II. Liga - 3.kolo: Ždírec otočil ztracený zápas!

04.09.2018

Olds Želetava - Atik   4:3   (3:0)
Branky: Daniel 3, Vrbka - Kašík 3

V utkání Želetavy s Atikem byli úspěšnější hráči Olds, kteří svého soupeře přestříleli těsně 4:3. Hattrickem se o to zasloužil kapitán Zdeněk Daniel. Atik tedy i tentokrát vyšel naprázdno.

TALENT PRAHA - 1.FC Strejkové   8:3   (4:1)
Branky: Kucarov 2, Kubín, Mikeš, Rychlý, Tábor, Varhaník, Varhaník - Bečka, Matějka, Zeman

Talent Praha ukazuje svůj talent. Od samého začátku utkání měli navrch, Strejky, kteří dorazili bez střídání vyučili produktivitou. Mezi 9. a 14.minutou vstřelili 4 branky a prakticky rozhodli o vítězi. Strejkové dokázali do poločasu pouze snížit. Po změně stran pokračovala krasojízda Talentu, hráči totiž vstřelili další 4 branky a téměř znemožnili soupeře. V samém závěru Strejkové 2x snížili a zmírnili tak svojí prohru.

DEVILLÉ - Mokováci   7:4   (3:2)
Branky: Roušar 2, Salák 2, Coufal, Kružík, Uher - Doležal 2, Brussmann, Vyskočil

Derby brtnických hochů vyznělo lépe pro Devillé. Mokováci zůstali opět bez bodu. V prvním dějství se vedl vyrovnaný boj, i přes nepřízeň počasí se hrál pohledný fotbal, padalo také dost branek. Úspěšnější o branku však byli hráči Devillé, 3:2. Po změně stran se ukázalo, že Devillé jsou skutečně černým koněm soutěže. Přehráli svého soupeře, vstřelili další branky a zaslouženě zvítězili.

Brojlers Poděšín - Ždírec   5:8   (3:2)
Branky: Jaroš 2, Jelínek 2, Prokeš - Horáček 3, Pospíchal 2, Záškoda 2, Fiala

Z utkání dvou rozdílných poločasů odešli vítězně hráči Ždírce. Brojlers začali skvěle, v 6.minutě vedli 2:0. Ždírec snížil ale hnal se za vyrovnáním. To se mu vymstilo ve 24.minutě, 3:1. V poslední minutě dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Po změně stran Ždírec vyrovnal. Brojlers nesložily zbraně dali další dvě branky. Nikdo nepochyboval o jejich výhře. Jenže Ždírec se kousl, během tří minut vstřelil 3 branky a zadělal na pěkné překvapení. Brojlers nedokázali odpovědět, Ždírec svou spanilou jízdu ukončil dalšími dvěma brankami a zaslouženě zvítězil.

SV Ayl "A" - FC Galacticos   4:1   (1:1)
Branky: Blaško, Niederle, Plášil, Ramach - Šimek

Ani dnes nedokázali Galacticos bodovat, sice vstřelili Aylu první branku ale soupeř v poslední minutě úvodního dějství vyrovnal. Po změně stran byl Ayl jediný, kdo dokázal vstřelit branky. Proto nemohli hráči Galacticos pomýšlet na úspěch. Ayl tak chvílemi v dramatickém utkání zvítězil.

FK Klasici "B" - DRUIDS   9:3   (5:0)
Branky: Janák 4, Kocmánek, Cvach, Göth, Neuwirth, Fuxa - Křenek 2, Denev

Klasici znovu vyrukovali na trápící se Druids silnou ofenzivou. Již v prvním poločase se dostali do čtyřbrankového vedení. Hlavně díky Jiřímu Janákovi (dal hattrick). Po změně stran se scénář opakoval, Klasici byli při chuti a dál soupeři uštědřovali lekci z produktivity. Konto soupeře celkově zatížili devíti přesnými zásahy. Klasikům tak dál patří místo na pomyslné bedně druhé nejvyšší soutěže. Druids se krčí u dna zatím v průběžné tabulky.