III. liga - 2. kolo: Stoprocentní jsou už jen 3 mužstva

14.04.2018

Starlet "B" - IZS Jihlava   4:3 (2:2)
Branky: Lapeš 4 - Láznička 2, Hron
Starlet v úvodním kole body ztratil s dosavadním lídrem z Poděšína, naopak IZS si těsně poradilo se Sportvelem. Zápas patřil Ondřeji Lapešovi, který překonal brankáře IZS hned čtyřikrát a stal se tak zároveň společně s Urbánkem střelcem kola. IZS však od začátku ukazuje, že se s ním bude muset do budoucna počítat a v žádném utkání jej nelze podcenit.

AC Spatra - FC ATIS Jihlava "A"   6:5 (2:2)
Branky: Urbánek 4, Pescit 2 - Kozojed 3, Měrtl, Miška
Spatra do utkání vlétla jako uragán a hned v 1. minutě se trefil Urbánek. Stejný hráč prostřelil v 9. minutě Dohnala i podruhé. Jenže Atis stihl do poločasu vyrovnat a začínalo se v podstatě od začátku. Ve 43. minutě ještě vedl Atis 5:3, jenže poté během čtyř minut dokázala Spatra utkání otočit a připsat si další důležité body do tabulky.

SSC Rock Club Jihlava - FC Lontov   4:3 (2:1)
Branky: Partl 2, Šimák 2 - Zelený 2, Lang
Rock Club vstoupil na utkání na výbornou a po 11-ti minutách vedl o dvě branky, když se dvakrát trefil Partl. Jenže Lontov po poločasu snížil Zelený a stejná hráč hned na začátku druhého poločasu skóre vyrovnal. Remízový stav však nevydržel dlouho, protože Šimák vrátil SSC vedení. Lang sice srovnal, ale poslední slovo měl opět Šimák, který vystřelil SSC první jarní body.

Branky: Pech 2, Komín, Medřický - Holub, Páša
Vše podstatné se událo až ve druhém poločase, v tom první se střelci hledali marně. Skóre utkání otevřel Pech, ale Jiřín v 35. minutě vstřelil dvě branky a rázem byl ve vedení. Jenže ve 39. minutě srovnal Medřický a chvíli po něm vrátil Odbille vedení Komín. Ve 46. minutě uzavřel skóre svoji druhou brankou v utkání Pech. Druhý poločas byl poměrně nervózní, rozhodčí musel udělit hned 3 žluté karty.

Brojlers Poděšín - Monsters   7:4 (2:0)
Branky: Jaroš 2, Prokeš 2, Beránek, Solař, Jaroš - Caha 2, Slavík, Šabatka
Monsters stále hledá kvalitní brankářskou jedničku, protože přece jenom je znát, že Jonáš není klasickým brankářem. Poděšín začal utkání dobře a první dějství vyhrál 2:0. Poté se s brankami roztrhl pytel a ve 2. poločase viděl přítomní celkem 9 branek. Poděšín si v pohodovém tempu došel pro vítězství a po zásluze mu patří první místo.

Sportvel A - Palermo   5:3 (3:0)
Branky: Kabelka 2, Tůma 2, Dobrovolný - Škrdla 2, Vorálek
Základní kámen úspěchu položil Sportvel už v prvním poločase, který vyhrál rozdílem tří branek. Střelecky se dařilo Kabelkovi, který prostřelil Hanuska hned dvakrát. Ve 34. minutě sice snížil Škrdla, ale poté se dvakrát trefil Tůma a osudu utkání už bylo rozhodnuto. V závěru utkání stihlo Palermo výsledek jen kosmeticky upravit. Sportvel se tak díky výhře posunul do klidnější vod třetiligové tabulky.