Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

III. liga - 11. kolo: Je dobojováno, se soutěží se loučí Jiřín a SSC Rock Club

15.06.2018

AC Spatra - Palermo   5:4 (2:2)
Branky: Pescit 3, Svoboda, Urbánek - Karásek 2, Vorálek, Škrdla
Ve šlágru kola proti sobě nastoupila mužstva, která bojovola o druhé postupové místo. O těsném vítězství Spatry nakonec rozhodl až 2 minuty před koncem Pescit, který prostřelil zraněného Hanuska. Palermo vůbec v tomto utkání mělo smůlu na zranění, protože už během utkání museli odstoupit 2 jeho hráči. Spatra a ani třetí Palermo však postupovat do druhé ligy nechtějí, stejně tak nebude postupovat čtvrtý Sportvel a pátý Starlet.


Starlet "B" - FC Jiřín   14:6 (5:2)
Branky: Lapeš 6, Stockinger 5, Paiskr 3 - Páša 3, Šimek 3
Jiřín se k utkání sešel jen se čtyřmi hráči do pole a tak Starlet ukázal jako fair play mužstvo a hrál rovněž ve čtyřech. Možná to pro něj bylo i lepší, protože jeho hráči měli na hřišti více prostoru a mohli ukázat něco ze svých technických dovedností (David Pik). Nejlepší střelec třetí ligy Ondřej Lapeš se trefil 6x a potvrdil tak, že mu koruna pro krále střelců patří právem.


www.odbilla.cz "A" - FC Lontov   5:4 (5:2)
Branky: Smolík 2, Kameník, Pech, Tobolka - Zelený 2, Habermann, Pometlo
Odbilla o svém vítězství rozhodla už v prvním poločase, kdy Lontovu nasázela hned 5 branek. Druhé dějství už na branky tak bohaté nebylo, Lontov sice snížil na rozdíl jediné branky, ale ani závěrečný tlak mu alespoň bodík za remízu nestačil. Sestoupivší Odbille tak patří až 8. příčka, Lontov je hned o příčku pod ní.


Monsters - FC ATIS Jihlava "A"   4:5 (2:3)
Branky: Jonáš 2, Navrkal, Šabatka - Turoň 2, Žaloudek 2, Toth
Atis po dlouhé době poznal, jak chutná vítězství. Atis potřeboval nutně vyhrát, k utkání přistoupil zodpovědně, sešel se v dobré sestavě. I z tohoto důvodu dokázal vyhrát nad dobře hrajícími Monsters, kterým kvůli této prohře unikla možnost postoupit do druhé ligy.


Brojlers Poděšín - IZS Jihlava   6:2 (2:0)
Branky: Jaroš 2, Solař 2, Prokeš, Šorf - Hron, Skácel
Jistý postupující Poděšín neponechal nic náhodě a potvrdil, že mu první příčka v tabulce patří po právu. Proti IZS předváděl líbivý fotbal a dokázal se i pravidelně střelecky prosazovat. Naopak IZS se svým výkonem asi nebyl příliš spokojený a v konečném zúčtování mu patří až 7. příčka. Atis tak bude pokračovat ve třetí lize i na podzim, i když možná už s jiným názvem, jak se šuška ve fotbalovým kuloárech.


Sportvel A - SSC Rock Club Jihlava   5:3 (4:1)
Branky: Tůma 2, Doležal, Kabelka, Skotar - Gregor, Neubauer, Partl
Rock Club zápas o všechno nezvládl. I když se sice ve 2. minutě dostal do vedení díky Gregorovi, ale jeho vedení nevydrželo dlouho, naopak Sportvel se do konce prvního dějství trefil 4x a v podstatě bylo o všem rozhodnuto. Do druhého poločasu chtěl Rock Club vstoupit aktivněji a s tím, že by zkusil s výsledkem něco udělat, ale jeho plány hned ve 26. minutě zbortil Tůma.


 


-kh-