VII. Deník.cz liga - 3. kolo

13.09.2018

Jihlavský balet - Hospůdka Na Růžku 2:2 (1:1)

Velmi vyrovnaný souboj. Na branku se čekalo velmi dlouho. Až v 21. minutě poslal Hospůdku do vedení Samek. Z poločasového vedení se však radovat nemohli, ve 22. minutě totiž srovnával Koch. I ve druhé půli se bojovalo o každý metr hřiště. Ve 30. minutě otočil skóre ve prospěch Jihlavského baletu Petr Rychlík. Hospůdka ale nesložila zbraně a dobývala branku soupeře. A za to byla ve 40. minutě odměněna gólem Vlacha. Do konce zápasu už žádné branky nepadly a zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

SURIKATY - FC Leaders 6:6 (2:3)

Další vyrovnaný souboj. SURIKATY se po dvou kolech, ve kterých nedaly jedinou branku, konečně probudily a začaly sřílet. Začátek zápasu byl hodně divoký. Už v 1. minutě poslal Leaders do vedení Van der Hoeven, o minutu později bylo po střele Palečka vyrovnáno. V 5. minutě si Leaders vzali vedení zpět po trefě Bendy a dvoubrankové vedení zařídil ve 12. minutě druhým gólem Van der Hoeven. Ihned po rozehře ale za SURIKATY snižoval Cakl. Druhá půle začala stejně divoce jako první. Ve 26. minutě vyrovnával Váňa. Ve 27. minutě se skóre měnilo na obou stranách. Nejprve SURIKATY chvíli vedly po střele Cahy, vzápětí bylo opět vyrovnáno, když Van der Hoeven završil hattrick. Ve 35. minutě SURIKATY opět vedly po gólu Hose, ale ne dlouho. Ve 36. minutě vyrovnával Benda. Ve 42. minutě vedli prozměnu Leaders. A skoro to vypadalo, že celý zápas vyhrají. Proti byl Koudelka ze SURIKAT, který ve 49. minutě zařídil alespoň bod pro svůj tým.

Šlapky - Dobrá parta 2:7 (2:3)

Zápas začal lépe pro Šlapky, když v 9. minutě napřáhl Martínek. Ve 12. minutě bylo vyrovnáno díky Kolaříkovi. 23. minuta přinesla branky na obou stranách. Za šlapky skóroval Duba, za Dobrou partu Havel. Poločasové vedení Dobré partě zařídil ve 24. minutě Červenka. Ve druhé půli bylo skóre dlouho beze změny. Až posledních deset minut definitivně rozhodlo o vítězství Dobré party. Šlapkám došly síly a Dobrá parta to trestala. Postupně se trfili Michal Kříž, Hula, Veselý a Fous.

1.FC Ožujsko - FC Inter Jihlava 4:2 (1:1)

Skóre se měnilo hned ve 4. minutě, když poslal Inter do vedení Doležálek. Ožujsko ale reagovalo bleskurychle. V 5. minutě srovnával Blažek. V první půli už golmana soupeře neohrozil ani jeden z týmů. Ve druhé půli se opět podařilo Interu skórovat jako prvnímu. Ve 30. minutě se trefil Vopálenský. Konec zápasu ale patřil Ožujsku. Nejprve ve 34. minutě vyrovnával Bednárik. Ve 43. minutě si druhou trefu připsal Blažek a ve 46. minutě také Bednárik.

1.FC Strejkové "B" - FC Doubrava "B" 4:2 (1:2)

Lépe zápas začal pro Strejky, když se ve 12. minutě trefil Černý. Doubrava ale tlačila a v 19. minutě byla odměněna brankou Lukáše Freiticha. Poločasové vedení Doubravě zařídil Urbánek. Brzy po začátku druhého poločasu vyrovnával Černý a když ve 44. minutě skóroval potřetí, otočil vývoj zápasu. Doubrava poté vrhla vše do útoku, ale úspěch neslavila. Naopak, v poslední minutě se z brejku prosadil Bubík a pojistil tak výhru Strejků.

Mascotti - FC UDANAX 0:8 (0:4)

Do zápasu lépe vstoupil UDANAX. V 5. minutě otevřel skóre zápasu Souček, kterého o minutu později napodobil Vostál. Ve 14. minutě to bylo už 3:0 po gólu Petra Ehrenbergera. Mascotty definitivně zlomil "šatnář" z kopaček Součka. Mascotti měli sice několik příležitostí, žádnou ale nedotáhli do úspěšného konce. Branky tak padaly opět jen do jedné sítě. Ve 32. minutě se trefil Tomáš Ehrenberger, minutu nato Vostál. Konečné skóre stanovil dvěmi štastnými trefami mezi 39. a 40. minutou Křížek.

LUBAS KLUB SPORT - Galácticos F.C. Jihlava 9:2 (5:1)

Na branky se čekalo dlouho, zato jich ale padlo hodně. Za LUBAS se trefili jednou Jokl a Jakub Vavroušek, Lubomír Vavroušek nasázel mezi 18. a 24. minutou dokonce hattrick. Za Galácticos jen kosmeticky upravoval Karakhanyan. Druhá půle vypadala úplně stejně. Lubomír Vavroušek si připsal druhý hattrick, jednou se trefil David Cakl. Za Galácticos opět skóroval pouze Karakhanyan.