IV. Rádio Jihlava liga - 2. kolo: v čele je 5 mužstev bez ztráty bodu

30.08.2018

SEDMÍK Some Jihlava „B“ - Kavčí Hory Polná 8:1 (5:0)

Branky: Mezera, Sapola 2, J. Sedmík 2, Sobotka 2, Šereda - Folta

Polenští se herně trápí, což bylo i dnes zřetelně vidět. Soupeř byl herně lepší a dokázal proměňovat své šance. Polenští si svojí bojovností sice vytvořili několik šancí, ale dokázali proměnit pouze jedinou ve 31 minutě v době, kdy již prohrávali 5:0. Pokud se borci okolo špílmachra Beryho nevzpamatují, budou mít velké problémy se v soutěži udržet.

FC Trialog - FC Vašíčkova banda 4:3 (1:2)

Branky: D. Čáp, P. Fišer 2, L. Vítů – Fiala, Novický 2

Pěkné, napínavé utkání až do konečného hvizdu. Vašíčci šli do vedení v 9 minutě, na které dokázal Trialog odpovědět až v 18 minutě. Vedení v prvním poločase nakonec udrželi Vašíčci, kteří se brankou Fialy ve 25 minutě ujali vedení. V tuto dobu bylo utkání herně vyrovnané s šancemi na obou stranách. Druhý poločas lépe vyšel Trialogu, který brankami ve 29 a 35 minutě otočil výsledek utkání. Vašíčci se však nevzdali a ve 39 minutě dokázali Novickým vyrovnat. O zisku všech bodů pro Trialog nakonec rozhodl ve 45 minutě P. Fišer a přestože Vašíčci měli ještě možnost vyrovnat, Trialog těsné vedení udržel a získal všechny body.

FC Ajtakrajta - Bumerang 0:4 (0:1)

Branky: Dvorský, Mráka, Tomenendál 2

O vítězi utkání rozhodl až druhý poločas, kdy za stavu 1:0 se kopala penalta za ruku ve vápně, kterou Dvorský proměnil. Hned v následující minutě se podruhé trefil Tomenendál a o vítězi utkání bylo rozhodnuto. Nováček vůbec nehrál špatně, ale nedokázal proměnit žádnou ze šancí, kterou si vypracoval, a tak všechny body získali borci z Bumerangu.

FC Závitové tyče – FC Jiřín 7:2 (3:0)

Branky: Š. Číhal, Kriegsmann 2, Stejskal 2, Vařejka 2 – K. Holub 2

Je dobré mít hráče na střídání, ale nemít golmana je „p....r“. Tak přesně dnes dopadl Jiřín, který v poli nebyl opticky herně slabší, ale nemohl se jako jeho soupeř opřít o golmana, což v tomto utkání rozhodlo. Nováček soutěže ukázal svoji střeleckou produktivitu a soupeře nechal skórovat až ve 42 minutě za stavu 7:0. Jiřín, který sestoupil z vyšší soutěže, je tak překvapivě po dvou kolech bez bodu na sestupových pozicích.

SK – AZ Chaos – FC Popice 1:3 (1:3)

Branky: Mařík – Kuchyňa 3

Kdo se díval, asi se moc nebavil. Kopaná se hrála pouze prvních 25 minut, kdy padly všechny branky. Ve druhém poločase byly sice vidět snaha mužstev skórovat, ale to bylo vše. Veškerá snaha skončila buď v rukách brankářů nebo byla zahozena samotnými hráči. Do utkání lépe vstoupili hráči Popic, kteří během 16 a 17 minuty hned 2x skórovali. Chaos se do hry vrátil ve 23 minutě, ale hned v následující minutě opět skóroval jediný dnešní střelec Popic a stanovil konečný výsledek utkání.

KTM - SSC Rock Club Jihlava 6:0 (2:0)

Branky: Císař, Guttwvald, Semrád, Šaroun, D. Zelený 2

Až do 16 minuty, kdy se trefil D. Zelený byl stav 0:0 a hrálo se na obě strany. Utkání bylo více bojovné než pohledné, ale branky nakonec stříleli jenom borci KTM, kteří si tak udrželi plný počet bodů po dvou odehraných kolech. Ještě do poločasu se trefil Císař a ve 30 minutě již bylo rozhodnuto, protože skórovali Šaroun a Semrád. Brankami ve 40 a 46 minutě borci z KTM jenom dokonali porážku soupeře.