II. Liga : 7.kolo: AMC prvním postupujícím!

30.05.2018

SV Ayl "A" - Atik   3:1   (1:1)
Branky: Blaško, Heřmánek, Vystrčil - Tlačbaba

Ayl nastoupil proti nováčkovi soutěže bez střídání. I tak vstřelil úvodní branku už v 6.minutě. Atik vyrovnal ke konci poločasu, kdy stanovil nerozhodný výsledek úvodního dějství. Po změně stran se ukázala 33.minuta jako klíčový moment utkání, kdy Ayl vstřelil dvě branky. Atik nedokázal brankově odpovědět, proto prohrál. Ayl opět bere všechny body.

FK Klasici "B" - ABUS GASTRO   6:6   (4:2)
Branky: Janák 2, Novotný 2, Fuxa, Lacina - Chramosta ml. 2, Svoboda 2, Lafuntál, Svoboda ml.

Tento zajímavý souboj skončil spravedlivou remízou. Klasici měli povedený začátek utkání, kdy v 10.minutě vedli o tři branky. Abus ve 12.minutě dvěma brankami snížil na 3:2. Ovšem ke konci první půlky Klasici přidali ještě jednu a vyhráli poločas 4:2. Po změně stran se Abusu začalo dařit, postupem času dávali další branky. Nejenže dokázali vyrovnat, ale i otočit výsledek utkání, 4:5. Klasici však v rozmezí pěti minut vyrovnali a otočili na 6:5. Abus to zkusil a dopadlo to skvěle, v poslední minutě došlo k vyrovnání, oba týmy berou po bodu.

VŠP Jihlava - FC Galacticos   2:5   (1:1)
Branky: Makhniuk 2 - Kos 2, Antoš, Kos, Pauser

Souboj nováčků ze 3.ligy dopadl lépe pro Galacticos. První branku dalo VŠP, soupeř o chvíli později vyrovnal. Snahu obou mužstev vstřelit branku nedopadla, první poločas skončil nerozhodně. Po změně stran ukázali hráči Galacticosu svému soupeři lekci z produktyvity. Během deseti minut vstřelili tři branky a rozhodli tak o své výhře. Do konce utkání každé mužstvo přidalo ještě jednu branku, nic se však nezměnilo na tom, že Galacticos zaslouženě vyhrál.

DRUIDS - Mokováci   3:6   (2:4)
Branky: Denev 2, Toman - Vyskočil 3, Vyskočil 2, Doležal

Mokováci chytají formu. Po mizerném úvodu jarní sezóny, kdy se krčili na samém dně tabulky se pomalu ale jistě zvedají. Jejich formu odnesli hráči Druids. Mokováci se ujali vedení, Druids vyrovnali. Síla bratrů Vyskočilů byla k vidění v 19.minutě, kdy vstřelili tři branky. Druids do skončení poločasu snížili, 4:2. Po změně stran se hrálo dost opatrně až do 43.minuty, kdy Druids snížili na rozdíl jediné branky. Jejich snaha vyrovnat nedopadla, Mokováci potrestali soupeře dvěma brankami a zaslouženě zvítězili.

AMC Trans - Olds Želetava   8:6   (4:3)
Branky: Bočok 2, Číhal 2, Hintnaus 2, Mašek 2 - Daniel 3, Ondráček, Poledna, Simandl

V utkání padlo 14 branek, diváci museli být spokojeni. AMC otevřeli skóre v první minutě. Želetava vyrovnala ve 4.minutě. O pár minut se Želetava ujala vedení, 1:2. AMC využili slabosti soupeře ve 14.minutě, kdy dali dvě branky a otočili na 3:2. Želetava vyrovnala ve 20.minutě, 3:3. Poslední branku úvodního dějství dali hráči AMC v poslední minutě a vyhráli ho tak jednobrankovým rozdílem. AMC měli hodně povedený vstup i do druhého poločasu. V rozmezí 32. - 35.minuty dali 3 branky a prakticky rozhodli o své výhře. Želetava to nebalila a dokázala vstřelit další dvě branky. Velký obrat se však nekonal. V poslední minutě padlo po jedné brance na obou stranách, skóre se tak zastavilo na 8:6. AMC má po dnešní výhře nakročeno zpět mezi elitu.

1.FC Strejkové - FC Orel Luka   3:1   (1:0)
Branky: Zeman 3 - Poláček

Strejkové s Orlem byli rozhodně favority, ovšem dost se natrápili. Diváci čekali na první branku do 25.minuty, kdy Strejky poslal do vedení Vojtěch Zeman. Jednobrankové poločasové vedení Strejků dávalo naději spíše Orlům. Ti však i přes velkou snahu nemohli vstřelit branku. Toho využili Strejkové, ve 33.a 36.minutě neomylný Vojtěch Zeman uklidnil svoje mužstvo, 3:0. Orlům se před koncem utkání podařil zaznamenat alespoň čestný úspěch. Strejkové tak zaslouženě vyhráli.