I. MaxiTip liga : 2.kolo: Už jen 3 týmy bez ztráty bodu

01.09.2018

FK Klasici "A" - R.U.M.   16:1 (6:0)
Branky: Göth Jan 4, Grepl 4, Severa 3, Bláha 2, Göth Jakub 2, Tausch - Dvořáček

R.U.M. se v zápase proti Klasikům nešsešel v úplně optimální sestavě a také to podle toho dopadlo. Vyrovnaný stav vydržel pouze do 5. minuty, pak už Klasici začali přebírat otěže zápasu a ty držely pevně v rukou. Klasici vyhráli první půli 6:0 a směřovali za třemi body.  Ve druhé půli se dominance Klasiků ještě zvětšila a skore hrůzostrašně naskakovalo. Až za stavu 16:0 se R.U.M prosadil, když Dvořáček dal čestný úspěch. Za Klasiky se dařilo hlavně Janu Göthovi a Greplovi, když oba dali 4 branky.

Ježek - SEDMÍK - Some Jihlava "A"   6:7 (1:2)
Branky: Mikeš 2, Poul 2, Jičínský, Jurč - Kučera 2, Sapola 2, Demeter, Kavka Daniel, Šuta

Ježci ukázali, že proti Some umí a i tentokrát ho trápili. Skore jako první otevřel Sapola, která se v 9. minutě prosadil a dostal Some do vedení. Za minutu bylo ale srovnáno po zásahu Jurče. Další branka padla až v 16. minutě, kdy autorem byl Demeter. To bylo z první půle vše a some si přeneslo tak nějtěsnější vedení. Some mělo výborný nástup do druhé půle, když se postupně trefili Šuta, Sapola a Kučera, rázem to bylo 5:1 a nikdo o výhře Some nepochyboval. Jenže Ježek nesložil zbraně a začal výsledek stahovat. Nejprve se ve 35. minutě trefil Poul. Další branky přidali ve 40. a 41. minutě Mikeš s Jíčínským a bylo to už jen 5:4 pro Some. To Some probralo a pak Dan Kavka s Kučerovou dodali týmu opět trochu klidu. Ale Ježek se nevzdal a ve 47. minutě snížil na rozdíl dvou branek. I nadále Ježek zkoušel srovnat a hrál power play, ale už se mu podařilo pouze snížiz na konečných 7:6 Poulem.

ABUS GASTRO - AMC Trans   5:3 (1:2)
Branky: Svoboda R. 3, Medvík D. 2 - Mašek D. 2, Kittler

Abus Gastro po senzační výhře nad Klasiky opět vyhrál. Tentokrát proti AMC Trans, které mělo problémy se sestavou. AMC se sice dostalo v 9. minutě do vedení, ale hned v 10. minutě srovnal Svoboda. AMC ale nakonec dokázalo vyhrát první půli, když se trefil v 17. minutě Dalibor Mašek. Ve druhé půli ale AMC začaly pomalu docházet síly a Abus začal překlápet zápas na svou stranu. nejprve ve 34. minutě srovnal Dalibor Medvík, na kterého ve 39. minutě navázal opět Svoboda. Ve 41. minutě ALE Dalibor MAšek svou druhou brankou srovnal. V koncovce se ale projevilo více sil na straně Abusu, který díky druhé brance Medvíka a třetí brance Svobody vyhrál 5:3 a má plný počet bodů.

Starlet "A" - Pohárová středa   3:6 (0:4)
Branky: Příhoda 2, Duba - Přibyl 3, Pech 2, Heřmánek

Starlet a ani Pohárovka v minulém kole nebodovali, a tak se vše změnilo až v tento zápas. Pohárovka začala lépe a ve 3. minutě díky Heřmánkovi vedla. Pohárovce se v první půli vedlo a v 8. minutě už to bylo 2:0. starlet měl sice taky šance, ale jeho produktivita byla mizerná. Naopak Pohárovka byla velmi efektivní a do konce první půle dala další 2 branky, když hattrick uzavřel Přibyl. Ve druhé půli se Starlet trochu vzpamatoval a díky dvou brankám Příhody ze 30. a 33. minuty snížil na 2:4. Zápas byl i nadále vyrovnaný. Starletu se dokonce podařilo dostat na dostřel, když odražený míč vrátil do sítě Duba. Starlet poté vsadil vše do útoku, ale i přes několik šancí se nedokázal prosadit, naopak Pohárovka podnikla 2 brankové breaky a bylo po zápase. Pohárovka tak vyhrála 6:3 a připsala si první body, naopak Starlet je stále bez bodu.

RC Maňana "A" - FC Hranatá Koule   6:6 (2:5)
Branky: Prchal 2, Kovář, Kubát Jiří, Kučírek, Soukal - Plichta 4, Procházka 2

Hranatá Koule opět předvedla v zápase s Maňanou poločasy jako noc a den. Koule do zápasu vlétla jako uragán a v 16. minutě už vedla 5:0, když se 4x trefil Plichta a jednou Procházka. Maňana zabrala až po tomto sešupu, když se do konce první půle trefil Prchal a Kovář. Ve druhé půli se ale začaly dít věci. Maňana do druhé půle vlétla a už ve 35. minutě vedla 6:5, když se trefili Prchal, Kubát, Kučítek a Soukal. Koule ale brzy vyrovnala, když se ve 39. minutě trefil Procházka. V posledních 10 minutách se oba týmy snažily strhnout výsledek na svou stranu, ale už branka nepadla, a tak zápas skončil remizou 6:6.

AC B2B Pekelnej Stroj "A" - Litrpůl   5:3 (3:2)
Branky: Benáček 3, Svoboda, Vlk R. - Lojda 2, Kovačík

Pekelnej Stroj v minulé kole předvedl heroický výkon proti Kouli a 3 body chtěl potvrdit i proti Litrpůlu. První čtvrtina zápasu se hrála ve vyrovnaném duchu a branky nepadaly. Vše zlomil až Lojda ve 14. minutě po trefě Lojdy. Stroj zápas ale otočil, když se ve 20. a 21. minutě trefil Benáček. ve 23. minutě sice Kovačík srovnal, ale ve 25. minutě Benáček uzavřel hattrick a Stroj tak první půli vyhrál. Ve druhé půli se jako první trfeil Vlk a dostal Stroj do vedení o dvě branky. Lojda sice ve 41. minutě snížil na rozdíl jediné branky, ale na konečných 5:3 uzavřel ve 47. minutě Svoboda a Stroj má tak plný počet bodů.