VII. Deník.cz liga - 10. kolo Hostinec U Lípy končí

12.06.2018

ŽST "B" - KANONÝŘI 2:5 (2:0)

Mezi těmito soupeři se dal očekávat vyrovnaný souboj. A skutečně tomu tak bylo. Na první branku se čekalo až do 16. minuty, kdy se trefil Rychlý. A když o minutu později skóroval podruhé, bylo ŽST na koni. Z toho je však sesadila přestávka. Začali kazit a druhý poločas patřil pouze KANONÝRŮM. Ve 28. minutě snižoval Houserek a o pět minut později už bylo vyrovnáno zásluhou Herciga. Po nich se ujal slova Vlček, který nasázel hattrick a rozhodl tak o výhře svého týmu.

Galácticos F.C. Jihlava - Šlapky 3:4 (2:0)

Po dlouhé době opět Galácticos ukázalo, že může být nepříjemným soupeřem. První půle patřila jim, respektive jednomu hráči, Jelínkovi, který se trefil v 11. a 22. minutě a stanovil tak poločasové vedení 2:0. Ve druhé půli se Šlapky oklepali. Ve 28. minutě snižoval Votava, kterého ve 33. minutě napodobil Duba. Vyrovnaný stav nevydržel ani minutu a Galácticos opět vedlo, když se potřetí v zápase prosadil Jelínek. Jako zachránce Šlapek se ukázal Duba, který dvěma slepenými góly ve 42. minutě otočil výsledek zápasu.

Jihlavský balet - La Morais 0:10 (0:4)

Suverén 7. ligy pro jaro 2018 La Morais se s Jihlavským baletem příliš netrápil. Hned v první minutě otevřel skóre Varga. Herní převaha pokračovala a do konce poločasu se ještě trefili Jiránek a 2x Pernica. Ve druhém poločase se na obrazu hry nic nezměnilo, a tak se čekalo, jestli "desítka" padne nebo ne. Za Morais skórovali Hála, 2x Honzl, Jiránek, Pernica a Varga. Nakonec tedy padla a byla ještě podpořena čistým kontem.

FC UDANAX - 1.FC Ožujsko 1:3 (1:2)

Do zápasu lépe vstoupili hráči Ožujska, když už v 1. minutě skóroval Kosak. UDANAX ale nesložil zbraně a snažil se vyrovnat. To se podařilo ve 12. minutě Tomáši Murárikovi. Vyrovnaný stav však netrval dlouho, v 16. minutě si vedení vzali zpět hráči Ožujska po trefě Bednárika. UDANAX se zbytek prvního i většinu druhého poločasu tlačil za dalším vyrovnáním, narážel ale na dobře zformovanou obranu soupeře. Ve 47. minutě veškěré šance UDANAXU ukončil svou druhou trefou Kosak.

Hostinec U Lípy - SURIKATY 0:6 kontumace

Hostinec U Lípy ukončil své působení v 7. lize. Podruhé se nesešel v dostatečném počtu. Zbylá jejich utkání budou taktéž kontumována.

FC Leaders - Dobrá parta 5:2 (3:1)

Další vyrovnaný zápas. Více štěstí měli Leaders, především pak jejich golman, který předváděl místy až neskutečné zákroky a přiváděl soupeřovi střelce k šílenství. V 11. minutě poslal Leaders do vedení Novotný. V 17. minutě bylo vyrovnáno trefou Kolaříka, ale hned minutu nato Leaders opět vedli, když skóroval Benda. Poslední slovo v první půli měl Novotný. Ve druhém poločase dal Dobré partě naději Michal Kříž, který snižoval ve 34. minutě. Bohužel pro něj a pro Dobrou partu už ho nikdo nenapodobil. Naopak za Leaders se prosadili ještě Benda a Janda.

FC Alkoholix - Dobrejtým 0:4 (0:2)

Celkem jasný vývoj zápasu. První půle byla velmi vyrovnaná a skoro už to vypadalo, že skončí 0:0. Proti byli Kosmák s Láterou, kteří v posledních 5 minutách poslali Dobrejtým do vedení. A když je ve 29. minutě napodobil Petr Dobrovolný, definitivně Alkoholix zlomil. Ve zbytku utkání už si Dobrejtým svůj náskok pohlídal a dokonce ještě navýšil. Ve 43. minutě přidal svou druhou branku Kosmák.