II. Liga - 7.kolo: Ždírec schytal debakl!

02.10.2018

FK Klasici "B" - Ždírec   10:5   (5:2)
Branky: Göth 3, Lacina 3, Cvach, Fuxa, Göth, Janák - Cink 2, Doucha, Horáček, Pospíchal

Utkání bohaté na branky vyhráli přesvědčivě hráči Klasiků. Ždírec se ujal vedení, Klasici nejenže vyrovnali, ale také otočili na 3:1. Ždírec bojoval, a také snížil, ale závěr patřil Klasikům, dali další dvě branky, 5:2. Po změně stran padali branky na obou stranách v hojném počtu. Opět víc do sítě Ždírce. Potupnou desátou dal Jiří Janák ve 46.minutě. Klasici se dál drží na samé špici průběžné tabulky druhé ligy.

Mokováci - 1.FC Strejkové   2:1   (1:1)
Branky: Doležal, Vyskočil - Bečka

Strejkové chtěli konečně prolomit nezdary a vyhrát. Jenže se ukázalo, že i Mokováci jsou nad jejich síly. Přitom nezačali špatně, ujali se vedení ve 4.minutě. Mokováci vyrovnali v 11.minutě. Branka už nepadla a na poločas se šlo nerozhodně. Po změně stran se hrálo hodně opatrně. K vidění už však byla vidět jen jediná, a to do sítě Strejků. Mokováci tak vyhráli jednobrankovým rozdílem. Strejkové nadále zůstávají poslední.

DRUIDS - Olds Želetava   4:4   (0:3)
Branky: Toman 3, Denev - Vladeka 2, Simandl, Vranka

Utkání rozdílných poločasů, to se dá ve stručnosti říci o utkání Olds Želetava - Druids. Želetava byla lepší v tom prvním, Druidy k ničemu nepustila a vstřelila 3 branky. V tom druhém se karta obrátila. Startovací byla branka ve 27.minutě, po ní Druidové vstřelili ještě 2 a vyrovnali, 3:3. Želetava dokázala jít do vedení ve 38.minutě, Druidi opět vyrovnali ve 44.minutě. Zbytek utkání se dohrával hodně opatrně, utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.

SV Ayl "A" - Atik   8:4   (2:1)
Branky: Heřmánek 3, Blaško 2, Longauer 2, Loži - Tlačbaba 2, Pavlíček, Skryja

SV Ayl má prostě formu, ani Atik ho nezastavil. Po nadějné první půli Atiku, kdy Ayl vedl pouze o branku se ve druhém dějství roztrhl s brankami pytel. Padlo jich celkem 8, z toho 5 do sítě Atiku. Atik za stavu 8:1 snížil v závěrečné pětiminutovce na konečných 8:4.

TALENT PRAHA - FC Galacticos   8:3   (4:1)
Branky: Varhaník 3, Mikeš 2, Kucarov, Kubín, Szabo - Votava, Kabelka, Antoš

Talent Praha narazili na hráče Galacticos a brzy se ujali vedení, ovšem za 2 minuty bylo vyrovnáno. Zbytek první půle patřil Talentu, kdy vstřelili další 3 branky a vyhráli ho 4:1. Po změně stran se hrálo chvíli vyrovnaně, avšak větší střeleckou produktivitou oplývali hráči Talentu, kteří vstřelili další 4 branky a bez problémů brali všechny body.

DEVILLÉ - Brojlers Poděšín   6:3   (2:1)
Branky: Roušar 2, Salák 2, Uher, Vrzal - Jelínek 2, Solař

Favorit utkání Devillé naplnil svoje předpoklady. Brojlers celý zápas brankově jen dotahovali. Hráči Devillé se nejprve ujali vedení, o pár chvil navýšili na dvoubrankový rozdíl. Brojleři v první půli pouze snížili na 2:1. Po změně stran Devillé nejprve navýšili na 3:1, záhy však obdrželi dvě branky, 3:3. Devillé se o minutu později ujali vedení a v samém závěru dali další 2 branky a zaslouženě vyhráli.