III. liga - 6. kolo: První podzimní kontumace, nesešlo se Palermo

30.09.2018

Branky: Stockinger 3, Lapeš 2, Kahoun - Komín
Odbilla dorazila k utkání pouze s brankářem a čtyřmi hráči do pole. Starlet si tak svého soupeře doslova vychutnal, po celé utkání byl pánem na hřišti a stále tak drží stříbrnou příčku. Střelecky po delší době opět zazářil Stockinger, kterému pravděpodobně pomohl i kontejner na trávu u hřiště, ze kterého musel před utkání lovit míč.

Monsters - VŠP Jihlava   4:6 (3:3)
Branky: Picka 3, Koch - Jeníček 4, Gregor, Odstrčil
Vysokoškoláci vstoupili do utkání na jedničku a po 10ti minutách vedli 3:1. Jenže Monsters stačili po poločasu srovnat a navíc ve 43.minutě jim vystřelil vedení Koch. VŠP Jihlava má ve svém kádru nejlepšího střelce III. ligy, který vzal odpovědnost na svá bedra a ve 46. minutě srovnal. Hned o minutu později už jeho tým vedl díky Gregorovi a o další minutu už vedli o 2 branky opět díky Jeníčkovi.

Sportvel A - AC Spatra   4:2 (1:2)
Branky: Doležal, Kabelka, Matějíček, Skotar - Kašík 2
Vypadalo to, že Spatra se herně i výsledkově zvedá, což proti Sportvelu potvrzovala i v prvním poločase, který vyhrála o jednu branku. Jenže Sportvel nabuzen výhrou z minulého kola nic nevzdal, nejdříve ve 38. minutě srovnal Skotar a dvě minuty před koncem se misky vah přelily na stranu Sportvelu díky Kabelkovi. V poslední minutě vtrhl do otevřené obrany Spatry Matějíček a stanovil tak konečné skóre utkání.

FC Rivals PL - FC ATIS Jihlava "A"   8:2 (7:0)
Branky: Petráš 3, Lašan 2, Fencík, Hudec, Kolář - Svoboda, Žaloudek
Favorit utkání bezradný Atis rozebral šroubek po šroubku už v prvním poločase. Druhé dějství už Rivals hráli spíše na krásu než na výsledek a dovolili Atisu kosmeticky snížit. Na jeho výhře to ale nic nezměnilo a Rivals tak stále patří první příčka třetiligové tabulky. Střelecky se opět dařilo Petrášovi, který se prosadil hned 3x.

IZS Jihlava - Palermo   6:0 kontumačně
Tak to Palermo dlouho nepamatuje, aby se k utkání nesešlo. IZS si tak připsal jednoduchou výhru a posunul se tak na čtvrtou příčku. Naopak Palermu po odečtení dvou bodů za kontumaci patří poslední příčka.