16.04.2018

FC Leaders - SURIKATY 6:0 (6:0)

kontumace

ŽST "B" - Dobrá Parta 9:2 (3:0)

Zápas začal poměrně zostra, šance na obou stranách. Jako první se prosadil v 6. minutě Požár z ŽST, a za 4 minuty přidal svou druhou trefu. Za dalších 5 minut zvyšoval na 3:0 Kubeš. To bylo z první půle vše. Ve druhé začínaly pomalu ale jistě hráčům Dobré party docházet síly. Sice ve 28. minutě snížil Knepr, ale mezi 29. a 33. minutou 4x zaúřadovali střelci ŽST. O zápase bylo rozhodnuto, a tak branka Fouse z Dobré party a trefy Jirky a Rychlého znamenaly pouze kosmetickou úpravu.

La Morais - FC UDANAX 5:0 (1:0)

Souboj dvou nováčků soutěže byl dlouho vyrovnanou taktickou bitvou. Nikdo nechtěl udělat chybu a šancí moc k vidění nebylo. Až ve 20. minutě rozvlnil síť Kovařík. Ve druhém poločase už se začal směr hry ubírat čím dál tím víc jen jedním směrem. Na branku UDANAXU se řítila jedna útočná vlna za druhou. A vždy přišli 2 slepené góly. Mezi 32. a 33. minutou první (skórovali Pospíšil a Honzl) a mezi 40. a 41. minutouo druhá (trefy Vargy a Jiránka). UDANAX občas pohrozil z brejků, žádný však neskončil brankou.

1.FC Ožujsko - Dobrejtým 4:4 (1:1)

Zápas mezi dvěmi stálicemi VII. ligy byl vyrovnaný od začátku do konce. Do vedení se dostali hráči Ožujska po trefě Bednárika ve 13. minutě. Dobrejtým se tlačil za vyrovnáním a těsně před koncem prvního poločasu byl za svou snahu odměněn, když se trefil Látera. Do druhé půle opět lépe vstoupilo Ožujsko, za které ve 27. minutě zakončoval Blažek. A když ve 32. minutě zvyšoval Bednárik, vypadalo to s Dobrýmtýmem bledě. Ve 36. minutě obnovil naděje na zisk bodů druhou trefou Látera. A když v rozpětí jedné minuty 2x skóroval Novotný, byly karty najednou rozdány úplně opačně. Z vedení se však Dobrejtým radoval pouze jednu minutu, když za Ožujsko vyrovnával Bednárik, který zároveň zkompletoval hattrick. Zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

KANONÝŘI - Galácticos F.C. Jihlava 11:2 (5:1)

Další zápas nováčků vypadal spíše jako souboj Davida s Goliášem. Hra byla velmi jednostranná, KANONÝŘI drželi více balon a dařilo se jim i proměňovat šance. V první půli úřadoval hlavně Hadrava, který se trefil 4x (17., 19., 21. a 23. minuta) a jednou Hercig. Za Galáctios se prosadil pouze Karakhanyan. Ve druhém poločase se na obrazu hry nic nezměnilo a skóre naskakovalo v pravidelných intervalech. Před koncem zápasu se opět podařilo skórovat i Galácticu zásluhou Čermáka. Nejvíce vidět byl Hadrava, který nasázel 6 branek.

Šlapky - FC Alkoholix 1:1 (1:1)

Souboj týmů, které se v VII. lize potkávali už na podzim. A byla k vidění urputná a vyrovnaná bitva. Šancí příliš mnoho nebylo, o to větší byla radost Alkoholix, když je ve 23. minutě poslal do vedení Půža. Radovali se jen krátce, těsně před koncem první půle srovnával Votava. Druhá půle vypadala herně stejně jako první a začala narůstat nervozita. S tím se i přiostřovali některé souboje. A jeden z hráčů Alkoholix neustál verdikt rozhodčího, spustil velmi nevybíravé označování sudího, a po zásluze byl potrestán červenou kartou. Šlapky však přesilovku nedokázali využít a tak se soupeři rozešli domů s jedním bodem v kapse.

Jihlavský balet - Hostinec U Lípy 4:3 (2:1)

Do zápasu lépe vstoupili hráči Jihlavského baletu, když se v 7. minutě prosadil Petřík. Byl k vidění velmi koukatelný fotbal se spoustou akcí, dlouho se však žádnou nedařilo  úspěšně zakončit. Až ve 20. minutě srovnával Pavlík, vyrovnané skóre ale nebylo dlouho, když ve 23. minutě opět poslal Jihlavský balet do vedení Nováček. Ve druhé půli odskočili hráči Jihlavského baletu na rozdíl dvou branek zásluhou Rychlíka. Pak si ale vzali slovo hráči Hostince u Lípy. Nejprve snižoval Haubert a vyrovnávací trefu si připsal Exner. Už už to vypadalo na remízu, Valenda z Jihlavského baletu byl ale proti. Ve 49. minutě rozhodl o výhře svého týmu.