VII. Deník.cz liga - 1. kolo

28.08.2018

Hospůdka Na Růžku - FC Leaders 3:2 (2:1)

Do zápasu lépe vstoupila Hospůdka, když už v 5. minutě rozvlnil síť Haman. Ve 12. minutě bylo u Hospůdky ještě radostněji, když na konci pohledné kombinace stál Zadina. Ani Leaders nevyšli v první půli naprázdno, když v 18. minutě snižoval Benda. Dvoubrankové vedení si Hospůdka vzala zpět v 31. minutě druhé půle, když se podruhé prosadil Haman. Leaders ale nesložili zbraně, a po druhé trefě Bendy ze 41. minuty byli nabuzeni. Vyrovnání nebo otočení vývoje zápasu se už ale nedočkali.

Šlapky - 1.FC Ožujsko 6:4 (4:2)

Poměrně vyrovnané utkání mezi stálicemi 7. ligy. Šlapky mohli být rády především za účast Šimona Homoly, který nasázel 5 z jejich 6 branek. Do zápasu sice lépe vstoupilo Ožujsko, když se už ve 2. minutě trefoval Wölfli. Pak ale přišla první silná chvíle Š. Homoly. Mezi 10. - 16. minutou zkompletoval hattrick. Ve 20. minutě přidal další gól Šlapek Votava. A poločasové skóre stanovil v 25. minutě Bednárik. Ve druhé půli Ožujsko nejdříve zabralo a díky dvěma trefám Wölfliho vyrovnalo, pak si ale opět nepohlídali Š. Homolu a to se jim stalo osudným. Homola přidal góly ve 33. a 44. minutě.

LUBAS KLUB SPORT - FC Doubrava "B" 1:3 (1:1)

Zápas dvou nováčků začal lépe pro LUBAS KLUB SPORT, když se ve 14. minutě prosadil Sobotka. Radost z vedení si bohužel neužili dlouho, po dvou minutách hry bylo vyrovnáno zásluhou Forsta. Zbytek první půle se odehrál bez branek. Ve druhé půli se v tomto trendu pokračovalo a bylo jasné, že kdo dá první další branku, bude mít navrch. A to se povedlo Doubravě. Nejprve ve 34. minutě přidal druhou branku Forst a ve 37. minutě rozhodl o výhře svého týmu Vilém Duchoň.

SURIKATY - 1.FC Strejkové "B" 0:6 (0:1)

V celém zápase měli navrch Strejkové. Těm se ze začátku dařilo především nastřelovat brankovou konstrukci, až v 18. minutě konečně zamířil mezi tyče Černý. V druhé půli už Strejkové seřídili svoje mířidla a začala kanonáda. Tu odstartoval ve 34. minutě Bubík a pak na něj 4x navázal Dočekal (35., 38., 46. a 49. minuta). Za SURIKATY promluvil do zápisu o utkání pouze Koudelka svou žlutou kartou.

Jihlavský balet - FC Inter Jihlava 5:3 (2:3)

Jako první otevřel skóre Inter, když se přešně trefil Burkhard. O minutu později už bylo srovnáno díky trefě Jakuba Kocha. Poté se hra uklidnila a vyrovnala. Až ke konci poločasu opět začaly padat branky. Nejprve ve 22. minutě poslal Inter opět do vedení Burkhard. A ve 24. minutě se každý tým trefil jednou, za Jihlavský balet Šimek, za Inter Šmrha. Druhý poločas patřil už pouze Jihlavskému baletu. Inter doplatil na nízkou docházku. Ve 29. minutě vyrovnával za Balet Rychlík, a o výhře rozhodl góly ve 32. a 47. minutě Šimek.

Mascotti - Dobrá parta 1:10 (1:3)

Dobrá parta v první půli své soupeře ještě relativně šetřila. Dokonce Mascotty pustili do vedení, když se ve 13. minutě ujala střela Fencika. Ihned po rozehrávce ale Veselý vyrovnal a minutu nato už Dobrá parta vedla zásluhou Michala Kříže. Tři minuty před koncem prvního poločasu zvyšoval na 3:1 Červenka. Druhý poločas už patřil pouze Dobré partě. Na sedmi zásazích se podílelo pět hráčů (2x Červenka a Kolařík, po jedné trefě Havel, Hula a Chalupa).

Galácticos F.C. Jihlava - FC UDANAX 2:11 (1:4)

Zápas, který se hrál souběžně se zápasem Mascotti - Dobrá parta, vypadal úplně stejně. Značná dominance jednoho týmu. Za UDANAX se trefili tito hráči: 4x Vostál, po dvou brankách Tomáš Ehrenberger, Křížek, a Přikryl a 1 se trefil Souček. Za Galácticos pouze kosmeticky upravovali Pohlreich a Vacek.