III. liga - 2. kolo:Stoprocentní už jen Fanklub FCV a Starlet "B"

05.09.2018

FC ATIS Jihlava "A" - VŠP Jihlava   3:3 (1:1)
Branky: Turoň 3 - Tříletý 2, Sahula
Zcela vyrovnané utkání, které skončilo remízou bylo k vidění mezi Atisem a VŠP. Střelecky se blýskl Turoň z Atisu, který si připsal na své konto hattrick. Atis do sezóny vstoupil mnohem lépe než do té jarní a na svém kontě už má čtyři body. Naopak do VŠP se čekalo mnohem více a jediný bod, který má na svém kontě je prozatím velkým zklamáním.

Monsters - Starlet "B"   0:2 (0:1)
Branky: Lapeš, Pešák
Starlet v tomto utkání postrádal Stockingera, který se v minulém kole trefil hned 4x. Monsters v minulém kole nasázeli 6 branek do sítě Odbilly, ale tentokrát vyšli naprázdno, protože po celé utkání naráželi na pevnou obranu Starletu v čele s brankářem Filsakem. Naopak hráči Starletu se dvakrát "ukopli" a připsali si tak další cenné vítězství.

Fanklub FCV - IZS Jihlava   9:2 (2:1)
Branky: Krupica 5, Šimek 4 - Hron 2
IZS začal výborně a hned v první minutě se dostal do vedení díky Hronovi. Jenže už ve 3. minutě srovnal Krupica a ve 12. minutě už vedl Fanklub, to se prosadil Šimek. Začátek druhého poločasu vyšel lépe Fanklubu, který v rozmezí od 32. do 39. minuty přidal další 3 branky. Navíc další rána pro IZS přišla ve 40. minutě, když byl vyloučen po 2. žluté kartě Martin Vetchý. Přesilovku Fanklub využil na výbornou na přidal další čtyři branky.

AC Spatra - Palermo   1:5 (0:1)
Branky: Kašík - Duba 3, Karásek, Vorálek
Spatře se na podzim nedaří. Důkazem toho je další prohra, když tentokrát nestačila na velmi dobře hrající Palermo. To se dostalo do vedení v 9. minutě, když se trefil Patrik Duba. Ve druhém poločase se Palermo dostalo postupně do vedení 5:0 a Spatra byla na ručník. V závěru už jen kosmeticky upravil skóre Kašík, který překonal Hanuska a připravil ho o čisté konto.

Branky: Krautšnajdr 2, Komín, Medřický, Vítek - Kabelka
Odbilla v minulém kola dostala 6 branek, naopak Sportvel si připsal první bodík za remízu s Lontovem. Do utkání lépe vstoupila Odbilla, která se díky Krautšnajdrovi a Medřickému dostala do poločasového dvoubrankového vedení. Ve 27. minutě už vedla o tři branky, když se trefil Komín. Pak sice Sportvel snížil, ale Odbilla neponechala nic náhodě, přidala další dvě branky a zaslouženě si připsala první podzimní vítězství.

FC Rivals PL - FC Lontov   9:2 (7:1)
Branky: Hudec 3, Petráš 3, Lašan 2, Aldorf - Klimeš 2
Oba soupeři v úvodní kole jen remizovali a tak si obě mužstva brousila zuby na první podzimní vítězství. Jenže Lontovu hrubě nevyšla první půle utkání, ve které obrdžel celkem sedm branek a tím pádem bylo v podstatě po zápase. Ve druhém dějství přidali Rivals další dvě branky. Střelecky se dařilo Hudcovi a Petrášovi, kteří si shodně připsali hattrick.