Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 11. kolo: Young Boys slaví triumf

19.06.2018RAIL TEAM - ALPHA 1-5 (0-4)
Branky:
Kučera - Šíma 3, Loskot, Vídenský
Domácí zakončili velmi nepovedený podzim další porážkou, která se začala rýsovat už v úvodních deseti minutách, ve kterých si hosté vypracovali dvoubrankový náskok. Přesné trefy Pavla Vídenského (8.) a Martina Loskota (9.) zajistily mužstvu ALPHA klid do dalších minut, a když se v prvním poločase ještě dvakrát prosadil Nikolas Šíma (13. a 20. minuta) bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Po změně stran tempo hry opadlo, Rail Team sice ve 28. minutě snížil díky přesné mušce Dušana Kučery, ale to bylo z jeho strany vše, a tak si ALPHA v klidu udržovala solidní náskok, který ještě ve 37. minutě vylepšil Nikolas Šíma, který tak zkompletoval hattrick. A zatímco ALPHA slaví zisk bronzové medaile, tak Rail Team padá o soutěž níž.PVFC - DENATURÁT ZHOŘ 10-2 (7-0)
Branky:
Jiří Novák 7, Josef Novák 2, Hes - Kaňka, L. Kučera
První poločas byl pro hráče Denaturátu hotovým očistcem, soupeři je vůbec nešetřili a na jejich branku mířila jedna nebezpečná střela za druhou. Už v první minutě přesně mířil Jiří Novák a po deseti minutách utkání bylo rozhodnuto, protože PVFC nastřílelo další tři branky. Mezi střelce se zapsali Josef Novák (4.) a dvakrát Jiří Novák (8. a 10. minuta), kteří tak svým barvám zajistili povedený vstup do utkání. Hráči PVFC byli i nadále při chuti a obrana Denaturátu to znovu pocítila, v šestnácté minutě udeřil Ondřej Hes a střelecké forma provázela i nadále Jiřího Nováka, který brankami v 19. a 24. minutě završil střelecký účet první poloviny utkání. Druhý poločas byl vyrovnanější, alespoň co se vstřelených branek týče, ke slovu se dostali i hosté, ve 39. minutě prostřelil brankáře domácích Radek Kaňka. Jenomže to už Denaturát prohrával o osm branek, protože po půl hodině hry se po šesté v utkání prosadil Jiří Novák. Na začátku poslední desetiminutovky utkání se prosadili Josef Novák (41.) a Jiří Novák (44.) a hosté měli smutnou jistotu, že si z posledního jarního zápasu odnesou dvoucifernou porážku, kterou v závěru (48. minuta) trošku mírnila branka Lukáše Kučery.SV AYL "B" - FC INTER JIHLAVA 4-6 (1-2)
Branky:
T. Vystrčil 2, Babický, Mazuch - Burkhard, Pojezný, Salus, Soukupová, Šanderová, Vopálenský
Souboj postupujícího se sestupujícím (domácí byli navíc ve hře o vítězství v soutěži) měl mít jednoznačný průběh, ale už první poločas nás vyvedl z omylu, neboť hosté si zajistili poločasové vedení díky trefám Moniky Šanderové a Radka Vopálenského. V dresu domácích se prosadil pouze Michal Babický, a tak stál před Aylem úkol v podobě otočení nepříznivě se vyvíjejícího se zápasu, aby mohli pomýšlet na prvenství v soutěži. Ale ani ve druhé části utkání hráčům Aylu pšenka nekvetla, dokázali se sice třikrát prosadit (Daniel Mazuch a dvakrát Tomáš Vystrčil), ale hráči a hráčky Interu vždy dokázali přidat další branku, která je přiblížila k nečekanému vítězství. Úspěšnými střelci ve druhém poločase (v dresu Interu) byli Gustavo Burkhard, Karel Pojezný, Adam Salus a Natálie Soukupová. SV Ayl "B" tedy nevyužil příležitosti se alespoň na chvíli dostat do čela šesté ligy, Interu ovšem výhra také moc nepomohla, k záchraně v soutěži nakonec chyběl jediný bod.STS CHVOJKOVICE-BROD - GALAXIE 8-6 (5-2)
Branky:
Cakl 2, P. Došek 2, Milfait, Štengl, Vedral, D. Vyhnanovský - Galko 2, Svítil ml. 2, Musil, Svoboda
Chvojkovice využily slabší formy Galaxie ve druhé polovině soutěže a v posledním kole si připsaly výhru, která se začala rodit už ve 21. vteřině utkání, kdy se trefil Milan Štengl. Hosté sice v páté minutě vyrovnali díky pohotové střele Tomáše Svítila ml., ale o dvě minuty později už zase byli Chvojkovičtí ve vedení, tentokrát se mezi střelce zapsal David Vyhnanovský. Zmar, který postihl hosty v závěru podzimu, pokračoval i v dalším průběhu prvního poločasu, třetí branku STS přidal v desáté minutě Marian Cakl a v minutě jedenácté se trefil kapitán domácích Petr Došek. A když v osmnácté minutě přidal pátou branku Chvojkovic Tomáš Milfait, tak to z Galaxií nevypadlo příliš dobře, byť se ještě do přestávky (21. minuta) podruhé v utkání prosadil Tomáš Svítil ml. Ve druhém poločase začali lépe hráči Galaxie, ve 28. minutě umazal další část ztráty svého mužstva Miroslav Svoboda, ale domácí dokázali své vedení udržet a ještě i navýšit, po brankách Mariana Cakla a Pavla Vedrala měli pět minut před koncem čtyřbrankový náskok. Galaxie ovšem řádně zdramatizovala závěr utkání, ve 45. minutě se prosadil Jan Musil a dvě branky (46. a 48. minuta) Jozefa Galka stáhly náskok Chvojkovic na minimum. Více branek ovšem Galaxie už nastřílet nedokázala, navíc v poslední minutě pojistil vítězství Chvojkovic přesnou střelou Petr Došek.YOUNG BOYS - 1. FC BLACK PANTHERS 15-4 (9-1)
Branky:
Altrichter 7, Časta 5, Dvořáček, Vrtal - Vantuch 2, Novák, J. Z adina
Domácí už měli jistotu, že jsou jarními vítězi šesté nejvyšší soutěže, ale na jejich výkonu se to nijak neprojevilo, svého soupeře vůbec nešetřili a během úvodních deseti minut mu nasypali šest branek. Ondřej Časta se prosadil v úvodu dvakrát (2. a 4. minuta), Adam Altrichter ho napodobil v lichých minutách (3. a 5. minuta) a brankář hostujícího mužstva si musel připadat jako ve zlém snu. A noční můry mu hned tak skončit neměly, v osmé minutě se prosadil Lukáš Dvořáček a o dvě minuty později zkompletoval hattrick Ondřej Časta. Další branky v prvním poločase měl na svědomí už Adam Altrichter, který ještě než rozhodčí ukončil první část utkání přidal do sítě soupeře další tři navštívenky (12., 18. a 20. minuta). Ovšem i hosté se dočkali vstřelené branky v prvním poločase, ve dvacáté minutě připravil brankáře Young Boys o čisté konto Štěpán Novák. Ve druhém poločase pokračovali domácí v demolici svého soupeře, desátou branku měl na svědomí ve 34. minutě Lukáš Vrtal, pak se (opět) dvakrát prosadil Adam Altrichter (34. a 37. minuta) a "Černí Panteři" měli smutnou jistotu dvouciferné porážky. Ve 38. minutě se měnil počet branek na obou stranách ukazatele skóre, v dresu domácích si připsal čtvrtou branku v utkání Ondřej Časta, za soupeře skóroval Marek Vantuch. Úvod poslední desetiminutovky ovládli domácí, Roman Diviš se trefil ve 42. minutě a Ondřej Časta o minutu později. Black Panthers ovšem nesložili zbraně a hned v následující minutě se podruhé zapsal mezi střelce Marek Vantuch. V poslední minutě pak ještě malinko vylepšila náladu v hostujícím mužstvu branka Jakuba Zadiny.FC DOUBRAVA - UMBRO JIHLAVA 4-6 (2-3)
Branky:
Duchoň, Koníř, Mazač, Štefánek - M. Albrecht 2, P. Albrecht 2, Bajgl, Bena
Obě mužstva se mohla ještě umístit v horní polovině tabulky, a tak mělo utkání ještě určitý náboj, oba soupeři chtěli uspět. Větší střelecké umění v prvním poločase prokázali hráči Umbra, kteří si na své konto připsali tři úspěšné střely (Marek Albrecht, Petr Albrecht a David Bena), zatímco v sestavě Doubravy se dočkali vstřelené branky pouze dva hráči (Ladislav Mazač a Jiří Štefánek). Ve druhém poločase se Doubrava marně snažila překlopit vývoj utkání ve svůj prospěch, hráči Umbra si své vedení pečlivě hlídali a nedovolili soupeři zdramatizovat závěr zápasu. Další branky Umbra přidali Marek Albrecht, Petr Albrecht a Tomáš Bajgl, v dresu Doubravy drželi své mužstvo na dostřel soupeře přesné střely Viléma Duchoně a Jana Koníře.