V.Sabe liga a 2 kolo-Na čele tabulky Alpha a ŽST

30.08.2018

ŽST - Czervena Zvezda 10 : 3 ( 6 : 2 )

Zvezda se sice ujala vedení ve druhé minutě zápasu,ale pak už ovládl hřiště soupeř,který nedal žádnou šanci na bodový zisk a zaslouženě vyhrál.

Branky :Svoboda 3,Švehla 2,Krčál 2,Bednář 2,Jirka -Jabůrek,Peschel,Škrdla

Red Hot - JP Gaseco 11 : 4 ( 3 : 0 )

Red nastoupili s vědomím,že potřebují nutně bodovat.Tomu také odpovídal první poločas,který jasně vyhráli a ve druhém pokračovali v tlaku na soupeřovu branku.Gasecu se ke konci zápasu alespoň podařilo zkorigovat výsledek a překonat výborného brankáře Red Hotu.

Branky : Pahr 4, Vágner 4,Pytlík 2,Rásocha -Ritter 2,Pernička,Matulka

Alpha -Tel Aviv 5 : 3 (4 : 2)

Hráči Alphy vlétli na svého soupeře jako uragán a už 15 minutě vedli 4:0 a zdálo se být o výsledku rozhodnuto.Jenže do poločasu Tel Aviv snížil,během minuty se trefil Bartoň a Zigl a bylo zase o co hrát.Druhé dějství zápasu bylo dramatické a bojovné.V 31 minutě opět Bartoň snížil už na rozdíl jedné branky, a tak o všem rozhodla poslední minuta,kdy se přesně trefil Málek a určil konečnou podobu výsledku.

Branky :Málek 3,Florián,Brnický -Bartoň 2,Zigl Jakub

FC Real 91 -.FC U Gábinky  2 : 3 ( 1 : 1 )

V zápase chudém na branky šli do vedení hráči Realu v 15 minutě zásluhou Nikoyana.Do přestávky stačil vyrovnat Hrubeš.Po změně stran se obraz hry nezměnil,střelci zahazovali svoje šance.V 34 minutě poslal Hrubeš Gábinku do vedení,ale za tři minuty srovnal Duda.Rozhodující moment zápasu přišel v 45 minutě kdy Hrubeš třetím gólem definitivně rozhodl zápas ve prospěch Gábinky.

Branky : Nikoyan,Duda - Hrubeš 3

Yongs Boys -Topičůf salóón 9 : 3 ( 4 : 3 )

Jen v prvním poločase vydrželi Topiči držet krok s mladými hráči soupeře.Ve druhém už jasně Yongs ovládli hru a pěti vstřelenými brankami zaslouženě zvítězili.

Branky :Altrichter 3,Dvořáček 2,Časta,Diviš,Fukal,Maštera -Kovář 2,Heřmánek

Old Boys - SV Ayl B 5 : 1 ( 4 : 0 )

Hráči Old Boys působili fotbalovějším dojmem a také to dokázali brankově zúročit v prvním poločase.V 41 minutě zvyšoval Novák už na 5:0 a bylo prakticky rozhodnuto.Čestný úspěch zaznanenal Wasserbauer až ke konci zápasu a to bylo na zvrat v zápase pozdě.

Branky :Krch 2,Peška,Marek,Novák - Wasserbauer