V.Sabe liga 7 kolo: Ajtakrajta na čele tabulky

17.05.2018

Topičůf saloon - JP Gaseco 5 : 4 (2 : 1)

Branky:Fiedler 2,Kocmánek,Šimánek,Pavlíček -Pavlíček 2,Janoušek,Částka

Gaseco šlo už ve čtvrté minutě do vedení zásluhou Pavlíčka,který dělovkou prostřelil soupeřova brankáře.Hra se potom přelévala z jedné strany na druhou a ve dvacáté minutě se Topičům podařilo otočit skore prvního poločasu.Po změně stran  v 31 minutě vyrovnal janoušek a začínalo se znova.Rozhodující moment zápasu přišel v rozmězí 45 a 47 minutě,kdy se podařilo Topičům odskočit na rozdíl dvou branek a soupeř už neměl dostatek sil na vyrovnání.

Tel Aviv -Závitové tyče 4 : 3 (1 : 1)

Branky:ŠŤastný 3,Lebruška-Číhal Šimon 2,Klimeš Ondřej

Ve šlágru kola nastoupilo vedoucí mužstvo tabulky s Tel Avivem.Zápas výborné úrovně,ale nakonec s lepším koncem pro domácí,kteří vstřelili vítěznou branku v posledních vteřinách zápasu.Stínem zápasu bylo zranění hostujícího M.Klimeše,po kterém hráč musel vyhledat odborné vyšetření v nemocnici.

Red Hot -U Gábinky 2 : 4 (1 : 0)

Branky: Hrubeš 2,Berka,Pohan-Vágner 2

Mužstva nastoupila k zápasu s vědomím,že potřebují body jako sůl.Zápas byl vyrovnaný,ale do vedení šli hráči Red zásluhou Vágnera a to bylo taky poločasové skore.Ve druhém dějství Gábinka přidala a dařilo se jí i střelecky.V závěru ,kdy Gábinka vedla o dvě branky patřil Red Hotu,který svého soupeře přehrával.Dvě minuty před koncem zápasu kopali domácí penaltu,ale brankář,který byl nejlepším hráčem na hřišti,už změnu skore nepřipustil.

Ajtakrajta -ŽST 3 : 3 (2: 1)

Branky:Chvojsík 2,Čížek-Vacek,Bednář,Novák

Ajtakrajta se ujala vedení hned v první minutě zápasu,ale o dvě minuty srovnal Vacek a za minutu opět Čížek poslal domácí do vedení.Potom se hráči předháněli v zahazování šancí a tak branky začaly padat až po přestávce.V 29 minutě vyrovnal Bednář,ale 31 minutě opět Chvojsík zajistil vedení.O dvě minuty se do míče opřel Novák a bylo srovnáno.Do konce už žádná branka nepadla a tak nakonec spravedlivá remiza.

Old Boys-Pekelnej stroj B 8 : 6 (3 : 4)

Branky:Peška 4,Krch 2,Novák,Dopita-Houdek 4,Prchal

Pekelnej stroj nastoupil k utkání o jednoho hráče v poli míň,ale na hře to moc vidět nebylo.První poločas dokonce vyhrál a potom doplnil počet hráčů na pět.Ve druhé dějství se ale přece jenom projevila větší zkušenost Boys a zápas otočili ve svůj prospěch.

Stavgaz Jihlava-Czervena Zvezda  5 : 4 (2 : 2)

Branky:Králík 3,Pytlík,Stratil Jiří-Jabůrek,Kružík,Peschel,Telčer

Zápas jako na houpačce,kde se mužstva střídala ve vedení nakonec se šťastnějším  koncem pra Stavgaz, pro kterého mají body cenu zlata.