VII. Deník.cz liga - 6. kolo

09.10.2018

SURIKATY - Mascotti 3:1 (1:1)

Už před zápasem bylo jasné, že půjde o vyrovnaný souboj. A také to tak bylo. Jako první se radovali Mascotti, až v 16. minutě. SURIKATÁM se ale do poločasu podařilo vyrovnat. Druhý poločas se tak začalo odznovu. Přetahovaná o každý metr hřiště pokračovala i nadále. Až posledních deset minut rozhodlo o vítězství SURIKAT. Soupěř si dvakrát nepohlídal Cakla a bylo hotovo.

Šlapky - FC Leaders 1:7 (0:7)

První poločas rozhodl o všem. Leaders si od začátku drželi více balon, podařilo se jim vstřelit brzkou branku a zápas víceméně kontrolovali. Nejvíc zásahů si připsal Van der Hoeven (3), dvě branky si připsal Zelený, po jednom gólu Benda a Doležal.Ve druhém poločase hráli Leaders už jen údržbu. O čestnou trefu Šlapek se postaral Š. Homola.

Dobrá parta - Hospůdka Na Růžku 3:5 (2:2)

Zápas lépe začal pro Hospůdku. V 5. minutě už vedla o dvě branky po trefách Uhlíře a J. Zadiny. Pak ale zabrala i Dobrá parta a po brankách Knepra a Fouse bylo o poločase srovnáno. Zápas rozhodly dvě branky Hospůdky mezi 34. a 35. minutou, o které se opět postarali Uhlíř a  J. Zadina. Konec zápasu pak přinesl změnu skóre na obou stranách, ve 47. minutě jistil vítězství R. Zadina, za Dobrou partu upravoval na konečných 3:5 Kolařík.

FC Doubrava "B" - Galácticos F.C. Jihlava 8:4 (3:2)

Doubrava chtěla od začátku jít za třemi body. Ale individuální chyby je hned na začátku poslaly do dvoubrankové ztráty, když za Galácticos udeřil vždy Kottink. Až po této sprše se Doubrava oklepala, hlavně Lukáš Freitich, který čistým hattrickem stanovil poločasové skóre. Druhou půli opět lépe načali Galácticos, když se trefili Nožička a Jelínek. Zbytek zápasu už ale patřil jen Doubravě. Za tu se trefili 2x Urbánek, po jednom gólu P. Duchoň, L. Freitich a M. Freitich.

1.FC Strejkové "B" - Jihlavský balet 7:2 (3:0)

Jihlavský balet se sešel akorát v 5 lidech do pole, a tak měli Strejkové cestu k výhře jednodušší. Tempo zápasu nebylo kdovíjak rychlé. Pod výhru Strejků se zapsali dvougóloví střelci Bečka, Dočekal a Prchal, jeden zásah si připsal Bubík. Za Jihlavský balet kontrovali až v posledních minutách M. Rychlík a Petřík.

FC Inter Jihlava - FC UDANAX 2:6 (1:3)

Jako první šel do vedení Inter po povedené střele Němečka. Vedení jim ale nevydrželo dlouho. Během následujících tří minut se za UDANAX prosadili Snášel, Vostál a T. Ehrenberger. Ve druhém poločase už si UDANAX výsledek pohlídal. Trefili se Vostál, Křížek a Souček. Za Inter odpověděl pouze Škoda.

1.FC Ožujsko - LUBAS KLUB SPORT 4:7 (1:4)

LUBAS položil základní kámen k výhře v první půli, kde se dvakrát trefili M. Cakl a Jokl. Za Ožujsko dokázal reagovat pouze Zástěra. Druhá půle se opět více povedla LUBASu, když po jedné brance přidali M. Cakl a Jokl. V posledních deseti minutách se Ožujsko rozjelo a nasázelo hned tři branky (Wölfli, Blažek a Václavík), bohužel to bylo trochu pozdě. Poslední slovo si vzal L. Vavroušek z LUBASu a stvrdil tak zisk 3 bodů.