II. Liga : 8.kolo: Ayl nasázel svému soupeři 18 gólů!

05.06.2018

FK Klasici "B" - Atik   7:2   (2:2)
Branky: Neuwirth 3, Göth 2, Fuxa, Mráka - Boháček, Tlačbaba

V utkání bez střídání byli Klasici favoritem, přesto Atik vstřelil první branku v utkání, probíhala 3.minuta. Po dlouhých minutách se i Klasici dočkali, vyrovnali ve 13.minutě. O pár minut později se ujali vedení. Atik hasil remízu v poslední minutě úvodního dějství, 2:2. Po změně stran to byla jednoduchá záležitost Klasiků, protože jejich soupeř už nedokázal vstřelit branku. Aktivní Klasici neměli problém, nejen jejich mládí ale také jejich zkušenost v podobě Jana Mráky st., který v poslední minutě pečetil na konečných 7:2.

SV Ayl "A" - Olds Želetava   18:0   (4:0)
Branky: Blaško 4, Blaško 4, Loži 4, Heřmánek 3, Chalupský, Pernička ml., Wasserbauer

Ayl nadělil soupeři, který dorazil na utkání o hráče méně pořádný výprask. Ayl otevřel skóre ve 4.minutě. Další branky padli až v samém závěru prvního poločasu, Ayl přidal další tři. Poločas tedy skončil čtyřbrankovým rozdílem. Po změně stran snaha Želetavy vstřelit branku byla marná. Slibný náskok vydržel do 32. minuty, od této minuty do 40. minuty Ayl vstřelil každou minutu jednu branku. Želetava byla na kolenou. Konec utkání byl namířen na to, vstřelit dvacet, ale to se nakonec nepovedlo. Ayl zaslouženě zvítězil.

FC Galacticos - ABUS GASTRO   5:2   (4:0)
Branky: Kabelka 2, Šimek 2, Vokurka - Svoboda, Tůma

Nováček zaskočil Abus Gastro. I přes dnešní prohru drží Abus šance na postup. Mizerný první poločas Abusu rozhodl o nečekané výhře soupeře. Pozvolna si hráči Galacticosu vypracovali čtyřbrankový náskok. Po změně stran Abus svou snahou dokázal snížit ale soupeř opět dorovnal čtyřbrankový náskok. Poslední branku dal Abus pár minut před koncem a tentokrát zaslouženě prohrál.

DRUIDS - 1.FC Strejkové   3:3   (2:2)
Branky: Denev, Křenek, Dáňa - Kolařík 2, Černý

Sousedé v tabulce se rozešli nerozhodně a dál tak zůstávají. První branku dali hráči Druids, probíhala 2.minuta. Strejkové o minutu později vyrovnali. Druids se opět ujali vedení v 16.minutě, soupeř opět o minutu později vyrovnal. Poločas skončil nerozhodně. Po změně stran se dotřetice Druids ujali vedení, i tentokrát soupeř vyrovnal. Jiná branka v utkání už nepadla a tak si soupeři rozdělili body.

Mokováci - VŠP Jihlava   4:4   (2:2)
Branky: Diviak, Doležal, Doležal, Vyskočil - Jeníček 3, Beneš

Lepší tabulkové postavení měli Mokováci, kteří si i přes dnešní plichtu udrželi čtyřbodový náskok od sestupu. Mokováci si vytvořili dvoubrankové vedení, soupeř do poločasu dokázal vyrovnat. Po změně stran se VŠP dokonce ujalo vedení. Mokováci dokázali nejen vyrovnat ale také otočit na 4:3. VŠP to nevzdali a ve 42.minutě vyrovnali. Do konce další branka už nepadla a tak skončilo utkání spravedlivou remízou.

AMC Trans - FC Orel Luka   3:2   (1:0)
Branky: Hintnaus, Mašek, Tomášek - Kubín, Mikeš

Říká se, že nejhorší utkání bývají první s posledním. To se i tentokrát naplnilo. AMC vědomy si svého návratu mezi fotbalovou elitu to také tak pojali. Pouze s pěti hráči je poslední mužstvo Orel Luka pěkně natrápili. Poločas byl chudý na branky, jedinou dali hráči AMC v 19.minutě. Po změně stran AMC navýšili. Orel v zápětí snížil ale AMC znovu utekli soupeři o dvě branky. Orel dokázali v samém závěru pouze snížit