VII. Deník.cz liga - 9. kolo

05.06.2018

ŽST "B" - Jihlavský balet 2:3 (2:1)

Začátek lépe vyšel baletu, když se v 6. minutě trefil Rychlík. Vedení jim však nezůstalo dlouho. Téměř ihned po rozehře bylo vyrovnáno zásluhou Požára. O obrat ve skóre se v 15. minutě postaral svou trefou Jirka. To bylo z první půle vše. Ve druhé pokračovala vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách. Branky ovšem přidal jenom Jihlavský balet. Nejprve ve 33. minutě srovnával na 2:2 Jakub Koch a o deset minut později ho napodobil Filip Koch, který tak rozhodl o zisku 3 bodů svého týmu.

FC UDANAX - SURIKATY 1:1 (0:0)

Velmi vyrovnaný a urputný fotbal. V první půli sice pár šancí bylo, žádná neskončila gólem. Na první branku se čekalo až do 33. minuty, kdy poslal UDANAX do vedení Végh. Skoro už to vypadalo, že si výhru pohlídají, proti byl ale Hrůza, který srovnával pár minut před koncem. Další góly už nepadly, a tak si oba týmy odnesly po jednom bodu.

Hostinec U Lípy - KANONÝŘI 1:12 (0:8)

Chvíli to vypadalo, že se Hostinec k zápasu nesejde v dostatečném počtu, nakonec měli i jednoho hráče na střídání. Proti plné sestavě KANONÝRŮ jim to však nebylo nic platné. Na výsledku se nejvíce góly podílel Hadrava, který jich nasázel 7, hattrick si připsal Houserek, po jedné trefě měli Hercig a Tůma. Jediné negativum bylo neudržení čistého konta KANONÝRŮ, když 2 minuty před koncem unikl Bruzl a nemýlil se.

FC Leaders - Šlapky 0:3 (0:1)

Do zápasu lépe vstoupili Šlapky, když už v 1. minutě otevíral skóre Hladek. Pak se ale Leaders probrali, srovnali tempo hry a do konce poločasu už se stav nezměnil. Ve druhém poločae pokračovala vyrovnaná partie. Více štěstí měli nakonec Šlapky. Ve 34. minutě zvyšoval Duba a výhru pojistil Matějíček trefou 5 minut před koncem zápasu.

Galácticos F.C. Jihlava - La Morais 0:8 (0:8)

Galácticos se sešlo pouze se čtyřmi hráči do pole, a tak s nimi Morais neměli příliš mnoho práce. Zápas skončil po prvním poločase, když se s hvizdem ukončujícím ho zranil jeden z hráčů Galácticos. Oba týmy se dohodly, že pokračovat nebudou. Branky si rozdělilo 6 hráčů. Dvakrát se trefili Honzl a Varga, po jednom gólu pak měli Hála, Jiránek, Kovalčuk a Tůma.

FC Alkoholix - 1.FC Ožujsko 2:1 (1:0)

Lépe do zápasu vstoupili hráči Alkoholix. Měli více ze hry a v 9. minutě za to byli odměněni gólem Rauschera. V první půli se už nic zajímavého nestalo. Ve druhé nejprve oživil naděje svého týmu Wölfli, který se trefil ve 40. minutě. O dvě minuty později už však Alkoholix opět vedli zásluhou Šustra. A jak se později ukázalo, byla to trefa vítězná.

Dobrejtým - Dobrá parta 10:1 (3:0)

Další zápas kola, ve kterém bylo ještě před zápasem jasno, jak dopadne. Dobrá parta musela hrát bez střídání, a tak se čekalo jen na to, kolik branek dostane. Nejvíce se činil Novotný z Dobréhotýmu, který se trefil 3x. Po dvou gólech přidali Bulant, Petr Dobrovolný a Kosmák. A jednou se trefil Klimeš. Za Dobrou partu pouze kosmeticky upravoval skóre Freitich.