V.Sabe liga-9. kolo :Opět změna na konci tabulky

31.05.2018

Czervena Zvezda-Topičůf saloon 6:5 (6:4)

Branky:Škrdla 4,Mencl,Hlaváček-Fiedler 2,Fruhauf 2,Flégr

První poločas byl pro diváky velmi atraktivní s mnoha brankami.Hned v první minutě se Zvezda ujala vedení a za dvě minuty už to bylo o dvě branky.Potom se začalo dařit i Topičům a už v osmé minutě to rázem bylo 2:2.Zápas byl jak na houpačce a divákům se musel líbit,vždyť viděli deset branek za poločas.Jenže ve druhém jako by nastoupila jiná mužstva.Nedařilo se na obou stranách,hráči se předháněli v zahazování šancí,a tak padla pouze jedna branka.Dvě minuty před koncem korigoval Fruhauf na konečných 6:5 pro Zvezdu.V zápase se blýskl Škrdla autor čtyř branek.

Red Hot - Old Boys 5:3 (2:0)

Branky:Rásocha 3,Pahr,Vágner-Novák 2,Krch

Podle tabulky byli hráči Old favority.Jenže už v páté minutě kopali hráči Red penaltu,kterou ovšem neproměnili,ale o čtyři minuty už se Pahr a krátce po něm Rásocha nemýlili.To bylo také poločasové skore 2:0,které odpovídalo vývoji utkání.Hned po přestávce přidal Vágner a opět Rásocha další branky a s Old Boys to nevypadalo dobře.Až potom se ke slovu dostali také hráči Boys,ale tentokrát to na soupeře nestačilo.Nejlepší hráčem na hřišti byl T.Pahr,který svými geniálními brankovými nahrávkami rozhodl zápas.

Závitové tyče-JP Gaseco  7:4 (3:2)

Branky:Číhal Š. 2,Dubský 2,Číhal P.,Klimeš K.,Krigsman-Částka,Matějíček,Matulka,Pavlíček

Hned v úvodu zápasu šli hráči Závitovek do vedení,ale v zápětí se podařilo Částkovi vyrovnat.Pak se dlouho čekalo na změnu skore, až v 18 minutě dali hráči Závitovek dva slepené branky,na což reagovalo Gaseco zásluhou Pavlíčka.Po změně stran dokonce vyrovnal Matějíček,ale potom přišla nešťastná pětiminutovka pro Gaseco,kdy inkasovalo tři branky a bylo rozhodnuto.

ŽST - U Gábinky 5:2 (3:1)

Branky:Freitich 2,Jirka,Krčál,Vacek-Pohan,Vrábel

ŽST byli po celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli.Už v první poločase si vytvořili mírný náskok,který ve druhém poločase dovedli do vítězného konce.Gábinka,která čtyři zápasy nepoznala hořkost porážky tentokrát vyšla na prázdno a posunula se na sestupové místo.

Pekelnej stroj B-Tel aviv 10:5 (6:3)

Branky:Svoboda 4,Vlk 2,Štěpánek 2,Lechnio 2-Mikeš 3,Píbil,Lebruška

Pekelnej stroj svoje poslední zápasy prohrál,a tak vrhl všechny síly do útoku,což se mu vyplatilo.Do sestavy se vrátil kapitán Svoboda,autor čtyř branek a na hře to bylo hned vidět.Tel Aviv se snažil,ale na rozjetého soupeře v tomto zápase bohužel neměl.

Ajtakrajta-Stavgaz Jihlava 9:4 (3:3)

Branky.Chvojsík 3,Špejtek 3,Štancl 2,Jaroš-Hašek 2,Strati J. 2

Po vyrovnaném prvním poločase si ve druhém hráči Ajtakrajty otevřeli střelnici a zásluhou brankáře Stavgazu Půži neskončilo utkání dvojciferně.