IV. Rádio Jihlava liga - 6. kolo: Dvakrát o výsledku utkání rozhodla až 50 minuta hry

27.09.2018

FC Trialog – FC Popice 2:4 (0:1)

Branky: J. Fišer, P. Fišer – Dvořák 2, Hájek, Skořepa

I toto uktání muselo přítomné diváky bavit. Na jedné staně technicky hrající Trialogm na druhé straně běhavé mládí. O výsledku dnešního utkání nerozhodla ani nepřítomnost stálého golmana Trialogu (chytal D. Čáp), ale neproměňování jeho šancí, zejména v prvním poločasu, kdy po prvních 10 minutách mohli borci z Trialogu klidně vést o 3 branky. Popice si v prvním poločase vypracovali minimum šancí, ale z těch dokázali ve 24 minutě alespoň jedenkrát skórovat. Ve 29 minutě Popice navýšily vedení, na což Trialog ve 35 minutě dokázal odpovědět a vykřesat si naději na zisk bodu. Popice však dokázaly dvěma slepenými brankami ve 43 a 46 minutě vedení navýšit a dovolily Trialogu ve 49 minutě pouze upravit konečný výsledek utkání.

Bumerang - KTM 3:3 (3:1)

Branky: Havlín, Tomenendál 2 – Pospíšil ml., Císař, Šindelář

Další napínavé utkání, kdy dělbu bodů rozhodla až 50 minuta.KTM šlo sice již v 9 minutě do vedení, ale Bumernag dvama slepenými brankami v 10 a 11 minutě výsledek utkání otočil a ve 23 minutě skóre ještě navýšil. Borci z KTM vůbec nebyli herně horší, ale Bumerang držel nad vodou dobře chytající M. Dvorský. Bumerang sice nechal soupeře v 31 minutě snížit na rozdíl jedné branky, ale vcelku v klidu odrážel zoufalé útoky soupeře. O dělbě bodů nakonec rozhodla 50 minuta, kdy si M. Dvorský špatně postavil zeď, kterou P. Císař obstřelil a zajistil svému mužstvu důležitý bod, který je udržel na druhé, postupové příčce.

FC Jiřín – SSC Rock Club Jihlava 5:6 (4:3)

Branky: Anděl, L. Kameník 2, Řežábek, Šimek – Bartoš, Denis Gregor, Neubauer, Packa, Partl, Raucher

Utkání, které se muselo přítomným líbit svojí napínavostí až do konečného hvizdu. Jiřínští svého soupeře v prvním poločase zaskočili a přestože v brance chytal Martin Fila (hráč z pole) dokázali první poločas o branku vyhrát a ve 32 minutě dokonce svoje vedení zvýšit na rozdíl dvou branek. Za tohoto stavu však borci z Rock Clubu zvýšili pohyb na hřišti a nasazení, což je dovedlo ve 36 minutě k vyrovnání. Od tohoto okamžiku se jiřínští stále více museli tlaku bránit a ještě ve 49 minutě si udržovali šanci na první bod, o který je však připravil brankou v posledních sekundách J. Packa.

Kavčí Hory Polná - SK – AZ Chaos 4:1 (2:0)

Branky: Barák, Bárta 2, Koumar – T. Pospíchal

Od samého začátku utkání byli bor ci z Polné nebezpečnější a zcela zaslouženě v 3

6 miniutě vedli již 3:0. Chaos sice v 40 minutě snížil, ale to bylo z jeho strany vše a naopak polenští si své vítězství pojistili další brankou ve 46 minutě a zaslouženě zvítězili.

FC Vašíčkova banda - FC Závitové tyče 1:2 (0:1)

Branky: Hájek – Š. Číhal, Pavlíček

Utkání se vašíčkům oproti minulému kolu vůbec střelecky nepodařilo a svoji jedinou branku vstřelili až v 50 minutě, kdy již bylo o výsledku utkání rozhodnuto, protože po rozehrání po této brance bylo utkání ukončeno. Dnes byl vidět více boj společně s mnoha nepřesnostmi, než pohledná kopaná.

SEDMÍK Some Jihlava „B“ - FC Ajtakrajta 1:3 (0:1)

Branky: K. Sedmík – Jaroš 2, Špejtek

Tento zápas se favizovaným Sedmíkům vůbec nepodařil. První branku inkasovali hned v 1 minutě, což je rozhodilo. Po zbytek prvního poločasu se snažili o vyrovnání, ale naráželi na obětavou obranu soupeře, který se snažil o rychlé protiútoky. Ty neměly dlouho účinek a tak další branka padla až ve 41 minuty, kdy golman Sedmíků podruhé kapituloval. Sedmíci vykřesali šanci ve 46 minutě, ale ta jim vydržela pouhou minutu, kdy borci z Ajtakrajty potřetí skórovali a vzhledem k neschopnosti soupeře vstřelit další branku zaslouženě zvítězli.