V.Sabe liga 5 kolo :Red Hot naděloval

03.05.2018

Stavgaz - ŽST 5 : 4 (5 : 3)

Branky:Pytlík 2,P.Strati 2,Králík - Jirka ,Krčál,Packa ,Svoboda

Úvod zápasu vyšel Stavgazu výborně,již v šesté minutě vedl 2 : 0,když o obě branky se postaral Pavel Stratil.V jedenácté minutě snížil Packa,ale potom přišla velká chvíle Pytlíka,který 2 x překonal brankáře hostů.Ve druhém dějství se Stavgaz soustředil na obranu a uhájení těsného výsledku,což se mu nakonec k nelibosti ŽST podařilo.

Tel Aviv -Topičůf Saloon 5 : 3 (2 : 1)

Branky:Mikeš 3,Píbil 2 - Vacek 2,Šimánek

Tel Aviv je na vítězné vlně což potvrdil i v tomto utkání.Lehké to však neměl,protože soupeř kousal až do samého konce.Už první poločas ukázal,že není jasný favorit a o vítězství rozhodnouaž herní výpadky soupeře.Ty lépe využil Tel Aviv a také nakonec zaslouženě vyhrál a vede tabulku po pěti kolech.

Red Hot -Ajtakrajta 12 : 5 ( 5 : 1 )

Branky: Musil 4,Pahr 3,Pytlík 2,Vágner,Rásocha,Brnický-Špejtek 2,Jaroš,Chvojsík,Erben

Souboj posledního Red a třetí Ajtakrajty sliboval zajímavé utkání,které sice přineslo bojovný a vyhecovaný souboj,ale nakonec jasnou výhru Red.V jejím mužstvu vynikl Musil  autor čtyř branek.

Pekelnej stroj B - 1.FC U Gábinky 3 : 3 (1 : 1)

Branky:Houdek,Prchal,Svoboda - Hrubeš 2,Vrábel

Gábinka podala v tomto zápase bojovný a kolektivní výkon a proti mladšímu a fotbalovějšímu soupeři si zaslouženě připsala do tabulky bod.

Czervena Zvezda -JP Gaseco 4 : 6 (3 : 3)

Branky:Peschel 3,Hlaváček - Částka 3,Matulka 2,Pavlíček

Zápas začala lépe Zvezda a v desáté minutě šla do vedení zásluhou Peschela.O dvě minuty si přisadil Hláváček a s Gasecem to nevypadalo dobře 2 : 0.Ve 14 minutě  přišlo ke slovu také Gaseco,které zásluhou Částky a Matulky vyrovnalo skore.V 19 minutě se hlavou trefil Pavlíček a poslal Gaseco do vedení,ale o dvě minuty vhazoval Peschel aut před branku,kde si brankář srazil míč do vlastní sítě.Po změně stran Matulka po vzorné kombinaci zvýšil opět náskok Gaseca V 36 minutě ještě Peschel vykřesal jiskřičku naděje,ale proti byl tentokrát nejlepší hráč na hřišti Částka,který dvěmi přesnými údery stanovil konečný výsledek utkání.