Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Dnes má narozeniny

Přemysl Strnad (46)
Miniaplikace

VI. Ježek liga - 2. kolo: Podruhé se kontumovalo

02.09.2018


FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - STS CHVOJKOVICE-BROD 11-3 (4-2)
Branky:
Pytlík 3, J. Stratil 2, P. Stratil 2, Hašek, Králík, Lancman, Obršlík - Čermák, Droppa, Mikeš
Domácí byli v úvodu utkání aktivnější, ale jejich přechod do útoku byl poněkud kostrbatý, a tak si více šancí vypracovali hosté, kteří hráli přece jenom směrem dopředu jednodušeji. Úvodní branka padla ve 13. minutě, kdy se trefil Jaroslav Pytlík a zajistil Stavgazu vedení. V následující minutě se odhodlal k velkému sólu Pavel Stratil, projel celé hřiště a zakončil svou akci přesnou střelou. Chvojkovice vrátil do hry v devatenácté minutě Michal Mikeš, který dokázal využít zaváhání domácí obrany. Stavgaz ovšem potvrdil svou střeleckou fazónu v tomto utkání a ještě do konce úvodní části přidal další dva zásahy, Vladimír Lancman (22.) a Jaroslav Pytlík (23.) zajistili Stavgazu tříbrankový náskok, který ovšem nevydržel do konce prvního poločasu, neboť ve 24. minutě vstřelil druhou branku Chvojkovic Antonín Čermák. Začátek druhého poločasu vyšel Stavgazu na výbornou, dvakrát se prosadil Jiří Stratil (poprvé tvrdou střelou z hranice pokutového území - 27. minuta - a jednou po přiťuknutí Jaroslava Pytlíka - 29. minuta) a ve 31. minutě zkompletoval Jaroslav Pytlík hattrick, když mu oplatil parádní přihrávku Jiří Stratil. A když ve 34. minutě propálil brankáře Chvojkovic Pavel Stratil, tak se začalo vypadat na pořádný výprask pro hostující mužstvo. Chvojkovice se směrem dopředu trápily, nic nepomohla ani aktivita Jirky Wroblowského, který z pozice obránce třikrát nebezpečně vystřelil na soupeřovu branku. A tak se opět radovali domácí, ve 41. minutě se podepsal pod devátou branku svého mužstva Pavel Obršlík. Až ve 45. minutě se usmálo střelecké štěstí i na hráče STS, Martin Droppa potřetí v zápase překonal brankáře Stavgazu. Dvouciferné vítězství zajistil Stavgazu povedenou střelou Martin Králík, na kterého navázal o dvě minuty později Miroslav Hašek. V dresu Stavgazu se tak v tomto utkání trefili všichni hráči, kteří nastoupili do pole.UMBRO JIHLAVA - FC DOUBRAVA "A" 4-7 (4-2)
Branky:
Bena 2, Hruška 2 - Mazač 3, Boháček 2, Koníř, Štefánek
Hosté udeřili už ve třetí minutě, kdy se prosadil Jan Koníř, ale jejich vedení nemělo dlouhého trvání, protože už v následující minutě dostal až příliš prostoru David Bena a bylo vyrovnáno. Doubrava se ještě v sedmé minutě střelecky prosadila, když se přesnou střelou blýsknul Petr Boháček, který vrátil vedení na stranu svého mužstva. Zbývající část prvního poločasu pak už patřila domácí mužstvu, které otočilo průběžný výsledek ve svůj prospěch. Dvě branky Josefa Hrušky (15. a 19. minuta) zajistily Umbru vedení, které ještě navýšil ve 21. minutě David Bena svou druhou brankou v utkání. Druhý poločas ovšem sebral hráčům Umbra veškerou dobrou náladu, neboť Doubrava jim oplatila stejnou mincí a razantně otočila vývoj utkání. Už ve 26. minutě snížil na rozdíl jediné branky Ladislav Mazač a ve 32. minutě bylo vyrovnáno, když se podruhé v zápase zapsal mezi střelce Petr Boháček. Závěr utkání posloužil hostům k dokonání díla zkázy, vítěznou branku si na své konto připsal ve 40. minutě Jiří Štefánek. Ladislav Mazač pak ještě podpořil snahu svého mužstvu dalšími přesnými zásahy (42. a 43. minuta), díky nimž zkompletoval hattrick. Doubrava si připsala druhou podzimní výhru, zatímco Umbro (možná trochu překvapivě) stále čeká na první bod v nové sezóně.DENATURÁT ZHOŘ - FC ALKOHOLIX 4-5 (2-4)
Branky:
Krejčí 2, Čada, L. Kučera - Mangl 2, L. Szpytka 2, Šustr
Aktéři tohoto utkání začali svižně, v úvodních pěti minutách se měnilo skóre celkem třikrát. Ve třetí minutě se radovala obě mužstva, na straně domácích se prosadil Jan Krejčí, v dresu Alkoholix se mezi střelce zapsal Lukáš Szpytka. O minutu později se hosté radovali z vedení, které trefil David Šustr. Pak se na chvilku střelci odmlčeli, aby se ke slovu přihlásili po čtvrt hodině hry, kdy se prosadil Patrik Mangl, který zajistil Alkoholix dvoubrankový náskok. Ještě veseleji bylo v táboře podzimního nováčka o minutu později, kdy obrana domácích nepokryla Lukáše Szpytku a ten podruhé v utkání prokázal své střelecké schopnosti. Miroslav Čada sice v osmnácté minutě zchladil euforii soupeřových hráčů, ale i přes tuto drobnou kaňku si Alkoholix do druhé části utkání přinesli dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase to byl Denaturát, který ukázal své střelecké umění a dokázal se vrátit zpátky do utkání. Běžela třicátá minuta utkání, když se napřáhnul Lukáš Kučera a jeho střela napnula síť za zády brankáře soupeře. Kontaktní branka sice vlila do žil hráčů Denaturátu novou naději a vybídla je ke zvýšené ofenzivní aktivitě, na druhou stranu si ovšem museli dávat pozor i směrem dozadu, protože i soupeři si dokázali vypracovat nadějné příležitosti. Ve 38. minutě se domácí dočkali vyrovnávací branky, když se podruhé v utkání prosadil Jan Krejčí. V závěru utkání chtěla obě mužstva rozhodnout utkání ve svůj prospěch, dlouho ovšem nedokázali překonat soupeřovu obranu. Až ve 48. minutě se usmálo štěstí na Patrika Mangla, který svou druhou brankou rozhodl o tříbodovém zisku pro FC Alkoholix.DOBREJTÝM - ŽST "B" 2-3 (2-1)
Branky:
Petr Dobrovolný, Ileček - Bednář 2, Novák
Dobrejtým vstoupil do utkání aktivněji, ale překonat pozornou obranu soupeře se mu podařilo až ve 12. minutě, kdy se prosadil po rychlé akci Josef Ileček. Jenomže vedení domácích mělo doslova jepičí život, protože hned v následující minutě se napnula síť za zády jejich brankáře po povedené střele Rostislava Nováka. Nakonec si přece jenom Dobrejtým zajistil poločasové vítězství, a to díky střele Petra Dobrovolného, který v devatenácté minutě překonal brankáře ŽST "B". Druhý poločas nabídnul stejný obrázek jako první část zápasu, domácí byli více na míči, snažili se prolomit obranný val soupeře, ale nebylo jim přáno. Rezerva ŽST hrozila z rychlých protiútoků, z nichž jeden, ten ze 36. minuty, dokázal Jan Bednář dotáhnout do úspěšného konce. Marná byla snaha domácích o rychlou odpověď na vyrovnávací branku, buď jejich střele chyběla přesnost nebo byl brankář ŽST připraven. A tak udeřilo v závěru na druhé straně. Když už to vypadalo, že nebude mít utkání vítěze, tak se prosadil, pro sebe zcela netypicky, hlavou Jan Bednář a jeho druhá přesná trefa v zápase zajistila ŽST "B" stoprocentní podzimní bilanci po dvou odehraných kolech.GALAXIE - RAIL TEAM 4-6 (2-4)
Branky:
Galko 2, Musil, Svoboda - Adam 3, Luňáček 2, Paška
Galaxie zaskočila svého soupeře už ve druhé minutě, dlouhý aut doputoval až na zadní tyč a tam stojící Miroslav Svoboda nabídnutou příležitostí nepohrdnul. Jenomže Rail Team odpověděl na konci páté minuty, kdy se prosadil umístěnou střelou Tomáš Adam a bylo vyrovnáno. Obrana domácích nezvykle často chybovala, a tak měli hráči v červených dresech řadu příležitostí ke vstřelení další branky. Udeřilo v minutě sedmnácté, kdy se nejlépe zorientoval v pokutovém území Galaxie Dušan Luňáček a dotlačil míč za brankovou čáru. Rozhozená Galaxie inkasovala třetí branku hned v následující minutě, na konci rychlé akce Rail Teamu byl Tomáš Adam. Ovšem pohromy pro Galaxii nebyly zdaleka u konce, ve 20. minutě se napřáhnul Štefan Paška a hostující mužstvo se mohlo radovat z tříbrankového náskoku. Jan Musil sice ve 22. minutě dokázal přidat druhou branku Galaxie, stále ovšem měli domácí velké manko na svého soupeře. A ve 27. minutě ztráta domácích na Rail Team ještě narostla, Dušan Luňáček vyhrál s bránícími hráči Galaxie vzdušný souboj a hlavou přidal pátou branku svého mužstva. Galaxie nesložila zbraně, dlouho ovšem nedokázala překonat obranný val Rail Teamu. Až Jozef Galko dokázal prolomit střelecké trápení svého mužstva, jeho dvě přesné střely (39. a 40. minuta) dokázaly stáhnout manko Galaxie na rozdíl jediné branky. Hosté ovšem žádné další drama nepřipustili, ve 45. minutě udeřili do odkryté obrany domácích a třetí branka Tomáše Adama jim zajistila první podzimní vítězství.LA MORAIS - KANONÝŘI 6-0 kontumačně
Mužstvo La Morais zvítězilo kontumačně, neboť jejich soupeři se k utkání nedostavili v dostatečném počtu hráčů.