V.Sabe liga 4 kolo:První body pro Topiče a Ayl B

13.09.2018

JP Gaseco-FC Real 91 4 : 4 (1 : 2)

Real vlétl na svého soupeře a už ve 3 minutě vedl 2:0,kdy se trefili Brnický a Duda.Hra se poté vyrovnala a ke slovu se dostali hráči Gaseca jmenovitě Matějíček a určil poločasové skóre.Ve druhém začal opět lépe Real,a když ve 33 minutě Duda zvýšil náskok,navázal na něj spoluhráč Šedivý,který nechytatelnou střelou upravil na konečný výsledek zápasu.Gaseco je stále bez bodu a budou potřebovat do dalších zápasů trošku štěstí.

Branky:Matějíček-Duda 2,Brnický,Šedivý

ŽST - U Gábinky 6 : 2 ( 3 : 0)

Hráči ŽST se chtěli vrátit na čelo tabulky a k tomu potřebovali nutně vyhrát.Ve 4 minutě se přesně trefil Bednář a poslal své mužstvo do vedení.Na něj navázali ještě do poločasu Slanec a Pokorný a poločas 3:0 spravedlivě ukazoval vývoj utkání.Ve druhém dějství Gábinka přidala a když soupeř neměl nikoho na střídání přitlačila svého soupeře před branku,kde ovšem úřadoval výborný brankář ,který kapituloval až ke konci zápasu a měl velký podíl na vítězství svého týmu.

Branky:Novák 2,Slanec 2,Pokorný,Bednář-Berka,Maule

Old Boys - Young Boys 8 : 1 (1 : 1 )

Pouze v prvním poločase dokázali držet krok mladíci Young Boys s Old  Boys.Ve druhém si hráči Old otevřeli střelnici před brankou a výsledek bylo sedm vstřelených branek.Mladíčci ve druhém totálně zápas nezvládli a zkušenost tentokrát zvítězila nad mládím.

Branky:Dopita 3,Krch 2,Peška ,Vondrák,Vrátil-Kourek

Tel Aviv-Czervena Zvezda 3 : 9 (2 : 5 )

Aviv nastoupil k utkání se čtyřmi hráči v poli a až během hry doplnil na požadovaný počet.Na hře se to ale projevilo již v první minutě,kdy se trefil Neckář a za pět minut si přisadil Toufar.Aviv doplnil svoji soupisku a Palánem a Šťastným vyrovnal skóre zápasu.Ještě do poločasu Zvezda přidala a třemi rychlými brankami dosáhla rozhodující náskok,který do konce ještě navýšila.

Branky:Šťastný 2,Palán-Brnický 3,Neckář 2,Škrdla 2,Toufar 2

Alpha -SV Ayl B 4 : 4 (2 : 2 )

Zápas to byl jak na houpačce.První šli do vedení hráči Aylu Perničkou.Za dvě minuty vyrovnal Novák a pět minut opět Novák poslal svoje mužstvo do vedení.Jenže za minutu už bylo vyrovnáno Plašilem.Druhý poločas byl ve stejném duchu jako první a tak se zrodila spravedlivá remiza.

Branky:Novák 2,Brnický,Florián-Pernička 2,Plašil 2

Topičůf salóón -Red Hot 5 : 3 (3 : 2 )

Topiči,kteří ještě nezískali ani bod tentokrát konečně zabrali, a když jim zachytal výborně brankář,který je několikrát podržel,připisují si zaslouženě první podzimní tři body do tabulky

Branky: Flégl 2,Heřmánek,Kovář,Povýšil - Pahr 2,,Vágner