VII. Deník.cz liga - 6. kolo

15.05.2018

ŽST "B" - FC UDANAX 7:2 (3:0)

Když se ŽST sešlo pouze s 5 hráči do pole, zdálo se že půjde o vyrovnané utkání. Opak byl ale pravdou. UDANAX početní výhody využít nedokázal, naopak už v 6. minutě prohrával po trefě Bednáře. Poté se dlouho nic nedělo, až v posledních pěti minutách 2x zaúřadoval Janko a zařídil tak ŽST pohodlné poločasové vedení. Ve druhé půli se UDANAX herně zvedl a góly Snášela a Tomáše Murárika zadělal na drama. Ne však na dlouho. Poslední desetiminutovka patřila opět hráčům ŽST, kteří mezi 40. - 42. minutou rozhodli o výsledku utkání. Trefili se postupně Jirka, Rychlý a Bednář. Minutu před koncem pak zarazil poslední hřebík do rakve Jirka.

Dobrejtým - Jihlavský balet 8:2 (5:0)

Dobrejtým do zápasu vlétl ve velkém stylu, když už v první minutě skóroval Ileček a v 5. minutě už vedl o dvě branky zásluhou Bulanta. Pak si dali hráči Dobréhotýmu pauzu, ale ne na dlouho. V 16. minutě se trefil Štěpánek. A když se mezi 19. a 20. minutou trefili ještě Novotný a Patrik Dobrovolný, bylo o zápase rozhodnuto. Ve druhé půli se sice trefili i hráči Jihlavského baletu, 2 branky si připsal Filip Koch, Dobrejtým ale přidal branky 3 (2x Patrik Dobrovolný, 1x Bulant) a bral tak zaslouženě 3 body.

FC Leeadres - Galácticos F.C. Jihlava 1:2 (0:1)

Po dlouhé době se Galácticos dočkalo bodů. Narazili na vyrovnaného soupeře, kterého místy i přehrávali. Ve 12. minutě se poprvé v zápase trefil Ecker. To bylo z první půle vše. Ve té druhé pokračoval vyrovnaný souboj. Ve 30. minutě se trefil podruhé Ecker a jak se později ukázalo, byla to trefa vítězná. Leaders totiž sice snížili zásluhou Novotného, ale až ve 49. minutě kdy bylo na obrat už pozdě.

Dobrá parta - KANONÝŘI 6:1 (0:1)

V prvním poločase se toho příliš mnoho neudálo. Jedinou branku si připsali KANONÝŘI, když se ve 20. minutě trefil Hercig. Za to ve druhém bylo o trochu živěji. Projevila se totiž nízká účast KANONÝRŮ a Dobrá parta toho zásluhou tří dvougólových střelců využila. Nejprve se trefil Červenka, na něj navázal Knepr a poslední ve štafetě byl Kolařík.

FC Alkoholix - Hostinec U Lípy 12:3 (7:1)

Hostinec stále trápí špatná docházka, a tak se ve většině jejich zápasů řeší jen kolik gólů dostanou. Tentokrát si zastříleli Alkoholix, zejména pak Chmelíček, který se trefil hned 7x a stal se tak střelcem kola. Z Alkoholix se mezi střelce zapsali ještě Plát, Šustr, Žižka a 2x Porostlý. Za Hostinec pouze kosmeticky upravoval hattrickem Rejda.

1.FC Ožujsko - La Morais 1:4 (0:2)

Asi nejatraktivnější utkání 6. kola. A lépe do něj vstoupili hráči Morais, když hned v první minutě otevřel skóre zápasu Honzl. Poté se hra zklidnila a vyrovnala. Na další branku se čekalo až do 16. minuty, kdy poslal Morais do dvoubrankového vedení Varga. Ve druhé půli pokračoval velmi vyrovnaný souboj s šancemi na obou stranách hřiště. Ve 30. minutě vykřesal jiskru naděje pro Ožujsko Wölfli. Tu však uhasil dvěmi trefami Pernica a bylo hotovo.

Šlapky - SURIKATY 0:7 (0:3)

Hned v úvodu zápasu šli SURIKATY do dvougólového vedení díky trefám Červinky a Vlčka. Šlapky se sice snažili, bohužel jejich pokusy byly bezzubé. Dokonce si vstřelili i vlastní branku. Ve druhém poločase se na obrazu hry nic nezměnilo, SURIKATY postupně navyšovali své vedení až na konečné skóre 7:0.