Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 2. kolo: PVFC jako parní válec

16.04.2018


GALAXIE - FC DOUBRAVA 3-2 (1-2)
Branky:
Galko, Musil, Prokš - Duchoň, Šimon
Začátek utkání nabídnul svižné tempo a už ve třetí minutě byla k vidění první branka, přesnou střelou se postaral o vedení Doubravy Vilém Duchoň. Galaxie, která byla zaskočena rychlou brankou ve své síti, si nachystala odpověď na osmou minutu, kdy obrana hostujícího mužstva překonal Jozef Galko a bylo vyrovnáno. Následující minuty nabídly několik zajímavých příležitostí na obou stranách hrací plochy, ale ujala se až střela Stanislava Šimona ze 22. minuty, díky níž si Doubrava zajistila poločasového vedení. Ve druhé části utkání to byli hráči Galaxie, kteří díky lepší střelecké mušce otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Nejprve ve 35. minutě vyrovnal Jakub Prokš, aby ve 46. minutě dokonal dílo zkázy (z pohledu hráčů Doubravy) Jan Musil. Galaxie tak slaví druhé jarní vítězství, zatímco Doubrava nenavázala na výhru z úvodního kola.STS CHVOJKOVICE-BROD - RAIL TEAM 5-6 (0-4)
Branky:
Droppa 3, Cakl, P. Došek - Adam 2, Luňáček 2, Delín, Kučera
Rail Team chtěl napravit své zaváhání z minulého týdne a na přelomu první a druhé desetiminutovky zápasu si vypracoval dvoubrankový náskok, v osmé a jedenácté minutě se trefil Dušan Luňáček a hosté mohli být spokojeni se začátkem utkání. Ještě veseleji bylo v táboře Rail Teamu v minutě šestnácté, kdy obrana Chvojkovic neuhlídala Tomáše Adama a ten potřetí rozesmutnil brankáře domácích. A když se ve 23. minutě prosadil Jiří Delín, tak to vypadalo, že se druhý poločas bude dohrávat jen z povinnosti. Domácí ovšem hned v úvodní minutě druhé části zápasu připravili brankáře Rail Teamu o čisté konto, přesnou střelou se o to postaral Marian Cakl. O deset minut později přidal druhou branku Chvojkovic Martin Droppa a rázem byla situace domácích přece jenom veselejší. Jenomže o další dvě minuty později přidal pátou branku Rail Teamu Tomáš Adam a po jeho druhém přesném zásahu v utkání to vypadalo, že hosté mají utkání pevně ve svých rukách a nehodlají si jeho závěr komplikovat. Hráči Chvojkovic se ovšem nehodlali vzdát bez boje, a tak ve 40. minutě přidali třetí (Petr Došek) a ve 42. minutě čtvrtou (Martin Droppa) branku, čímž se dostali na dostřel ke svému soupeři. Ale jen nakrátko, hned v následující (43.) minutě přidal další střelecký úspěch Rail Teamu Dušan Kučera a zase měli domácí co dohánět. Martin Droppa svou třetí brankou (44. minuta) v utkání vykřesal pro Chvojkovice naději, ale i přes závěrečný tlak už domácí nedokázali přidat další branku, a tak Rail Team udržel své těsné vedení a připsal si první jarní body.SV AYL "B" - PVFC 5-12 (2-7)
Branky:
Látera, Mazuch, Plášil, T. Vystrčil, Wasserbauer - Jiří Novák 6, Janák 3, Josef Novák 3
Hosté si vytvořili klíčový náskok během prvního poločasu, na jejich první branku ze čtvrté minuty (Jiří Novák) sice hráči rezervy Aylu zareagovali bleskurychle (Otto Látera - 5. minuta), ale ještě než uplynulo úvodních deset minut, tak brankář domácích musel dvakrát lovit míč ze své sítě. Josef Novák v sedmé minutě vrátil vedení zpět na stranu PVFC, o navýšení náskoku se pak v minutě deváté postaral Martin Janák. Domácí se sice ve 14. minutě dostali na dostřel díky brance Tomáše Vystrčila, poté už ale jen smutně přihlíželi střeleckým hodům v podání jejich soupeře. Dvoubrankový náskok vrátil mužstvu z Dačic v šestnácté minutě Josef Novák, o minutu později přidal pátou branku PVFC Jiří Novák. To ale stále nebylo vše, co nám byli ochotni hráči PVFC nabídnout během úvodního dějství, ve dvacáté minutě vstřelil jejich šestou branku Martin Janák a v poslední minutě prvního poločasu zkompletoval hattrick Josef Novák. Ve druhém poločase byli hosté stále při chuti a krátce po půlhodině hrací doby (32. a 35. minuta) nejenže zaznamenal Jiří Novák hattrick, ale přidal i čtvrtou branku v tomto zápase. V následujících minutách si vzali slovo i hráči Aylu, prosadili se Ondřej Wasserbauer (37. minuta) a Adam Plášil (38. minuta), ale byla to jen drobná korekce průběžného výsledku, zvlášť, když ve 38. minutě vstřelil desátou (a svou třetí v tomto utkání) branku hostujícího mužstva Martin Janák. Závěr utkání nabídnul ještě tři přesné zásahy, branka Daniela Mazucha ze 42. minuty byla orámovaná dalšími trefami (40. a 43. minuta) Jiřího Nováka, který v tomto utkání nasázel šest branek a s trochou nadsázky by se dalo říct, že on sám porazil soupeře z Aylu.DENATURÁT ZHOŘ - UMBRO JIHLAVA 6-7 (3-4)
Branky:
L. Kučera 2, Čada, Novotný, Procházka, Suchý - Bena 4, Bajgl 2, Chlád
Závěr prvního poločasu nabídnul zajímavou přestřelku, ale vraťme se na začátek utkání, který se lépe vyvedl hostujícímu mužstvu, ve čtvrté minutě se prosmýknul obranou Denaturátu David Bena a jeho přesnou střelu zastavila až síť za zády brankáře soupeře. Domácí ovšem nesložili zbraně a rychle smazali soupeřovo vedení, v šesté minutě se o to postaral tvrdou střelou Ondřej Novotný. Další minuty prvního poločasu ovládli hráči UMBRO, kterým vrátil vedení ve dvanácté minutě Tomáš Bajgl. V závěru prvního poločasu si vypracovali hosté tříbrankový náskok, David Bena ve 20. minutě přidal svou druhou branku v utkání a o dvě minuty později na něho navázal Ondřej Chlád. Výpadek v koncentraci v závěru poločasu ovšem přišel hráče UMBRA draho, ve 24. minutě inkasovali během necelých šedesáti vteřin dvě branky, mezi střelce utkání se zapsali Miroslav Čada a Dominik Procházka. Úvod druhého poločasu přinesl čtvrtou branku v síti hostujícího mužstva, pod branku, která znamenala dorovnání náskoku soupeře, se zapsal Lukáš Kučera. Nerozhodný stav bohužel pro Denaturát příliš dlouho nevydržel, hned v následující minutě vrátil vedení na stranu UMBRA pohotovou střelou Tomáš Bajgl. David Bena má v úvodu jara fantastickou střeleckou formu a ve 35. minutě zkompletoval hattrick, díky čemuž odskočili hosté svému soupeři na rozdíl dvou branek. Denaturát se ovšem dokázal vrátit na dostřel, ve 43. minutě snížil náskok hostujícího mužstva svou druhou brankou v utkání Lukáš Kučera. UMBRO se ovšem opírá o střeleckou formu Davida Beny, který ve 46. minutě počtvrté poslal míč za záda soupeřova brankáře a hosté měli opět dvoubrankový náskok. Denaturát ještě v závěru zdramatizoval utkání, jeho šestou branku vstřelil ve 47. minutě Ondřej Suchý, ale obrat UMBRO o body v tomto utkání už nezvládnul.YOUNG BOYS - ALPHA 8-1 (5-0)
Branky:
Časta 4, Altrichter 2, Jičínský, Kourek - Loskot
O osudu utkání rozhodnul první poločas, spíše tedy jeho úvodních deset minut. Šestá minuta výrazně poznamenala bodová ambice mužstva ALPHA v tomto utkání, neboť během necelých šedesáti vteřin dvakrát inkasovali, do listiny střelců se rychle po sobě zapsali Ondřej Časta a Jiří Jičínský. Ještě než skončila úvodní desetiminutovka, tak přidali domácí třetí branku, podruhé v zápase vyzrál na obranu soupeře Ondřej Časta. Marná byla snaha hostujícího mužstva o zdramatizování utkání, obrana Young Boys pracovala bezchybně a útočníci přidali ještě další dva přesné zásahy do sítě mužstva ALPHA. Ve dvacáté minutě se podruhé v utkání prosadil Tomáš Kourek, o další dvě minuty později zkompletoval hattrick Ondřej Časta. Ve druhém poločase se dostali ke slovu i hosté, ve 31. minutě si připsal čestný úspěch svého mužstva Martin Loskot, bohužel to bylo až ve chvíli, kdy mělo mužstvo ALPHA už šestibrankové manko, ve 27. minutě se totiž počtvrté v zápase trefil Ondřej Časta. V závěru utkání domácí ještě přidali soupeři na cestu, v předposlední minutě se prosadil, a to dokonce dvakrát během jediné minuty, Adam Altrichter a uzavřel střelecký účet tohoto duelu.FC INTER JIHLAVA - 1. FC BLACK PANTHERS 2-6 (1-4)
Branky:
Dvořák, Soukupová - Vlach 2, Dekov, Matějka, Uhlíř, J. Zadina
Hráči Interu vstoupili do utkání lépe a už v šesté minutě se mohli radovat z vedení po přesné střele Karla Dvořáka, bohužel pro domácí to ovšem byla jediná jejich povedená akce v prvním poločase. "Černí Panteři" bleskově vyrovnali, v osmé minutě vymazal náskok soupeře povedenou střelou Aladin Dekov a o dvě minuty později už hosté vedli, obranu domácích překonal Filip Vlach a nasměroval své mužstvo k prvním jarním bodům. Ve dvanácté minutě to už vypadalo s domácími bledě, potřetí v zápase byl jejich brankář překonán a v táboře hostujícího mužstva byl oslavován střelec Filip Matějka. A to nebyla poslední pohroma, která hráče Interu v první části utkání potkala, v minutě sedmnácté dostal příliš času a prostoru Jakub Zadina, který nabídnutou příležitostí nepohrdnul a zajistil svým barvám tříbrankový náskok do druhého poločasu. Ve druhém poločase, přesně ve 34. minutě, sice Natálie Soukupová přidala druhou branku Interu, ale zůstala se svým střeleckým úspěchem osamocena, a tak to byla jen drobná korekce průběžného výsledku než nějaká naděje na zdramatizování utkání. Navíc si "Panteři" nechtěli zkomplikovat cestu za vítězstvím, a tak v závěru utkání ještě přidali další dvě branky, ve 42. minutě se trefil jejich kapitán Adam Uhlíř a o čtyři minuty později oslavil šestou branku v síti Interu Filip Vlach, pro kterého to byl druhý střelecký úspěch během tohoto utkání.