I. Maxi tip liga - 7. kolo: SEDMÍK Some Jihlava a Klasici v trháku

02.06.2018

DEVILLÉ - RC Maňana "A"   4:6 (2:3)
Branky: Cejpek, Coufal, Kružík, Salák - Ujčík 2, Beránek, Klusák, Kubát, Kučera

Maňana s Devillé odehrály velmi důležitý zápas. Devillé zápas začalo lépe, když se v 9. minutě trefil Salák. Od té chvíle to byl dlouho zápas bez branek. Devillé zodpovědně bránilo a Maňanu nikam úplně nepouštělo, ale přesto Maňana dokázala zápas v první půli otočit. Ve 20. minutě přišly v rychlém sledu 2 branky, když se trefil Beránek a Ujčík. Za 2 minuty ale bylo srovnáno, když se prosadil Kružík. Jenže tečku za první půlí udělal Kubát, když dal na 3:2. Ve druhé půli přetahovaná o výsledek pokračovala.Pro MaŃanu byla důležitá branka ve 36. minutě, kdy díky Klusákovi odskočila na 4:2. Ve 39. minutě snížil Cejpek a opět měl zápas náboj. Maňana pak potvrdila výhru ve 42. a 46. minutě, kdy se dostala do tříbrankového vedení. Devillé v závěru jen korigovalo Coufalem na konečných 6: pro Maňanu.

FC Hranatá Koule - R.U.M.   1:8 (0:4)
Branky: Schrek - Padrnos 3, Kovář 2, Slezák 2, Brabec

R.U.M. bez problémů zvládnul zápas s Hranatou Koulí. Koule měla opět problém se sestavou a bylo to znát. R.U.M. si v první půli vypracoval vedení 4:0 a o zisku bodu nebyl pochyb. Ve druhé půli byl obrázek hry stejný. R.U.M. si v pohodě hlídal výsledek a dokázala ho i navýšit. R.U.M. už vedl 8:0 a bylo prakticky rozhodnuto, teprva pak se trefil Schrek a čestným zásahem uzavřel stav na 8:1 pro R.U.M.

Ždírec - FK Klasici "A"   3:12 (2:5)
Branky: Záškoda O. 2, Horáček - Lacina 3, Göth Jakub 3, Bláha 2, Svoboda P. 2, Grepl, Svoboda J.

Klasici byli v zápase se Ždírcem jasným favoritem a také tak zápas vypadal. Ždírec držel krok jen v první půli, kterou prohrál jen 5:2. Lacina za Klasiky nasypal hattrick už v první půli. Ve druhé půli už to byla spíše exhibice. Klasici byli v pohodičce a naopak Ždírec odešel spíše psychicky. Výsledkem pak byla jasná výhra 12:3 a Klasici tak stále bez problémů drží druhé místo. Kromě Laciny se v zápase 3x prosadil i Kuba Göth.

SEDMÍK - Some Jihlava "A" - Starlet "A"   12:5 (4:3)
Branky: Šuta 5, Kriegsmann 3, Kavka David 2, Sapola, Sedmík - Lapeš 2, Průcha 2, Pokorný

SEDMÍK Some Jihlava v dalším zápase nastoupil proti Starletu, kterému se v poslední době vůbec nedaří. Starlet nastoupil bez střídání, a tak se od začátku soustředil hlavně na bránění. První půli Stralet neodehrál špatně, ale přesto Some bylo lepší a první půli vyhrálo v klidu 4:0. Starlet měl sice šance, ale naložil s nimi prachbídně. Ve druhé půli už Some udeřilo naplno. Starlet se sice snažil korigovat, ale kvalita nebyla taková a síly takoy docházely. Some tak nakonec vyhrálo v klidu 12:5 a stále kraluje soutěži. Dařilo se hlavně Šutovi, který se trefil 5x.

AC B2B Pekelnej Stroj "A" - Pohárová středa   8:4 (3:4)
Branky: Puza 3, Krčál 2, Benáček, Svoboda, Vlk A. - Vacek 3, Szabo

Pohledný zápas byl k vidění mezi Pohárovou středou a Pekelným strojem. Pohárovka vstoupila do zápasu lépe a již v 9. minutě díky dvou brankám Vacka vedla 2:0. Jenže Stroj dokázal rychle zareagovat, když se do 13. minuty trefili Vlk s Krčálem. V 15. minutě ale opět udeřil Vacek a Pohárovka znovu vedla. Jenže Stroj brzy srovnal, když se v 16. minutě opět prosadil Krčál. Pohárovka ale opět na nic nečekala a v 17. minutě vyrovnala díky Szabovi.To bylo z divoké první půle vše. nejhorší pro Pohárovku ale bylo, že se jí zranil VAcek a to byl kámen úrazu. Ve druhé půli to Pohárovce přestalo lepit, naopak Stroj začal překlápět zápas na svou stranu. Vše začal Puza, když dal branky ve 32. a 34. minutě a Stroj vedl. Ve 40. minutě uzavřel hattrick Puza a jednou se připojil i Svoboda a Stroj rázem vedl 7:4. Pohárovka se v závěru nezmohla na nic kloudného. Naopak Benáček ve 45. minutě uzavřel skore a na konečných 8:4 pro Stroj.

Ježek - Litrpůl   5:3 (2:0)
Branky: Neshyba 2, Nevosad J., Poul J. , Vaňkát - Kovačík, Vaněk David, Žila

Další velká bitva se odehrála mezi Ježky a Litrpůlem. Celou první půli se odehrával velký boj o každý metr hřiště. V první půli padla pouze jediná branka, když se ve 22. minutě prosadil za Ježky Poul. Ve druhé půli měli Ježci výborný start, když hned ve 26. minutě Nevosad zvýšil na 2:0. Jenže do 29. minuty bylo srovnáno, když se trefil David Vaněk a Žila. Ježci si ale vzali vedení ve 33. minutě, když se trefil Neshyba. Litrpůl ale opět zvládnul vyrovnat, když se ve 38. minutě prosadil Kovačík. Opět ale vyrovnaný stav nevydržel dlouho, když ve 41. minutě dal svou druhou branku Neshyba. Litrpůl se dále snažil o vyrovnání, ale už se mu to nepovedlo tak, jak v předchozích momentech. Naopak ve 49. minutě potvrdil 3 body pro Ježky Vaňkát.