VII. Deník.cz liga - 8. kolo

29.05.2018

ŽST "B" - Hostinec U Lípy 8:1 (1:0)

První poločas byl poněkud nudný. Jediné branky se diváci dočkali v 10. minutě, kdy se za ŽST trefil Bednář. Jinak v prvním poločase Hostinec srdnatě bránil a další góly nepřipustil. Hned po vstupu do druhého poločasu bylo dokonce vyrovnáno zásluhou Šalomouna. Ospalé tempo se podařilo hráčům ŽST ukončit v 35. minutě, kdy odstartoval kanonádu Kott. Na něj navázal dvěmi dalšími trefami Bednář, jeden zářez si připsal Vacek a ŽST našlo i druhého třígólového střelce, Lacinu.

FC Leaders - La Morais 1:8 (1:5)

V 7. minutě poslal Morais do vedení Jiránek. Na jeho trefu ještě dokázal o pět minut později odpovědět Janda, to však bylo od hráčů Leaders vše. Do konce poločasu řádil především Honzl, který se trefil hned třikrát a jeden úspěšný pokus měl na starosti Pernica. V druhém poločase sáhli Morais k netradičnímu střídání. Brankáře Vyskočila poslali do pole a jeho místo zastoupil jeden ze spoluhráčů. A Vyskočil se opravdu dočkal vstřelené branky. Čtyři minuty před koncem napřáhl ke střele a nedal svému konkurentovi šanci. Ve druhém poločase se trefili ještě Jiránek a Maleček.

Galácticos F.C. Jihlava - Jihlavský balet 2:10 (0:3)

Povinnou výhru nad Galácticos si připsal Jihlavský balet. Skóre otevřel hned v první minutě Pupík, dvě minuty po něm zvyšoval Valenda a v 6. minutě už to bylo 3:0 zásluhou Petříka. Pak hráči baletu trochu zvolnili a do konce poločasu už další góly nepadly. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a Jihlavský balet přidával další branky. Jednou se trefil Filip Koch, a po dvou brankách přidali Jakub Koch, Petřík a Rychlík. Za Galácticos až v závěru zápasu kosmeticky upravovali Čermák a Severa.

FC Alkoholix - SURIKATY 2:2 (1:0)

Byl k vidění velmi vyrovnaný a vypjatý souboj. V 11. minutě poslal Alkoholix do vedení Žižka. Šancí na obou stranách bylo ještě dost, žádná však neskončila brankou. V druhé půli nejprve ve 30. minutě srovnal Vlček, po dvou minutách si ale Alkoholix vzali vedení zpět, když se trefil Šustr. Pak se trochu vzedmuli emoce a z každého mužstva byli potrestáni dva hráči žlutými kartami. SURIKATY se tlačili za vyrovnáním a za svou snahu byli dvě minuty před koncem odměněni, když se trefil Červinka. Zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

FC UDANAX - KANONÝŘI 2:2 (1:1)

Další velmi vyrovnaný souboj. KANONÝŘI se po dlouhé době sešli v pořádném počtu. Do zápasu ale lépe vstoupil UDANAX, když v 9. minutě prostřelil Tomáš Ehrenberger vše, co mu stálo v cestě. KANONÝŘI se sice tlačili za vyrovnáním, dlouho se jim to ale nedařilo. Až v 16. minutě se konečně mohli radovat po gólu Vlčka. Do druhého poločasu si KANONÝŘI přenesli větší herní pohodu a ve 34. minutě je poslal do vedení druhou trefou Vlček. UDANAX ale nesložil zbraně, bušil do pevné obrany soupěře a nakonec v ní jednu trhlinu našel. Ve 41. minutě vyrovnával Petr Ehrenberger. To bylo ze zápasu vše a tak si oba týmy body rozdělili rovným dílem.

Dobrejtým - Šlapky 5:0 (3:0)

Dobrejtým do zápasu doslova vlétnul a během prvních pěti minut rozhodnul. V první minutě se trefoval Ileček, na kterého v dvouminutových rozestupech navázal dvěmi trefami Novotný. Pak se stal zápas pro fanoušky značně neatraktivní. Pokračovalo to tak i ve druhém poločase. Dobrejtým se opět probudil až v posledních desti minutách. Oba dosavadní střelci přidali každý po jedné brance a bylo hotovo.

Dobrá parta - 1.FC Ožujsko 3:7 (1:2)

Do zápasu lépe vstoupili hráči Ožujska. Trefili se Blažek a Bednárik. Až minutu před koncem poločasu korigoval za Dobrou partu Fous. Po výměně stran se dokonce Dobré partě podařilo vyrovnat zásluhou Červenky. S tím však nesouhlasili dva hráči Ožujska. Nejprve se dvakrát trefil Wölfli a Bednárik přidal další tři branky a o zápase bylo rozhodnuto. Druhá trefa Červenky z 48. minuty tak byla pouze drobnou úpravou.