IV. Radio Jihlava liga - 4. kolo: bodové ztráty vedoucích mužstev

13.09.2018

Kavčí Hory Polná - FC Jiřín 4:1 (1:0)

Branky: Bárta, Juda, Prokeš 2 – L. Kameník

Souboj mužstve s dosavadním počtem bodů nula, lépe vyšel Kavčím Horám Polná, které se již v 7 minutě Bártou ujaly vedení. Jiřín oproti minulému kolu nastoupil bez hráčů na střídání a hlavně se dnes nedokázal trefit do branky. Mužstvo hrálo bez většího nasazení, a tak zaslouženě všechny body získal soupeř.

FC Trialog - Bumerang 4:4 (3:2)

Branky: P. Fišer 3, Šťáva – Benda, Nápravník, Pešek 2

Zajímavé utkání až do samého konce. Bumerang působil opticky dravěji, ale jejich soupeř zase lépe kombinoval. Na obou stranách se hrál fotbal s nasazením. Jako první šel do vedení již ve třetí minutě Bumerang, Trialog srovnal v 11 minutě, Bumernag opět zvýšil ve 13 minutě, soupeř srovnal ve 14 minutě a poločasové vítězství Bumerangu zajistil Pešek ve 24 minutě. Druhý poločas ukázal hned nakolik zahozených šancí na obou stranách a první z nich využil až ve 47 minutě Benda a zajistil svému mužstvu dvoubrankové vedení a zdále se, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Ještě v téže minutě však přišla hrubá chyba golmana Dvorského, který pustil do své sítě střelu z poloviny hřiště a zasloužené vyrovnání pro Trialog zajistil v 50 minutě po nedůrazné hře obrany Bumerangu opět P. Fišer.

FC Vašíčkova banda – FC Popice 0:5 (0:2)

Branky: Dvořák 2, Horáček, Skořepa, Kebrle

Marné je, že Vašíčci chodí na zápas min. se třemi hráči na střídání, když ve hře se toto neodráží. Toto sympatické mužstvo se trápí s koncovkou, a když si nějakou šanci vytvoří, trestuhodně ji zahodí. Oproti tomu jejich soupeř dnes dokázal proměnit hned 5 šancí a další mu chytil golman Vašíčku – A. Rod. Popice si tak po dnešní výhře drží třetí místo a ztrátu pouhé dva body na vedoucí mužstvo KTM.

SEDMÍK Some Jihlava „B“ - SSC Rock Club Jihlava 2:6 (1:3)

Branky: Sapola, K. Sedmík – Neubauer, Packa, Partl, Šimák 2, Vlček

Sedmíci se nechali zaskočit a ve 12 minutě již prohrávali 0:3. Hra byla sice opticky vyrovnaná, ale jejich soupeř dokázal proměňovat své šance, v čemž pokračoval i ve druhém poločase, který vyhrál stejným výsledkem 3:1. SSC Rock Club se sice pomalu rozjíždí, ale určitě bude hrát ve vrchních patrech soutěže.

FC Ajtakrajta - KTM 1:12 (0:3)

Branky: Čížek – Císař 2, Hošek 2, Nestrojil, Pospíšil ml., Sáblík 2, D. Zelený, T. Zelený 2, Rod

Utkjání prvního s posledním. Ajtaktrajta dokázala se soupeřem, držet krok pouhé 4 minuty než oibdržela první branku. Ve 13 minutě byl stav již 0:3 a bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Otázkou bylo jenom to, jakým výsledkem dnešní utkání skončí. KTM dovolili soupeři dál čestnou branku až ve 38 minutě za stavu 8:0.

FC Závitové tyče – SK-AZ Chaos 7:3 (5:0)

Branky: P. Číhal, Š. Číhal 3, Dubský, Suchý, Vařejka – Brom 2, Mařík

První poločas lépe vyšel hráčům Závitových tyčí, kteří svého soupeře přehrávali po všech stránkách, což se nejlépe ukázalo na poločasovém výsledku. V druhém poločase hráči Chaosu zvedli hlavu a ve 47 minutě prohrávali již jenom 5:3 a zdálo se, že ještě mohou hru zdramatizovat. Soupeř však obrat nedovoli a brankami v 48 a 50 minutě si vítězství pojistil.