III. liga - 3. kolo: Lídrem je béčko Starletu

11.09.2018

Branky: Rychetník 2, Fencík, Holub - Smolík 2, Komín
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Rivals, kteří se po remíze v úvodním kole dostali už na druhou příčku. Rivals se sice postupně dostali do vedení 4:1, jenže Odbilla byla zdatným soupeřem, ale nedokázala proměnit i své největší šance. Střeleckou smůlu protrhla až dvěma brankami v závěru, ale ani tak už to na body nestačilo.

Fanklub FCV - Monsters   1:10 (1:4)
Branky: Krupica - Picka 4, Rindoš 3, Caha 2, Šabatka
Monsters se rychle dostali do dvoubrankového vedení díky Pickovi a Rindošovi. Zlom utkání přišel hned ve 12. minutě, kdy byl vyloučen za zmaření brankové příležitosti Šimek. Své vyloučení neunesl a rozhodčího ještě sprostě zkritizoval, tzn. že lze očekávat vysoký trest a bude Fanklubu scházet delší dobu. Monsters přesilovku dokázali využít a svému soupeři nasázel 10 branek.

FC Lontov - Palermo   8:4 (3:1)
Branky: Heide 3, Jobák 2, Lang, Pometlo, Randa - Škrdla 3, Vorálek
Palermu scházela brankářská jednička Hanusek. Zejména jeho absence se podepsala na prohře Palerma, protože jeho nahrádník nedokázal čelit kombinační hře Lontovu. První poločas se ještě nesl ve vyrovnaném duchu, ale druhé dějství už jednoznačně patřilo Lontovu, za který se střelecky blýskl Heide. Lontov si tak připsal první podzimní výhru, naopak Palermo první prohru.

IZS Jihlava - FC ATIS Jihlava "A"   6:3 (4:1)
Branky: Fiala 3, Dolejší, Láznička, Tomšů - Vevera 2, Beneš
IZS chtěl napravit zaváhání z minulého kola, když dostal příděl do Fanklubu. Do utkání vlétl jako uragán a už po sedmi minutách vedl 4:0. Do poločasu stihla snížit fotbalová legenda Rosťa Vevera. Jenže hned ve 26. minutě IZS vedl opět o 4 branky a osudu utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Atis sice dokázal snížit na 5:3, ale IZS si výhru už pohlídal a navíc minutu před koncem přidal pojistku v podobě šesté branky.

VŠP Jihlava - AC Spatra   2:2 (1:0)
Branky: Jeníček, Odstrčil - Olišar 2
Spatra se už potřebovala nastartovat k lepším výkonům a hlavně výsledkům, ale Vysokoškoláci pro ni byli tvrdý oříšek. Jejich plán dostal trhlinu ve 22. minutě, když se trefil Jeníček. Pak sice dokázali vývoj skóre otočil díky dvěma brankám Olišara, ale dvě minuty před závěrečným hvizdem srovnal na 2:2 Odstrčil. Spatra si tak připsal první podzimní bod, Vysokoškoláci mají body dva.

Starlet "B" - Sportvel A   5:1 (2:0)
Branky: Lapeš 2, Votava 2, Buček - Lédl
Sportvelu se zatím v podzimní sezóně nedaří, protože za uplynulá tři kola získal zatím jediný bod. Tentokrát byl nad jeho síly lídr soutěže, béčko Starletu, které položilo základ úspěchu už v první poločase, kdy se dostalo díky Bučkovi a Votavovi do dvoubrankového vedení. A když se ve 29. minutě trefil Lapeš a zvýšil už na 3:0, bylo o výsledku už rozhodnuto. Alespoň čestný úspěch Sportvelu zaznamenal Matějíček.