IV. Rádio Jihlava liga - 9. kolo: první prohra vedoucích FC Rivals PL

31.05.2018

SEDMÍK Some Jihlava „B“ – Kavčí Hory Polná 2:8 (1:4)

Branky: Sobotka, Wasserbauer – Bárta, Folta, Kourek, Prokeš, Vampola 4

Sedmíci v tomto zápase předvedeným výkonem zklamali. Jejich soupeř byl po všech stránkách herně lepší a zcela zaslouženě zvítězil. Sedmíci si dnešní prohrou zavřeli branku k možnému postupu do III. ligy.

Bumerang – FC Rivals PL 7:6 (2:1)

Branky: Dvorský, Havlín 3, Nápravník, Novák – Fencík, Lašan 2, M. Petráš

Rivals poprvé v soutěži odešli z utkání bez bodu. Bumerang byl v úvodu utkání nečekaně aktivnější, což mu v 17 minutě přineslo vedení 2:0. Rivals se do hry vrátili v 19 minutě brankou Fencíka. Rivals v druhém poločase přidali na obrátkách a výsledkem bylo v 28 minutě vyrovnání. Kdo čekal, že Rivals přidají rychle další branky byl překvapen, protože naopak Bumerang během 32 – 35 minuty hned 3x skóroval a vytvořil si náskok, který v konečné fázi již hráči Rivals nestačili dohnat, a tak zdramatizovali čelo tabulky.

FC Vašíčkova banda – Fanklub FCV 4:8 (2:4)

Branky: Barák, Dvořák 2, M. Fuks – Krupica 3, Machovec 2, Šimek, Tržil 2

Vašíčci, kteří ještě nemají jistotu IV. Ligy na podzim 2018 vstoupili do utkání lépe a ještě v 8 minutě vedli 2:1. Bohužel se ukázala jejich letošní slabina, kterou je proměňování šancí, a tak poločasový výsledek jasně vyzněl pro soupeře. Ve stejném duchu probíhal i druhý poločas, který přinesl jasné vítězství Fanklubu.

FC Popice – SA – AZ Chaos 2:1 (2:0)

Branky: Horáček, Sychra - Brom

Samotné utkání nepřineslo žádnou líbivou kopanou, spíše byl vidět urputný boj o každý balón. První branka padla ve 12 minutě a druhá, pro Popice vítězná ve 24 minutě. Ve druhém poločase bylo na obou stranách několik šancí, které však střelci dokázali zahodit, popř. je vychytali golmani. Chaos dokázal skórovat až v poslední, 50 minutě, což mu na body nestačilo.

KTM – FC ATIS Jihlava „B“ 10:2 (1:0)

Branky: Císař 5, Šindelář 2, Veselý, D. Zelený – Beneš, Dohnal

Atis v prvním poločase nečekaně s favoritem utkání držel krok a ještě v 30 minutě byl výsledek 2:1 pro KTM. Poté však přišel nečekaný výpadek Atisu, který v rozpětí 32 – 40 minuty inkasoval 7 branek a o vítězi utkání bylo rozhodnuto.

FC Real ´91 „A“ - FC Trialog 5:6 (3:2)

Branky: Mlsna 3, Novák, Šedivý – A. Čáp, Doležal, Fišer, Pazderník 2, Šťáva

Utkání mělo zprvu nečekaný úvod, ve kterém se Real během 14 minut dostal do tříbrankového vedení. Trialog se do hry dostal až v 16 minutě brankou A. Čápa. Poločasové skóre ukončil ve 20 minutě Pazderník. Druhý poločas měl již jinou podobu, Trialog přidal na obrátkách, otočil skóre utkání a ve 45 minutě již vedl 6:3. Po šesté brance však nečekaně vypustil a musel se díky dvěma brankám Realu ještě strachovat o vítězství.