VII. Deník.cz liga - 11. kolo první zaváhání La Morais

19.06.2018

ŽST "B" - La Morais 3:3 (0:1)

Očekával se velmi vyrovnaný a pohledný fotbal. A bylo tomu tak. Již ve 4. minutě poslal Morais do vedení Honzl. Pak se hra trochu zklidnila a prim hrály především dobře fungující obrany. Do konce první půle se tak skóre nezměnilo. Morais opět předvedli raketový start do druhé půle, když se nejprve trefil v 28. minutě Varga a minutu po něm také Jiránek. A zdálo se, že je rozhodnuto. Ale dnešní zápas dokonale ukázal, jak je malá kopaná nevyzpytatelný sport. Hned ve 30. minutě snižoval Jirka a vzkřísil své spoluhráče. Ve 43. minutě bylo u ŽST po ráně Laciny ještě veseleji. A když tři minuty před koncem pálil přesně i podruhé, bylo rázem srovnáno. Poslední tři minuty přinesly mnoho střeleckých pokusů, tvrdých soubojů a faulů, skóre už se však neměnilo.

FC Leaders - FC Alkoholix 0:5 (0:3)

Prakticky celou první půli se hrálo vyrovnaně a soupeři se spíš jen tak oťukávali. Až v posledních pěti minutách se začaly dít věci. V 19. minutě otevřel skóre Žižka a o dvě minuty později se trefil podruhé. A definitivní poločasovou zkázu Leaders dokonal ve 23. minutě Porostlý. Druhá půle byla jak přes kopírák. Většinu času vyrovnaný souboj, branky přisly až těsně před koncem zápasu. Ve 47. minutě se trefoval Doležal a minutu před koncem uzavřel skóre Lukáš Szpytka.

KANONÝŘI - SURIKATY 5:1 (2:1)

Do zápasu lépe vstoupili KANONÝŘI, za které se ve 3. minutě trefoval Houserek. V 11. minutě už to bylo o dvě branky, když na konci kombinace stál Tůma. Pak se probudily i SURIKATY, když v 18. minutě snižoval Vlček. To bylo z první půle vše. Ve druhé přidávali branky už jen KANONÝŘI. Nejprve ve 28. minutě podruhé přesně zamířil Tůma, a definitivně o zápase rozhodl Hercig dvěmi brankami mezi 34. a 36. minutou.

Galácticos F.C. Jihlava - Dobrá parta 1:6 (1:1)

Galácticos dokázalo držet v první půli se soupeřem krok. Dobrá parta šla sice ve 3. minutě do vedení zásluhou Veselého, ve 12. minutě bylo ale srovnáno trefou Příhody. Ve druhém poločase už však bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to Dobrá parta. Ve 27. minutě vypálil vítěznou trefu Červenka, kterého o minutu později napodobil Michal Kříž. Ve 36. minutě už to bylo 4:1 po gólu Fouse. V posledních pěti minutách přidala Dobrá parta jěště dvě branky, trefili se Fejt a Červenka.

Jihlavský balet - Šlapky 2:3 (1:1)

Další velmi vyrvnané utkání. Do vedení šly ve 12. minutě Šlapky po trefě Šimona Homoly, vedení si však neudržely dlouho. V 15. minutě napřáhl Jakub Koch a nemýlil se. Vyrovnaná partie pokračovala i ve druhém poločase. Jako první se tentokrát prosadil Jihlavský balet, konkrétně Rychlík. Skoro už to vypadalo, že to byla trefa vítězná, Šlapky ale předvedly dokonalý obrat na poslední chvíli. Ve 46. minutě srovnával Holas a o vítezství svého týmu rozhodl svou druhou trefou Šimon Homola.

FC UDANAX - Dobrejtým 1:3 (0:0)

První poločas byl pro fanoušky poněkud nudný. Šancí sice pár bylo, ale většinou se hra odehrávala ve středu hřiště. Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném duchu. Až po 30. minutě se začalo skóre měnit. Nejprve se trefil Bulant a minutu po něm také Látera. Ve 37. minutě přidal třetí branku svého týmu Patrik Dobrovolný a bylo rozhodnuto. UDANAX pouze kosmeticky upravil skóre, když se ve 45. minutě prosadil Snášel.

Hostinec U Lípy - 1.FC Ožujsko 0:6 kontumace