ajtakrajta - 1.FC U Gábinky 7 : 3 (4 : 1 )


Branky : Jan Hnilička 3,Marek Chvojsík 2,Vítězslav Jaroš,Jan Pivoňka - Zdeněk Novotný,Petr Pohan,Pavel Čopák


Ajtakrajtě vyšel zápas perfektně.Byla lepší po všech stránkách a držela pevně otěže zápasu ve svých rukou.Golově se blýsknul J.Hnilička autor tří branek.


 


Topičůf saloon - Pekelnej stroj B  8 : 6 (3 : 4 )


Branky :Pavel Heřmánek 3,Jonáš Fiedler 2,Petr Frantál,Martin Povýšil,Roman Šimánek - Jan Hofer 2,Dominik Lechnio,Patrik Svoboda,Jiří Vomela,Adam Vlk


Divácky nejatraktivnější zápas s mnoha brankovými příležitostmi.V 6 minutě otevřel skore P.Frantál na kterého navázal J.Fiedler.V 17 minutě ale bylo ovšem srovnáno.Zápas byl jako na houpačce a diváci se nenudili.Ve druhém poločase vlítli Topiči na svého soupeře jako uragán a odměnou jim bylo pět branek v síti soupeře a tři body do tabulky.


 


Tel Aviv - ŽST 5 : 2 (3 : 2 )


Branky : Jan Mikeš 5 -Jan Bednář,Vít Svoboda


Zápas se Tel Avivu podařil a hlavně mělo ve svém středu kanonýra Jana Mikeše který byl autorem všech branek svého mužstva.Za ŽST se přesně trefil Jan Bednář a v konci zápasu V.Svoboda.