II. Liga - 6.kolo: Druids nadělili Ždírci!

28.09.2018

DEVILLÉ - TALENT PRAHA   4:4   (2:1)
Branky: Roušar 2, Salák 2 - Poláček, Szabo, Varhaník, Varhaník

Devilé sehráli vyrovnanou partii se spravedlivou dělbou bodů. Nejenže se ujali vedení, také přidali druhou branku. Talent Praha snížil v samém závěru poločasu. Po změně stran Talent vyrovnal a pak také strhl vedení na svou stranu. Devilé o minutu později vyrovnali. Pak znovu Talent šel do vedení, o další dvě minuty bylo vyrovnáno. Závěr utkání se hodně bránilo, utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.

FK Klasici "B" - FC Galacticos   7:3   (4:2)
Branky: Göth 4, Göth, Lacina, Janák - Pauser, Vokurka, Kuchyňa

Velice těžká zkouška čekala na hráče Galacticos, kteří narazili na jeden z nejúspěšnějších mužstev ve druhé nejvyšší soutěži. Klasici ukázali roli favorita, postupně si vypracovali čtyřbrankové vedení. Galacticos v poslední minutě  vstřelili dvě branky. Po změně stran to byli opět hráči Klasiků, kteří převzali iniciativu utkání a dali další tři branky. Závěr byl sice vyrovnaný ale Klasici zaslouženě zvítězili.

Atik - Brojlers Poděšín   4:1   (1:1)
Branky: Tlačbaba 2, Tlačbaba, Kašík - Šorf

V souboji dvou nováčků byli šťastnější hráči Atiku, kteří po přesvědčivějším prvním poločase zaslouženě zvítězili. Atik se dostal do dvoubrankového vedení, Brojleři snížili. Poslední branku první půle dali hráči Atiku v poslední minutě a pečetili dvoubrankové vedení. Po změně stran se spíše bránilo a vyčkávalo, viděli jsme jen jedinou branku a to do sítě Brojlers.

Mokováci - SV Ayl "A"   4:6   (1:2)
Branky: Homola, Brussmann, Vyskočil, Doležal - Loži 2, Heřmánek 2, Longauer, Plášil

Ve vyrovnaném utkání si poradil Ayl s Mokovákama. Ayl se dostal do dvoubrankového vedení, Mokováci v závěru prvního poločasu snížili. Po změně stran byli střelecky aktivnější hráči Aylu, kteří to vyjádřili také brankami. Ayl se dostal do pětibrankového vedení. Závěr patřil Mokovákům, ti snížili až na rozdíl dvou branek, 4:6. Nutno podotknout, že Mokováci odehráli utkání bez svého střelce Romana Vyskočila.

DRUIDS - Ždírec   8:3   (1:1)
Branky: Dáňa 2, Dubec, Král, Toman, Toman, Toman, Urbánek - Hanus 2, Doucha

Druids narazili na nepříjemného protivníka Ždírec. Po vyrovnaném začátku se ujali vedení v 9.minutě. Ždírec o pár chvil vyrovnal. Po dalším oťukávání jsme čekali na branku marně, poločas skončil nerozhodně 1:1. Po změně stran zažil Ždírec nečekaný šok, během deseti minut dostali od Druidů 5 branek a byli rádi, že jich nebylo víc. I když Ždírec 2x snížil nedokázal navázat na výkony z minulých kol a zaslouženě prohrál.

Olds Želetava - 1.FC Strejkové   8:4   (6:0)
Branky: Caha 3, Daniel 3, Čurda, Vladeka - Jakoubek 2, Bartes, Černý

Želetava ukázala svojí formu, zato Strejkům se jako bývá poslední dobou zvykem nedařilo. Želetava si vypracovala pětibrankové poločasové vedení, Strejkové nedokázali odpovědět. Po změně stran hráči Želetavy mnohdy polevili a umožnili soupeři několikrát snížit. I tak si vedení v pohodě pohlídali a zaslouženě zvítězili.