III. liga - 6. kolo: Ve šlágru úspěšnější Poděšín

15.05.2018

Sportvel A - FC ATIS Jihlava "A"   6:5 (4:0)
Branky: Doležal 2, Skotar 2, Tůma 2 - Měrtl, Nešpor, Petřík, Turoň, Urbánek
Sportvel vlétl do utkání jako uragán a po 13ti minutách vedl už 3:0. Do poločasu své vedení ještě navýšil díky Doležalovi. Jenže Atis předvedl nevídanou věc, v rozmezí od 31. do 40. minuty vstřelil pět branek a utkání otočil ve svůj prospěch. Jenže Sportvel se nevzdal a utkání díky dvěma slepeným brankách v závěru utkání nakonec vyhrál.

Branky: Caha, Picka, Šabatka, Žák - Komín
Favorit utkání byla Odbilla, která má přece jen zkušenosti z vyšších soutěží, jenže předpoklady se nevyplnily. Odbilla sice držela častěji míč na svých kopačkách, ale branky stříleli Monsters, kteří šli pomalu ale jistě za druhým vítězstvím v řadě. Obě mužstva mají shodně po šesti odehraných kolech na svém kontě 9 bodů.

FC Lontov - FC Jiřín   6:6 (1:2)
Branky: Habermann 3, Lang 3 - Páša 3, Holub 2, Housa
Toto utkání nemělo favorita, protože oběma mužstvům se zatím moc nedaří. Jiřín chtěl bodovat naplno a díky střelecké formě Páši se mu to dařilo a dostal se do vedení 5:1. Jenže Lontov nesložil zbraně, začal bojovat a odměnou mu je nakonec bod za remízu 6:6. Hattrickem se blýskl Habermann a Lang.

Starlet "B" - AC Spatra   6:11 (4:6)
Branky: Stockinger 3, Dršata 2, Pik - Kašík 2, Pescit 2, Urbánek 2, Urbánek 2, Kravka, Kříkava, Matoušek
Starletu se po návratu do třetí nejvyšší soutěže zatím moc nedaří. Navíc ho trápí obranná činnost, protože společně s Atisem mají nejvíce obdržených branek. V tomto utkání si s chutí zastřílela Spatra, která se díky vítězství stále vyhřívá na první místě. Pozitivem pro Spatru bezesperu je, že se trefilo hned sedm hráčů a jen to dokazuje vyrovnanost jejího kádru.

Palermo - Brojlers Poděšín   2:8 (1:4)
Branky: Doležal 2 - Prokeš 3, Jaroš 2, Jelínek 2, Solař
Šlágr utkání poznamenala neúčast brankáře Palerma, do branky si proto stoupl Zdeněk Duba a na útočné výpady Poděšína nestačil. Z utkání kola se tak stala jednoznačná záležitost Brojlerů, kteří si s chutí zastříleli. Poděšín i Spatru čekají v dalším kole relativně hratelní soupeři, tak se nechme překvapit, kdo bude ve vedení po sedmém odehraném kole.

IZS Jihlava - SSC Rock Club Jihlava   6:0 kontumačně
IZS se díky kontamační výhře posunul už na bramborovou příčku, naopak Rock Club o dva body přišel a propadl se na až na 10. pozici.