VII. Deník.cz liga - 2. kolo

04.09.2018

Hospůdka Na Růžku - Galácticos F.C. Jihlava 2:4 (1:2)

Velmi vyrovnaný zápas s velkým množstvím šancí na obou stranách. Více štěstí se nakonec usmálo na hráče Galácticos. V prvním poločase se za něj trefili Andrle a Chadim, z Hospůdky dokázal odpovědět pouze Vlach. Ve druhé půli se jako úspěšní exekutoři Galácticos zapsali Jelínek a Tsetsegdemberel. A konečné skóre 2:4 stanovil opět Vlach.

LUBAS KLUB SPORT - FC Leaders 10:3 (6:1)

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Až v polovině první hrací části se začaly dít věci. Skóre otevřel ve 12. minutě Jokl z LUBAS KLUB SPORTu. Ve 14. minutě ho napodobil L. Vavroušek a v 15. minutě přidal druhou trefu opět Jokl. A ihned po rozehře to bylo 4:0 zásluhou L. Vavrouška. Poté se konečně prosadili i Leaders, když přesně mířil David. Konec poločasu opět patřil LUBASu, když ve 23. a 24. minutě skórovali Jakub a Lubomír Vavrouškovi. Hned po vstupu do druhé půle snižoval za Leaders Van der Hoeven. Hráčům LUBASu se dlouho nedařilo přidat další branky. Až v posledních 10 minutách se probrali a po jedné trefě si připsali Poula, Sobotka, Jakub a Lubomír Vavrouškovi. Za Leadres pouze kosmeticky upravoval David.

SURIKATY - FC Doubrava "B" 0:4 (0:2)

Velmi vyhrocený zápas se spoustou faulů na obou stranách. Brankově se prosazovalo pouze "béčko" Doubravy. Ve 4. minutě se trefil L. Freitich. Na dlouhou dobu to byla jediná trefa prvního poločasu. Až v 19. minutě opět natáhl ke střele L. Freitich a mířil přesně. Obraz hry se ve druhé půli příliš nezměnil. Ve 33. minutě zkompletoval hattrick L. Freitich a ve 38. minutě udělal tečku za skóre zápasu Duchoň. Oba týmy si ze zápasu odnesli shodně po dvou žlutých kartách. Ze SURIKAT to byli Karlík a Priesol, z Doubravy Hanus a Trnka.

Mascotti - FC Inter Jihlava 3:4 (1:2)

Další vyrovnaný souboj 2. kola, do kterého lépe vstoupil Inter, když ve druhé minutě přesně zakončovala Valentová. Na další branku se čekalo do 14. minuty, kdy za Mascotty vyrovnával Fencik. Inter však s poločasovou remízou nesouhlasil a ve 21. minutě ho poslal opět do vedení Dvořák. Ve druhé půli se Mascotti tlačili za vyrovnáním a za své usíli byli v 28. minutě odměněni trefou Fencika. A o dvě minuty později byli v ještě větší euforii, když je do vedení poslal Půža. Inter ovšem nesložil zbraně a ve 37. minutě vyrovnával svou druhou brankou Dvořák. Už se zdálo, že zápas skončí remízou. Proti byla ale Valentová, která svým druhým gólem rozhodla o zisku 3 bodů pro Inter.

1.FC Ožujsko - Dobrá parta 0:4 (0:2)

Vyrovnaný zápas, ve kterém se dlouho nic nedělo. Jako klíčový moment se ukázal přelom prvního a druhého poločasu. V 19. minutě poslal Dobrou partu do vedení Červenka a ve 22. minutě ho napodobil Kolařík. Hráči Ožujska byli evidentně zásahy těsně před půlí zaskočeni. A bohužel pro ně zůstali zaskočení i v prvních minutách druhé půle. Hned ve 26. minutě je uzemnil Milan Kříž a poslední hřebíček do rakve zatloukl svou trefou v 29. minutě Červenka.

Jihlavský balet - FC UDANAX 2:2 (1:1)

Vstup do zápasu se více podařil Jihlavskému baletu, když se v 5. minutě prosadil Koch. UDANAX dlouho nemohl najít recept na obranu soupeře. Až v 18. minutě v ní našel skulinku Vejtasa a srovnal vývoj zápasu. Ve druhé půli šel opět do vedení Jihlavský balet, když ve 31. minutě využil drobného nedorozumnění v obraně soupeře Martin Rychlík. O konečném dělení bodů rozhodl ve 44. minutě Tomáš Murárik.

Šlapky - 1.FC Strejkové "B" 3:5 (1:2)

Už ve 3. minutě otevřel skóre Dočekal ze Strejků. Šlapky kontrovaly až trefou Š. Homoly v 19. minutě, nicméně poločasové vedení vrátil Strejkům Bečka. Ve druhé půli za Šlapky opět vyrovnával svou druhou trefou Š. Homola. Ve 31. minutě ale přišly dvě tvrdé rány Strejků, které zápas rozhodly. Na starosti je měli Bečka a Černý. Ve 35. minutě sice ještě snižoval Votava, o tři minuty později ale opět navyšoval Černý.