VII. Deník.cz liga 5. kolo

02.10.2018

Mascotti - LUBAS KLUB SPORT 4:16 (1:7)

Hned od začátku byl průběh zápasu jasně nastaven. LUBAS ve 2. minutě udeřil 2x, když se trefili M. Cakl a Jokl. V 10. minutě už to bylo 3:0 po trefě J. Vavrouška. V 11. minutě zvyšoval D. Cakl a v 15. minutě přidal druhý zásah Jokl. Až v 18. minutě se za Mascotty prosadil Vašků. LUBAS přidal do poločasu ještě dvě branky, když se prosadili M. Cakl a L. Vavroušek. Druhý poločas žádnou změnu nepřinesl. LUBAS dál navyšoval vedení, Mascotti jen kosmeticky upravovali. Góly za LUBAS dali: 4x L. Vavroušek, po dvou J. Vavroušek a Jokl a 1 Čumpl. Za Mascotty se trefili Fencik, Ryšánek a Vašků.

Šlapky - FC Inter Jihlava 1:6 (0:4)

Šlapky mají poslední kola problém se sejít v konkurenceschopné sestavě. Tentokrát toho využil Inter. V 8. minutě otevřela skóre Z. Žampová a o minutu později ji napodobil K. Dvořák. Na další branky se čekalo až na konec první půle. Ve 25. minutě udeřil Inter hned dvakrát. Trefili se Burkhard a Salus. Ve 41. minutě zvyšoval Němeček. Ve 44. minutě se o čestnou trefu Šlapek postaral Jelínek. Definitivní tečku udělal v 50. minutě svou druhou trefou Salus.

FC Doubrava "B" - FC Leaders 6:3 (6:2)

Zápas začal lépe pro Leaders, když se ve 4. minutě opřel do míče David a propálil vše, co mu stálo v cestě. Pak ale začal koncert Doubravy, který řídili hlavně dva dirigenti: Vilém Duchoň a Lukáš Freitich. Oba dva si připsali hattrick a rozhodli tak o výhře Doubravy. Ve 25. minutě snižoval za Leaders Van der Hoeven. V druhé půli už toho moc k vidění nebylo. Doubrava svědomitě bránila a nepouštěla soupeře do výraznějších akcí. V pozornosti polevili až minutu před koncem zápasu, kdy se za Leaders trefil Berka.

1.FC Ožujsko - Hospůdka Na Růžku 6:2 (2:0)

Velmi vyrovnaný zápas, který rozhodlo využívání vyložených šancí. Lépe si s tím poradilo Ožujsko. První branka padla až v 17. minutě, když se trefil Bužga. A v poslední minutě první půle udeřilo Ožujsko podruhé brankou Vaňka. Mezi 30. a 40. minutou přišla gólová nadílka. Ve 33. minutě nejprve zvyšoval Blažek. Ve 35. minutě za Huspůdku snižoval Haman. Naděje Hospůdky ale definitivně rozdrtil Bednárik dvěma góly ve 37. a 39. minutě. Ve 43. minutě za Hospůdku už jen kosmeticky upravil skóre J. Zadina. A ve 48. minutě završil účet zápasu Lang.

1.FC Strejkové "B" - Galácticos F.C. Jihlava 11:2 (5:1)

Další ze zápasů, které se hráli prakticky jen na jednu branku. Strejkové využili své zkušenosti a sehranosti a nedali Galácticos šanci. V první půli se trefili 2x Bečka, po jedné brance Bubík, Černý a Dočekal. Za Galácticos odpověděl pouze Karakhanyan. Druhá půle probíhala stejně jako první. Dominanci Strejků potvrdili tito hráči: 3x Dočekal, 2x Bubík a 1 Kriegsmann. Za Galácticos se trefil opět jen jeden hráč, Nožička.

Dobrá parta - FC UDANAX 3:6 (1:3)

Zápas lépe začal pro UDANAX, když ho v 13. minutě poslal do vedení Vostál. V 16. minutě bylo ale srovnáno zásluhou Špinara. Konec první půle patřil UDANAXu, když ho nejprve ve 20. minutě poslal opět do vedení Souček a ve 23. minutě navyšoval Vejtasa. Ve 26. minutě snižoval za Dobrou partu Michal Kříž, ale hned minutu poté vrátil UDANAXU dvoubrankové vedení Vostál. V 35. minutě přidal další branku P. Ehrenberger a ve 44. minutě pečetil vítězství třetí trefou Vostál. Za Dobrou partu už jen upravil Hula.

SURIKATY - Jihlavský balet 0:6 kontumace