II. Liga - 8.kolo: Destrukce Ždírce!

10.10.2018

Atik - 1.FC Strejkové   6:4   (2:1)
Branky: Tlačbaba 3, Klíma, Tlačbaba, Urban - Babický 2, Bečka, Rsaissi

Ani tentokrát Strejkové nevyhráli, podlehli Atiku 4:6. Přitom dali úvodní branku utkání už v 7.minutě. Atik se déle rozkoukával, nejprve vyrovnal a pak také v poslední minutě utkání strhl vedení na svojí stranu. Poločas tedy skončil těsným vedením 2:1. Po změně stran Strejkové vyrovnali. Ve 37.minutě se ujal Atik vedení, soupeř o minutu později opět vyrovnal, 3:3. Atik se dostal do trháku, když přidal další dvě branky. I na to Strejkové zareagovali, když snížili na 4:5. Z následné buď vše nebo nic dostali branku ve 49.minutě a proh áli 4:6. Dnešní osmou prohrou v řadě nejspíš opustí druhou nejvyšší soutěž.

DEVILLÉ - FC Galacticos   8:4   (4:1)
Branky: Salák 2, Uher 2, Vrzal 2, Kružík, Roušar - Kabelka 2, Kos, Šimek

Černý kůň soutěže si poradil se zachraňujícími se hráči Galacticos. Úvod utkání byl hodně opatrný, nikdo nechtěl udělat chybu. První branka padla v 16.minutě do sítě Galacticos. Za 6 minut to bylo už 3:0. Galacticos minutu před koncem snížili ale poslední branku poločasu dali hráči Devillé, 4:1. Po změně stran Galacticos znovu snížili, ale Devillé má formu jako hrom. Vstřelení dalších tří branek se hodně přiblížili k plnému bodovému zisku, 7:2. Galacticos opět snížili, Devillé odpovědělo o 4 minuty později, 8:3. Poslední branku dali Galacticos v poslední minutě a upravili na konečných 8:4.

DRUIDS - Mokováci   6:3   (3:3)
Branky: Toman 2, Král 2, Cakl, Toman - Homola, Vyskočil, Vyskočil

Utkání plné zvratů. To se dá říci o utkání Druids-Mokováci. Druids se ujali vedení v 6.minutě. Měli dobře rozehraný zápas, jenže Mokovákům tam padlo snad téměř vše. Během minuty vyrovnali a o pár chvil později vstřelili další dvě branky. Druidi měli super závěr úvodního dějství, kdy v poslední minutě dali 2 branky a vyrovnali, 3:3. Po změně stran Druids ve 33.minutě v rozmezí pěti minut vstřelili 3 branky, a protože soupeř už neskóroval, zaslouženě vyhráli.

TALENT PRAHA - Ždírec   9:0   (3:0)
Branky: Kucarov 3, Poláček 2, Boháček, Rychlý, Szabo, Varhaník

Talent Praha zostudil Ždírec. Přes vyrovnaný úvod utkání, kdy jsme branku dlouho neviděli, se čekal vyrovnaný boj. Jenže opak byl pravdou, v 18.minutě se ujali hráči talentu vedení. Do konce prvního poločasu přidali další dvě branky a vyhráli ho tří brankovým rozdílem. Ždírec se střelecky neprosadil. Po změně stran se naplno rozjel stroj jménem Talent Praha. Od 35.minuty vstřelili Ždírci 5 branek a rozhodli utkání. Pár minut před koncem padl devátý gól, Talent Praha chtěl ještě jeden, ale to se nepodařilo. Ždírec tak vysoko prohrál.

FK Klasici "B" - Olds Želetava   8:0   (3:0)
Branky: Göth 3, Lacina 2, Fuxa, Janák, Novotný

Vedoucí mužstvo Klasici narazilo na Želetavu, která se dostavila na utkání bez střídání. Jejich dominance se ukázala již ve 3.minutě, když otevřel skóre David Lacina. Klasici přidali další dvě branky a ovládli poločas 3:0. Po změně stran dál Klasici drželi utkání na svých kopačkách. Želetava se do mnoha šancí nedostávala. Klasici přidávali další branky, soupeř byl na kolenou. I díky Janu Göthovi, střelci 3 branek, porazili Želetavu vysoko 8:0.

SV Ayl "A" - Brojlers Poděšín   4:3   (1:1)
Branky: Pernička ml. 2, Blaško, Longauer - Jelínek, Koumar, Šorf

Ayl se dál drží na vítězné vlně, zato Brojlers přesně na té opačné. Tentokrát to ale nebylo vůbec jednoduché, Brojlers se v nervózním utkání rvali jako lvy,ale marně.Ayl otevřel skóre v 9.minutě. O pár chvil bylo vyrovnáno. Tento výsledek se do konce poločasu nezměnil. V tom druhém začal znovu lépe Ayl. Dostal se dvoubrankového vedení. Brojlers nejenže snížili, ale také ve 44.minutě vyrovnali, 3:3. Poslední trefu v utkání jsme viděli do sítě Brojlerů ve 47.minutě. Ayl tak opět plně bodoval.