II. Liga : 5.kolo: Vydařený večer Richarda Svobody z Abusu Gastro!

15.05.2018

SV Ayl "A" - AMC Trans   4:6   (2:3)
Branky: Blaško, Flégr, Loži, Pernička ml. - Bočok 3, Mašek 3

Ayl chtěl potrápit svého soupeře a to se mu tady podařilo. I když AMC vedli už 0:2, dokázali vyrovnat. V poslední minutě poločasu se AMC dostalo znova do vedení. Po změně stran AMC přidalo další branky a i přes veškerou snahu svého soupeře popáté za sebou vyhrálo a dál vévodí průběžné tabulce druhé ligy.

FK Klasici "B" - VŠP Jihlava   8:6   (6:3)
Branky: Janák 3, Göth 2, Lacina 2, Neuwirth - Makhniuk 3, Holub, Jeníček, Tříletý

Velice zajímavé utkání, ve kterém padlo 14 branek. Klasici měli hodně rychlý vstup do utkání, jako vždy. V 9. minutě vedli 4:0. VŠP snížili hned 2x ve 12. minutě. Přestřelka pokračovala, poločasové skóre se zastavilo na 6:3. Po změně stran Klasici očividně polevili a toho využil jejich soupeř, kdy dal 3 branky a hnal se za dalšími. Ty ale nedal, toho využili Klasici, kdy dali 2 branky a zaslouženě vyhráli.

ABUS GASTRO - DRUIDS   13:3   (5:1)
Branky: Svoboda 9, Tůma 2, Kašík, Lafuntál - Denev 2, Dáňa

Večer Richarda Svobody, tak se dá nazvat tento duel, kdy si hráči Druids odnesli debakl. Richard Svoboda vstřelil 9 branek. Již v první minutě otevřeli hráči Abusu skóre. Pak vstřelili další čtyři a Druids se začal obávat, do poločasu dokázal pouze snížit ve 20.minutě. Po změně stran se Druids snažili nezalézt a hrát fotbal. Bohužel Richard Svoboda byl k nezastavení a zatěžoval konto svého soupeře dalšími zásahy. Druids pouze korigovali dvěma brankami a skončili s dvouciferným přídělem.

1.FC Strejkové - Atik   4:4   (2:3)
Branky: Jakoubek 2, Černý, Kolařík - Tlačbaba 3, Tlačbaba

Atik byl favoritem, ale do posledních minut se strachoval o body. Strejkové se dostali do vedení, Atik otočil na 1:2. Strejkové vyrovnali ale poslední branku úvodního dějství vstřelil Atik a vyhrál poločas 2:3. Po změně stran Strejkové hodně kousali svého soupeře a také dokázali vstřelit další branky, nejprve vyrovnali ve 33.minutě a pak také ve 43.minutě strhli vedení na svou stranu. Atik vyrovnal ve 48.minutě na konečných 4:4.

FC Orel Luka - FC Galacticos   5:3   (2:2)
Branky: Kucarov 2, Boháček, Poláček, Varhaník - Šimek 2, Kos

Vyrovnané utkání, kdy začali lépe hráči Orla, v 17.minutě vedli. Soupeř ve 20.minutě vyrovnal a o minutu později se dostal do vedení. Orel ovšem do skončení poločasu vyrovnal. Vše bylo otevřené a Orel cítil po čtyř porážkách první body. To se nakonec podařilo. Galacticos dostal tři branky a zmohl se pouze na jedinou a to v poslední minutě utkání, Orel tedy poprvé naplno bodoval.

Olds Želetava - Mokováci   9:6   (4:3)
Branky: Daniel 3, Ondráček 3, Konečný, Vladeka, Vranka - Homola 3, Marek 2, Doležal

Mokováci nebyli favoritem a už chtěli konečně bodovat. Měli velice solidní vstup do utkání, kdy v 10.minutě vedli 0:2. Želetava se nenechala zahambit, během deseti minut otočila na 3:2. Mokováci sice vyrovnali ale poslední slovo úvodního dějství měli hráči Želetavy. V poslední minutě se ujali vedení. Po změně stran Mokováci opět vyrovnali ale pak začali úřadovat Želetavští, kdy pěti brankami rozstříleli soupeře. Mokováci dvakrát korigovali v poslední minutě na 9:6.