I. MaxiTip liga : 4.kolo: Litrpůl a Ježek stále bez bodu

13.09.2018

FK Klasici "A" - FC Hranatá Koule   14:6 (7:3)
Branky: Göth Jakub 3, Lacina 3, Svoboda P. 3, Bláha, Göth Jakub, Grepl, Šancl, Tichánek - Plichta 4, Kalců, Kameník

Brankové hody byly k vidění v zápase mezi Klasiky a Hranatou Koulí. Jako první udeřil Lacina a Klasici už ve 2. minutě vedli. Koule ale v zápětí vyrovnala po zásahu Plichty. V dalším průběhu se Koule dostala do vedení, když se opět trefil Plichta. Vedení Koule ale dlouho nedržela, když ve 12. minutě srovnal Tichánek. Klasici pak zabrali a zápas začali obracet na svou stranu, když se do 23. minuty 4x prosadili a vedli už slušným rozdílem. Plichta sice ve 23. minutě dokončením svého hattricku snížil, ale poslední slovo měl Lacina, který uzavřel stav po první půli na 7:3 pro Klasiky. Ve druhé půli se hrálo ve stejném tempu. Klasici měli utkání jasně v rukách a směřovali za třemi body. Skore se měnilo každou chvíli, ale Koul jen dotahovali výrazný náskok Klasiků, kteří nakonec vyhráli 14:6. Za Klasiky řádilo trio Lacina, Jan Göth, svoboda, když si všichni připsali hattrick. Za Kouli se dařilo Plichtovi, který se trefil 4x.

Ježek - RC Maňana "A"   7:8 (4:3)
Branky: Mikeš 4, Jurč 3 - Prchal 3, Sládek 2, Kovář, Kučírek, Kubát Jiří

Další zápas bohatý na branky se odehrál mezi Ježky a Maňanou. Jako první se dostali do vedení Ježci, když se ve 3. minutě trefil Mikeš. Maňana ale dokázala v 9. minutě srovnat díky Kubátovi. Ve 12. minutě ale přesně mířil Jurč a Ježci opět vedli. Ve 13. minutě, ale bylo srovnáno díky Kovářovi. Ježci ale znovu vedli od 14. minuty, kdy se znovu trefil Jurč. V 16. minutě ale bylo znovu srovnáno, když se trefil Prchal. Ježci nakonec první půli vyhráli, když se ve 20. minutě trefil Mikeš. Ježci měli i super nástup do druhé půle, když do 32. minuty vedli už 7:3 a zdálo se, že získají první body. Jenže Maňana nesložila zbraně a začala výsledek dohánět. Maňaně se podařilo srovnat na 7:7 ve 43. minutě. Maňa se dokonce dostala do vedení ve 44. minutě, kdy Prchal uzavřel hattrick. Ježci se v posledních minutách snažili o vyrovnání, ale už se jim branku vstřelit nepodařilo. Maňana tak vyhrála 8:7 a drží se na bedně. Naopak Ježci jsou bez bodů na sestupové pozici.

Starlet "A" - Litrpůl   8:3 (3:1)
Branky: Průcha 3, Kubica, Mužík, Pokorný, Příhoda, Votava - Lojda, Táborský, Vaněk David

Souboj dvou týmů, kterým se zatím nedaří se odehrál mezi Litrpůlem a Starletem. Starlet do zápasu vkročil lépe a v 8. minutě díky Příhodovi a Pokornému vedl 2:0. Litrpůl ale držel krok a v 9. minutě snížil Táborský. Starlet ještě v první půli jednou udeřil, když se trefil Lapeš. To bylo z první půle vše. Ve druhé půli Starlet navýšil vedení, když se do 31. minuty trefili Mužík s Průchou. Pak Litrpůl výsledek korigoval díky Vaňkovi a Lojdovi, ale Průcha dalšími dvěmi brankami uzavřel stav na 8:3 pro Starlet, který si tak připsal první výhru. Naopak Litrpůl je stále bez bodu na sestupové pozici.

ABUS GASTRO - SEDMÍK - Some Jihlava "A"   6:13 (2:7)
Branky: Havelka 2, Chramosta ml. 2, Kašík, Medvík D. - Kavka Daniel 4, Kavka David 2, Kučera 2, Šuta 2, Demeter, Sapola, Sedmík

Abus Gastro si připsal další prohru, když nestačil na Some. Some nastoupilo do zápasu velmi dobře a v 18. minutě mělo náskok 4:0. Pak teprve Abus snížil Havelkou, ale 2 branky Davida Kavky a jedna Dana opět dostaly Some do trháku. Tečku za první půlí udělal Chramosta, který snížil na 2:7. Some i nadále zápas kontrolovalo a přidávalo branku za brankou. Abus se zmohl jen na malé korekce, ale nakonec prohrál jednoznačně 13:6. Za some se dařilo hlavně Davidovi Kavkovi, který se trefil 4x.

AMC Trans - AC B2B Pekelnej Stroj "A"   5:3 (1:3)
Branky: Mašek P. 2, Paulík 2, Hintnaus - Krčál, Crkal, Průša

Další velmi zajímavý zápas se odehrál mezi AMC Trans a Pekelným strojem. Do zápasu lépe nakročil AMC, když se v 6. minutě trefil Paulík. To ale bylo ze strany AMC vše. Pekelnej stroj nakonec první půli dokázal zvládnou lépe, když díky brankám Puzy, Crkala a Krčála otočil na 3:1. Ve druhé půli se ale Stroji vůbec nedařilo, naopak AMC začalo zápas získávat na svou stranu. Ve 37. minutě totiž bylo po trefách Petra Maška a Palíka srovnáno. AMC bylo i nadále při chuti a branka Hintnause a druhá Petra Maška daly výsledku definitivní podobu, když AMC vyhrálo 5:3. Stroj si tak připsal první porážku. Naopak AMC se přesunulo do klidnějších vod tabulky.

R.U.M. - Pohárová středa   10:6 (6:3)
Branky: Dvořáček 4, Kourek 3, Brabec 2, Kovář - Brabec 2, Heřmánek 2, Pech, Zadražil D.

Pohárovce se v letošní sezoně příliš nedaří a v zápase proti R.U.M. to nebylo jiné. R.U.M do zápasu nastoupil ve velkém stylu a ve 3. minutě po dvou brankách Dvořáčka vedl 2:0. Pohárovka ale zabrala a do 9. minuty dokázala vyrovnat, když se trefil David Zadražil a Brabec. V 11. minutě R.U.M. opět vedl, když se trefil Vít Brabec. Pohárovka ale opět brzy srovnala, když se trefil Míla Brabec. Do konce první půle padly ještě 3 branky, ale všechny do sítě Pohárovky a R.U.M. tak první půli vyhrál 6:3. Ve druhé půli se do 36. minuty 2x trefil Kourek, čímž uzavřel hattrick a zároveň poslal R.U.M do vedení 8:3. Pohárovka sice nesložila zbraně a díky dvoum brankám Heřmánka a jedné Pecha snížila na 8:6. R.U.M už ale zápas nepustil a ve zbytku zápasu přidal svou třetí a čtvrtou branku Dvořáček, čímž určil skore zápasu na 10:6 pro R.U.M. R.U.M. se tak drží v těsném kontaktu s čelem, naopak Pohárovka se tabulkou propadla níže.