II. Liga - 2.kolo: Devillé k nezastavení

28.08.2018

Mokováci - Olds Želetava   1:2   (0:1)
Branky: Doležal - Konečný, Vladeka

Mokováci prokazující skvělou formu tentokráte narazili v poslední minutě, kdy přišli o bod. Houževnatí hráči Želetavy se soustředili spíše na defenzivu. Ale byli to právě oni, kdo otevřel skóre, probíhala 7.minuta. První poločas se ukázal být spíše opatrný z obou stran. Ten druhý přinesl nový náboj ve 28.minutě, kdy Mokováci vyrovnali. Po několika šancích na obou stranách, které nebyly využity udeřili hráči Želetavy snad v poslední možnou chvíli a brali všechny body. Mokováci nečekaně vyšli naprázdno.

TALENT PRAHA - SV Ayl "A"   8:2   (3:2)
Branky: Kucarov 3, Boháček 2, Mikeš, Poláček, Rychlý - Gabrhel, Heřmánek

V utkání Talent Praha s SV Aylem byl vidět ofenzivní fotbal. Talent otevřel skóre ve 2.minutě. Ayl odpověděl ve 4.minutě, 1:1. Talent byl stále při chuti a vstřelil další dvě branky. Ke konci poločasu Ayl snížil a držel tak soupeře v napětí. Po změně stran padaly branky už jen do jedné sítě. Když Ayl nedal branku nemohl pomýšlet na úspěch. Talent dokázal zatížit konto soupeře dalšími pěti brankami a zaslouženě vyhrál.

FK Klasici "B" - 1.FC Strejkové   5:1   (1:0)
Branky: Janák 3, Kocmánek, Lacina - Jakoubek

Strejkové nestačili ani na Klasiky. Klasici dali branku již v 5.minutě a chtěli rozjet brankové hody. Soupeř však kvalitně bránil a nedovolil Klasikům navýšit vedení. Poločas chudý na branky skončil nejtěsnějším rozdílem. Po změně stran Klasici vstřelili v rozmezí sedm minut tři branky a rozhodli tak o své výhře. Ke konci utkání Klasici ještě jednu branku přidali a i když dokázal snížit také soupeř dvě minuty před koncem, zaslouženě vyhráli.

Atik - Ždírec   3:6   (1:1)
Branky: Tlačbaba 2, Urban - Cink 2, Horáček 2, Fiala, Jaroš

Atik vlétl na svého soupeře a ujal se ve 3.minutě vedení. Ždírec hrál svojí hru a vyčkával. Vyrovnat se mu podařilo ve 22.minutě. Nerozhodný poločas nic nenaznačoval, ale hned v tom druhém se děli věci. Během šesti minut dal Ždírec 3 branky a šel do trháku. Další přidal ve 41.minutě. A to s Atikem vypadalo už špatně. I když Atik snížil, ke konci druhého dějství padli na obou stranách po brance a tak Ždírec bral všechny body za výhru 6:3.

Brojlers Poděšín - FC Galacticos   3:4   (1:1)
Branky: Jaroš, Prokeš, Šorf - Šimek 2, Antoš, Kos

Vyrovnané utkání mezi Galacticos a Poděšínem otevřel v 8.minutě Jan Šimek, Brojlers vyrovnali ve 14.minutě. Obě mužstva v úvodním dějství další branku nepřidali a tak se do přestávky rozešli nerozhodně 1:1. Po změně stran Brojlers šel do vedení. Galacticos nejprve vyrovnali a pak také šli do vedení, 2:3. Brojlers ve 45.minutě vyrovnali na 3:3. Jenže o minutu později dostali další branku ze které se nedokázali vzpamatovat a těsně prohráli.

DRUIDS - DEVILLÉ   3:6   (2:3)
Branky: Cakl, Denev, Křenek - Navrkal 2, Roušar 2, Coufal, Salák

Devilé mají formu jako hrom, tentokrát to odnesli hráči Druids. V 8.minutě to bylo již o 3 branky. Druids nezalezli a hráli hodně aktivně. To se jim vyplatilo, v 16.minutě vstřelili dvě branky a snížili na rozdíl jediné. Poločas skončil jednobrankovým vedením Devilé. Po změně stran přidali Devilé ve 27.minutě další branku, 4:2. Hra se opět vyrovnávala ale byli to opět hráči Devilé, kteří rozvlnili síť soupeře, 5:2. Ke konci utkání dokázali Druids opět snížit ale poslední branku utkání vstřelil jejich soupeř, a to v poslední minutě a pečetil výsledek na 6:3.