IV. Rádio Jihlava liga - 7. kolo: Čelo i konec tabulky stále beze změn

17.05.2018

SEDMÍK Some Jihlava „B“ - FC Vašíčkova banda 3:2 (1:1)

Branky: J. Sedmík, Sobotka 2 - Motáček

Smolné utkání pro Vašíčky, jinak nelze tento zápas nazvat. Obě strany více bojovali, než předváděli líbivou hru, ale ještě v 49 minutě byl stav 1:1. V 50 minutě však přišel neuvěřitelný zkrat ve hře Vašíčků a ti dovolili F. Sobotkovi hned dvakrát skórovat a soupeři tak darovali nečekaně všechny body.

FC Popice – Kavčí Hory Polná 3:1 (0:0)

Branky: Horáček, Pytlík 2 - Barák

Toto utkání patřilo jednoznačně oběma brankářům. Na straně Popic D. Kučerovi a na soupeřově straně O. Průšovi. Oba tito aktéři předváděli vrcholný výkon, který nakonec lépe dokázali podpořit hráči Popic, přestože měli ve svých řadách“kopýtko dne“ - M. Skořepu, který měl na svých kopačkách min. 4 „nezahoditelné šance“, které však zahodit dokázal.

KTM – FC Real ´91 „A“ 3:0 (0:0)

Branky: Pospíšil ml., Šindelář

V utkání byl na straně Realu jednoznačně hvězdou utkání golman Bláha, který až do 39 minuty dokázal vychytat veškeré tutovky soupeře, který Real herně jednoznačně přehrával. To že je Real poslední je jednoznačně otázkou jeho střelecké produktivity, protože i to minimum šancí dokázali hráči zahodit.

Bumerang – FC Trialog 9:4 (5:2)

Branky: Hájek 3, Jahoda 2, Mráka 2, Tomenendál, Novák – D. Čáp 2, Pazderník, Zlatuška

O výsledku utkání rozhodly dvě skutečnosti, když Trialog nezachytil začátek utkání, když v 9 minutě prohrával již 2:0 a v 15 minutě 4:0. První branka Trialogu padla až v 16 minutě a v 18 minutě to bylo znovu o 4 branky. Ve druhém poločase Trialog zabral a v 31 minutě vedl Bumerang pouze o jednu branku a zdálo se, že Trialog skóre vyrovná. Ještě ve 44 minutě byl rozdíl pouhé dvě branky, ale pak přišla slabší chvilka a Bumerang hned tři krát skóroval a zajistil si všechny body.

SK – AZ Chaos – FC ATIS Jihlava „B“ 7:4 (4:4)

Branky: Brom 4, L. Fatr, Mařík, Pjenčák – Beneš, Nešpor 2, M. Žaloudek

Až do 31 minuty vedl Chaos pouze o jednu branku, ale konec utkání Atisu nevyšel. V 45 a 49 minutě inkasoval, a tak nadále zůstává na jedenáctém, sestupovém místě. Hra byla po celé utkání vyrovnaná, ale o výsledku utkání rozhodly chyby ke konci utkání.

FC Rivals PL – Fanklub FCV 6:3 (3:2)

Branky: Hudec 2, Kolář, M. Petráš 3 – Krupica 3

Utkání mělo náboj po celých 50 minut hry, když bylo vidět, že se utkala mužstva z čela tabulky. O výsledku utkání rozhodla širší lavička střelců na straně Rivalsu, kde branky dokáže střílet hned několik borců. Oproti tomu Fanklub má pouze jednoho, sice excelentního střelce F. Krupicu, ale to s takovým soupeřem jako je Rivals nemohlo stačit., a tak si Rivals udrželi i po sedmi odehraných kolech neporazitelnost a suverenitu v soutěži.