Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VII. Deník.cz liga - 5. kolo Dobrá parta a Dobrejtým si zastříleli

07.05.2018

ŽST "B" - FC Leaders 5:2 (2:1)

Do zápasu lépe vstoupili hráči ŽST, když už ve 3. minutě skóroval Rychlý. Leaders ale po delší době předváděli dobrou hru a ve 12. minutě za to byli odměněni gólem Bendy. Vyrovnaný stav trval pouze 3 minuty. ŽST poslal do vedení opět Rychlý. Ve druhé půli se opět podařilo hráčům Leaders vyrovnat, ve 36. minutě skóroval Janda. Tentokrát vyrovnání mělo jěště kratší trvání. Mezi 37. - 39. minutou se dvakrát trefil střelec zápasu Rychlý. A když se ve 43. minutě trefil Lysák, bylo o výsedku zápasu rozhodnuto.

Dobrá parta - Hostinec U Lípy 14:0 (6:0)

Hostinec U Lípy má značné problémy s docházkou na zápasy. Tentokrát se sešli pouze ve čtyřech hráčích do pole a Dobrá parta toho využila ke střeleckému tréninku. V první půli se trefili Knepr, Kolařík, Milan Kříž, Vacek a 2x Fous. V druhé půli se rozjel především Knepr, který nasázel do sítě Hostince rovnou 5 fíků, 2 přidal Freitich a jeden Kolařík.

FC Alkoholix - FC UDANAX 1:3 (1:3)

Vše důležité se odehrálo v první půli. Do vedení šli hned ve 2. minutě Alkoholix zásluhou Žižky. Už v 5. minutě ale vyrovnával Tomáš Ehrenberger a skóre otáčel v 9. minutě svým gólem Veselý. Pak přišla pasáž nepřesností a šancí přerušených faulem. Až v 18. minutě se podruhé trefil Ehrenberger a jak se později ukázalo, byl posledním střelcem zápasu. Ve druhé půli sice měli oba týmy několik příležitostí změnit stav zápasu, ale nikdo nebyl úspěšný.

1.FC Ožujsko - Jihlavský balet 2:1 (1:1)

Bylo k vidění velmi vyrovnané utkání. Na první branku se čekalo dlouho, až 5 minut před koncem první půle otevřel skóre zápasu Wölfli a poslal Ožujsko do vedení. Už už se zdálo, že půjdou do druhého poločasu s mírným vedením, proti byl ale Rychlík z Jihlavského baletu, který v 25. minutě vyrovnával. Ve druhé půli přetahovaná o míč a výsledek zápasu pokračovala. A šťastnější bylo Ožujsko. Ve 34. minutě ho poslal do vedení Vaněk. Jihlavský balet se sice tlačil za vyrovnáním, bohužel marně.

Dobrejtým - Galácticos F.C. Jihlava 12:1 (6:1)

Dobrejtým si, stejně jako Dobrá parta, přišel především potrénovat střelbu. V první půli si dva hráči Dobrého týmu připsali hattrick, Klimeš a Novotný. Za Galácticos se o čestnou trefu postaral Pohlreich. Ve druhém poločase pokračovala kanonáda Dobrého týmu. Trefili se Vlastimil Bulant, Klimeš, Novotný a další hattrick přidal Látera.

Šlapky - KANONÝŘI 3:5 (2:2)

Do zápasu lépe vstoupili KANONÝŘI, když v 5. minutě zakončoval Hercig. Šlapky si to ale nenechali líbit a v 11. minutě bylo vyrovnáno, když se trefil Jelínek. Pět minut před koncem poslal KANONÝRY do vedení Tůma, ale po třech minutách hry bylo opět srovnáno zásluhou Votavy. Vyrovnaný souboj pokračoval i ve druhé půli. Hadrava opět poslal do vedení KANONÝRY, nicméně Jelínek svou druhou trefou v zápase opět srovnal. Hned po rozehře se chopil míče KANONÝR Hercig a opět překlopil vedení na stranu svého týmu. A když ve 48. minutě přidal i svou třetí branku, bylo rozhodnuto.

SURIKATY - La Morais 1:8 (0:4)

Zápas měl jasného favorita, který svou roli potvrdil. Neměl to však s "roztomilými zvířátky", která se rozhodla hodně kousat, snadné. Na první branku se čekalo až do 14. minuty, kdy se trefoval Pernica. Do konce první půle se za Morais trefili ještě Jiránek a 2x Honzl. Ve druhé půli přidali další góly Honzl, Jiránek, Pernica a Varga. Za SURIKATY skóroval pouze Vlček a Caha si za svůj faul vysloužil červenou kartu.


 


 


 


 


--JF--